Skocz do zawartości

DŁUUUGI WEEKEND MAJOWY


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz, Ilek,

 

to trudno oszacować. W ubiegłym roku staszkowi się limit na złotej karcie kredytowej wyczerpał, a zbyhu czy Browar zjeździli to samo, wypili więcej, a wydali "po studencku".

Paliwo, jakies nalepki autostradowe, to trzeba wydac koniecznie. Noclegi - różnie, można w hotelach, można w namiotach. Jak jedzie ekipa parenascie motocykli to i tak trudno było znaleźć coś dla wszystkich.

Kombinujemy, jak możemy. Głodny i trzeźwy nikt nie chodził :icon_mrgreen:

Sprawdź w wątku o Czarnogórze w dziale EKG. Jeśli przetrwasz cały temat, to masz początek hartowania ducha. Potem bedzie jeszcze ciekawiej!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ja duzo nie wypilem :P. Na kacu sie ciezko smiga ;).

Ale fakt faktem, jakos przezylem te wegierskie 5 dni.

 

Oszacowanie kosztow zrob sobie Ilek tak:

Sprawdz na mapie ile kilometrow jest do Czarnogory i nazad. Potem pomnoz ten dystans przez wspolczynnik PGRa czyli na oko 1,3 (moze sie on troche zmieniac w zaleznosci od wielkosci PGRowego kaca i tego, jak czesto pedzie prowadzil ekipe). W ten sposob masz prawdziwy dystans, jaki pokonasz, z ktorego juz mozesz latwo wyliczyc koszty paliwa. A ile zjesz i wypijesz w 9 dni, to juz sam musisz wiedziec :(.

 

Pozdro

 

PS

http://zbyhu1.republika.pl/moto/wegry0.htm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się wybieram na długi-majowy do czarnogóry. razem jadą nas 3 motorki. trasa wiedzie przez słowację, węgry, bośnię, chorwację, czarnogórę, serbię, rumunię, węgry, słowację i do domu. czas - 10 dni, wyjazd w czwartek przed weekendem majowym i powrót w niedzielę.

noclegi pod namiotem, wyżywienie - co się da :-)\koszt - zapewne 1500 zł wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się wybieram na długi-majowy do czarnogóry. razem jadą nas 3 motorki. trasa wiedzie przez słowację, węgry, bośnię, chorwację, czarnogórę, serbię, rumunię, węgry, słowację i do domu. czas - 10 dni, wyjazd w czwartek przed weekendem majowym i powrót w niedzielę.

noclegi pod namiotem, wyżywienie - co się da :-)\koszt - zapewne 1500 zł wystarczy.

 

 

Traska Bardzo Fajna tylko od nas maŁo kto da radę w czwartek przed weekendem pojechać. :biggrin:

 

Ja w tym Tygodniu chce coś wyskrobać ... zobaczymy co z tego wyjdzie .. jak bede coś mial konkretnego to wrzuce :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...