Skocz do zawartości

każdy się chwali to ja też


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak obiecałem w poprzednich tematach zamieszczam zdjęcia nowego moto

Bardzo ładny sprzęt i gratuluję, szkoda tylko że to nie wersja R, ale i tak powinien służyć ci bezawaryjnie i dawać dużo przyjemności z jazdy.

Miałem KLXa 300 więc jak co wal na gg, co będę mógł to pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gratulacje, fajna furka !! :lalag:

Ile to ma koników ? klx 250 ma 30km, a ten?

I ile daleś jeśli można wiedzieć? :bigrazz:

pzdr.!

 

 

Wiesz co będę szczery przynajmniej z brifu wynika że 31 ale musisz wiedzieć że im większa moc tym większą prędkość maksymalną możesz osiągnąć klx 300 ma większy moment obrotowyod 250 a mnie o to chodziło

 

dałem 5500 i dostałem jeszcze dok do rejestracji i nowy łańcuch z zębatkami

 

pozdrawiam jeśli mogę cię poprosić to zapytaj kolegę który u ciebie ma klx 250 czy nie ma do niego instrukcji

 

Gratulacje.Silnik wygląda jakby ktoś go srebrnym sprayem malował przed zdjęciem :)

 

Witam kolegę masz racje zawsze jak kupie motor to nachodzi mnie ochota żeby go porobić obszyłem siodło i prysnąłem silnik na deklach

 

zapał do malowania przejdzie mi jak tylko poprawi się pogoda

 

Pozdrawiam

 

gratuluje ładna maszyna

P.S 300 Km to jest nic ja przejechałem po swoj 650km W JEDNA STRONE A PRZYWIOZłEM GO W GOLFIE KOMBI !!!

kombi rulez :biggrin:

 

No jesteś gość mamy podobne zacięcie jak się coś spodoba

 

A co przwiozłeś - pewnie zdjąłeś lagi

 

Pozdro

 

Gratulacje. Motocykl tak śliczny i zadbany ze chyba nigdy nie widzial terenu... ale czas to zmienic! :icon_twisted:

 

Witam kolegę

 

Wiesz jak kupuje motor to mam zapał żeby coś pogrzebać teren widział i to dużo po przywlokłem go z gór od gościa z zza Krakowa obszyłem siedzenie i prysnąłem spajem dekle

 

pewnie ten zapał przejdzie mi jak poprawi się pogoda :crossy:

 

Pozdrawiam kolegę

 

Mnie rowniez interesuje cena tegoz cacuszka ;)

 

GRATULUJE!! :lalag: :)

 

witam kolegę

 

Nie ma co ukrywać dałem 5500zł z dok do rejestrecji dostałem jeszcze łańcuch i zębatki nowe

 

w motorze obszyłem siedzenie i prysnąłem dekle

 

pozdro

 

Fajny, fajny. Tylko taki jakiś dziwny wypicowany :P

Teren chyba widział, bo opony terenowe i duża żebatka z tyłu.

 

Witam kolegę

 

masz rację ale jak go przywiozłem to taki nie był

 

Umyłem obszyłem siedzenie i trysnąłem dekle -wiesz nie ma pogody to sie rece trzęsą za jazdą i trzeba je czymś zająć :crossy:

 

a wiesz w ostatniej chwili pojechałem z KRAKóW PO KLX a też sie rozglądałem za dr ką

 

gratuluje fajnego sprzęta

 

Pozdro

 

ja bym to poprost nazwał zadbany i porządie przygotowany do sprzedazy :) fajny motorek gratuluje

 

Witam kolegę kupiłem go właśnie niedaleko Krakowa

 

a jak kupowałem to taki nie był

 

Umyłem, obszyłem siedzenie trysnąłem dekle

 

Pozdrawiam i gratuluję zajebistych terenów do jazdy jakie widziałem u Was

 

Pozdro

 

Bardzo ładny sprzęt i gratuluję, szkoda tylko że to nie wersja R, ale i tak powinien służyć ci bezawaryjnie i dawać dużo przyjemności z jazdy.

Miałem KLXa 300 więc jak co wal na gg, co będę mógł to pomogę.

 

Witam serdecznie właśnie o taką osobę mi chodziło

 

Po pierwsze gratuluje obecnego sprzęta- wr -moje marzenie jak na razie z braku funduszu tylko marzenie

 

zachowam do Ciebie Kontakt pytania pewnie zaczną się razem z początkiem sezonu :crossy:

 

A właściwie jeśli możesz sobie przypomnieć to jak odpalałeś zimnego klx- ssanie do końca kilka kopów bez zapłonu czy jak

 

Wiesz miłem w poprzednim roku 2t -zapalał lekko a teraz mam problem bo nie dostałem manuala to może pomożesz

 

Sam żałuje że to nie jest wersja r ale wiesz pewnie jak mało jest tych moto w Polsce a sezon tuż tuż

 

Pozdrawiam

 

 

Gratuluje!!

Czy jestes z tego Zwolenia koło mnie ?? Jak tak to mozna by razem polatac.

 

świetnie że się odezwałeś właśnie o to chodziło

 

Ja znam kazimierskie chaszcze bardzo chętnie razem z tobą polatam wterenie

 

A czym jeździsz bo pewnie jakimś potworem że tylko kurz będę widział

 

Pozdrawiam

 

Gartuluje zakupu. Ja wczoraj też nabyłem 4T i zrobiłem 800km ale było warto.

Pozdro

 

Gartuluje zakupu. Ja wczoraj też nabyłem 4T i zrobiłem 800km ale było warto.

Pozdro

 

gratuluje zacięcia jeśli byłeś po te huske to o ja pie---lę zajebista

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co będę szczery przynajmniej z brifu wynika że 31 ale musisz wiedzieć że im większa moc tym większą prędkość maksymalną możesz osiągnąć klx 300 ma większy moment obrotowyod 250 a mnie o to chodziło

 

dałem 5500 i dostałem jeszcze dok do rejestracji i nowy łańcuch z zębatkami

 

pozdrawiam jeśli mogę cię poprosić to zapytaj kolegę który u ciebie ma klx 250 czy nie ma do niego instrukcji

No to taniutko daleś za klxa z tego rocznika. Kolege zapytam o tego manuala...:icon_rolleyes:

pzdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...