Skocz do zawartości

Jak odblokować APRILIA rs 125 2006 rok


Tom_H
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba to modul CDI ale 120km/h i zablokowana?? chyba cos musisz w gazniku pokrecic lub mozesz miec mocno wyexplatowany silnik albo cos z filtrem tlumikiem itd.mialem podobny problem w nsr 125 ale ona jechala niecale 90km/h i miala blokade cdi :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat tego moto to nic nie wiem bo kumpel go kupił 4 dni temu.

Ma przejechane 13 tyś mil. Silnik pracuje dość ładnie i równo.

 

Kiedyś słyszałem że na module odłącza sie jakiś kabel lub przełacza gdzieś indziej ale nie zagłębiałem się w temat i nie zainteresowałem się tym a teraz nie mogę na ten temat nic znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem że na module odłącza sie jakiś kabel lub przełacza gdzieś indziej ale nie zagłębiałem się w temat i nie zainteresowałem się tym a teraz nie mogę na ten temat nic znaleźć.
Tak sie orbi w rs 50 z silnikiem minarelli i zaplonem ducati.Rs(rotax) ma uklad zaplonowy Sem.Dokladnie 125.pl i wszystko jasne;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honda nsr 125 leci 160 ?? od kiedy ?? chyba z silnikiem odrzutowym albo tuningiem na wieksza pojemnosc. Ciekawe jak tak moze byc skoro mam honde Nsr 125 i leci 140 i tak jest napisane w danych technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh też mam NSRke i leci 150km/h na prostej. Nie wszystkie polecą katalogowo.

 

W katalogu masz wpisane dane gwarantowane dla każdego egzemplarza i jest to minimum które wszystkie powinny spełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honda nsr 125 leci 160 ?? od kiedy ?? chyba z silnikiem odrzutowym albo tuningiem na wieksza pojemnosc. Ciekawe jak tak moze byc skoro mam honde Nsr 125 i leci 140 i tak jest napisane w danych technicznych.

dobra nsr nawet 170km/h poleci... :( może masz zakatowanego sprzęta.... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób remont albo zmień zębatki i 160 km/h powinna poleciec.

 

Dibo A1 upoważnia do prowadzenia sprzętów do 11kW i 125 cm3 pojemności :buttrock:

 

Wracając do tematu:

- zablokowany moduł, jedź do serwisu i zapytaj sie ile sobie życzą za odblokowanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znawca mechaniki nie jestem. W mojej rs'ce jest cos takiego jak mozliwosc ustawienia maksymalnych obrotow. Np kreci tylko do 4,albo do 7, lub zero ograniczen i na maksa... Mozliwosc regulacji jest opisana w instr.obslugi (zwykly manual).

 

 

,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...