Skocz do zawartości

Nareszcie nowe moto xD


QooBooS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :eek:

 

Nareszcie po (bardzo) długich poszukiwaniach znalazłem to do czego byłem stworzony, znalazłem Cagive super city 50 (karta motorowerowa) :crossy: Wyrwałem ją za 1800zł, włoszke trzeba troszkę dopieścić - w czwartek przychodzą gotowe amorki :bigrazz: Jeszcze tylko akumulator, linka od prędkościomierza, hamulec. oponki i można jeździć (zbierając na kolejne części :wink: ).

 

Kupię przedni hebel brembo i oponki!

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia! :crossy:

 

Tutaj fotki:

http://video.google.pl/videoplay?docid=131...612673015&hl=pl

Edytowane przez QooBooS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,gratuluje :smile: Pokaz fajny,na poczatku jak zobaczylem pierwsze fotki to mówie spoko moto za mała kase ale potem zobaczylem ze ona całego przodu nie ma :D Chyba ze juz poskładałes bo jak nie to obawiam sie ze jeszcze bedziesz coś wiecej potrzebował nic akumulator i linke od predkosciomierza :smile:

PS Nie podoba mi sie w tym filmiku muza,słucham sobie dobrej nuty a tu mi wyskakuje koles i spiewa ze mu doba za krótka :wink:

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah oczywiście że z przodem kupiłem :D rozkładałem żeby sciągnąć amortyzator i przepatrzec co i jak w środku :P Tak mnie korci żeby juz pojeździć! :P Nie moge sie doczekać :) icon_mrgreen.gif A co do muzy to ten pokaz szybciutko robiłem i byłem wkurzony że nie mam na nic czasu, więc dałem muze która pasowała do humoru icon_razz.gif

Edytowane przez QooBooS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah oczywiście że z przodem kupiłem :P rozkładałem żeby sciągnąć amortyzator i przepatrzec co i jak w środku :P Tak mnie korci żeby juz pojeździć! :crossy: Nie moge sie doczekać :) A co do muzy to ten pokaz szybciutko robiłem i byłem wkurzony że nie mam na nic czasu, więc dałem muze która pasowała do humoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1992r. Jestem pełen obaw bo nigdy nie miałem włoskiego sprzęta :) Mam nadzieje że będzie ok :D Udało sie urwać 500zł z początkowej ceny. Fakt, trzeba dużo przy niej popracować... Ale to przecież przyjemność jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...