Skocz do zawartości

Kupilem Derbi GPR 50


pikus91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dobra ojciec mnie przekonuje zebym nia pojezdzil ale jakos bardziej ciagnie mnie w teren chcial bym miec 2 motory cos na asfalt i teren ale nie stac mnie na 2 motory wiec dla mnie bardziej jest uniwersalne enduro poniewaz troche poskacze, pojade na rybki i po bulki do sklepu. Kombinuje narazie skad tu wykolowac kase poniewaz z checia zostawil bym gpr-a. Z silnikiem jest jak najbardzije ok nic nie stuka zadnych odglosow z silnika. Po nocy odrazu zalapal wiec sprezanie ok. Musze jeszcze olej zmienic ale to jak bede dawal koncowke do spawania poniewaz spust oleju jest centralnie pod dyfuzorem. Jedynie co mnie denerwuje w derbi nie wiem jak innych scigaczach ze zanim sie dobierze do jednej czesci to trzeba wykrecic 10 innych. Linke z pancerzem do obrotomierza mam od rx-a ale linka ukrecona musze jutro dac do dorobienia. Siedzenie tapicer mi zrobi poniewaz slyszalem ze orginalne czesto sie gubia;) Klocki dzisiaj wymienilem. Brawo dla poprzedniego wlasciciela z tylu zostal jeden klocek i kawalek blaszki z drugiego klocka nawet juz tloczek byl troche zjechany i plyn mu wylecial. Co do plastikow co tu duzo mowic trzeba uwazac i jakos plastikow daje duzo do myslenia. Jeszcze jedno w porownaniu do dt jest bardzo maly zakres skretu kierownicy ciezko mi sie do tego przyzwyczaic;) Spalanie w porownaniu do dt spora roznica na +.

 

pozdrawiam pikus91

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to typowe ze zeby dostac sie do jednego trzeba zdjac dziesiec:D u mnie w nsce naprzyklad chcac wymienic swiece, musze zdjac bak, a co za tym idzie siedzenie i oba zadupki...:icon_mrgreen:

 

a nie drazni cie, ze przy skrecaniu na sucho luib przy niewielkiej predkosci, kierownica skreca a czacha nadal jest prosto... ??

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gartuluje.To naprawde oakzja sam bym chcial miec takie ale to szukanie jakos mi niewychodizl i jezdze etraz czym jezdze.....

 

gartuluje.To naprawde oakzja sam bym chcial miec takie ale to szukanie jakos mi niewychodizl i jezdze etraz czym jezdze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magneto to masz ostro przesrane ja naszczescie zeby dobrac sie do swiecy tylko musze otworzyc imitacje baku bo bak od paliwa jest w zadupku;) i gotowe. Jak czacha sie nie rusza to jeszcze jeszcze ale najgorsze w nocy jak omijasz dziury a swiatla ida z czacha a nie z kierownica

 

jeszcze co mnie wqrza to skrzypienie tylnego zawieszenia dokladnie wachacza odkrecilem popsikalem dokrecilem troche mniej piszczy ale nadal piszczy;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doysc przyjemny jak za ta cene, ale bardzo zaniedbany przez wlasciciela ... pozatym ok... troche poprawek to poleci za przyjemna kaske i kupisz wkoncu jakies przyjemne enduro :bigrazz:

pozdrawiam i jak narazie szerokiego asfaltu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litrus no poprzedni wlasciciel ja sprowadzil dobil i sprzedal.

 

Zrobie wydech, siedzenie i sprzedaje bo nie moge wytrzymac bez wjazdu w teren. Juz Tekst do aukcji napisany jedynie musze zrobic, pod karszera wypolerowac zdj porobic i wystawic. Jak dopadlem sie do kumpla Rx-a to odraz mi sie humor poprawil;)

 

Jak ktos ma ochote na gpr-a to walic na pw chcial bym okolo 3800 do neg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litrus no poprzedni wlasciciel ja sprowadzil dobil i sprzedal.

 

Zrobie wydech, siedzenie i sprzedaje bo nie moge wytrzymac bez wjazdu w teren. Juz Tekst do aukcji napisany jedynie musze zrobic, pod karszera wypolerowac zdj porobic i wystawic. Jak dopadlem sie do kumpla Rx-a to odraz mi sie humor poprawil;)

 

Jak ktos ma ochote na gpr-a to walic na pw chcial bym okolo 3800 do neg

 

1300 zysku? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po to go kupilem:P hehe nie ale tak to chcial bym okolo 3800 do negocjacji bo jeszcze mi zostala kasa z enduro ktore mialem kupic ale kupilem sciga

 

wlasnie ide wypierdzielic z koncowki wszystkie bebechy, stary wezmie do pracy pospawac i dam do niklowania

 

albo chetnie zamienie na aprilie rx rok minimum 97rok albo HM

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...