Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu ktoś opublikował wymogi prawne odnośnie badania głośności wydechu. I z tego, co pamiętam, to czasy komuny i widzimisię urzędników państwowych się skończyły. Na słuch i na ucho mogą sobie badać czy stara skrzypi przy stosunku. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość dla zainteresowanych podestami pasażera.Road Styler ma je znów w swojej ofercie . http://www.roadstyler.com/pl/index.php?pag...hpshop&Itemid=1 .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podesty ok. ale jakość chromu na relingu pozostawia wiele do życzenia [przynajmniej u mnie].

Reszta klamotów z tej firmy może być.

 

A co do przeglądu to u mnie kolo wyszedł z budy obszedł moto do okoła i spytał czy wszystko świeci?

Na tym polegał przegląd aha i powiedział tylko tyle by przy policji nie dawać po garach.

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw sobie proste pytania: zona czy jazda na Wildku :crossy: :buttrock:

 

Nie jest tak źle. Jeżeli o mnie chodzi to właśnie żona zdecydowała, że będzie to Waldek :clap:

 

A tak z innej beczki, to czytałem we wcześniejszych postach, że odradzacie zakup bagażników montowanych do dolnej części błotnika z uwagi na to iż powoduje to pęknięcia. Znacie to z autopsji, czy też było to tylko zasłyszane? Pytam, bo szukam bagażnika, i akurat finansowo i wizualnie znalazłem taki w RoadStylerze, ale z takim mocowaniem, które odradzaliście. Byłbym wdzięczny za sugestie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękanie błotnika znam z autopsji, tzn. u kumpla m.in. pękł. Zwyczajna fizyka - na nierównościach bagaż dociska błotnik i tyle. Zajrzyj też na propozycję Fehling'a. Mają ładnie opuszczony bagażnik, sam się nad nim zastanawiam. Możesz jeszcze znaleźć coś w Motoroni i u innych rodzimych producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano moja Krowa znów zaczeła grymasić :banghead: Kichała, szarpała, gasła i jeszcze wydaje dziwne dzwięki z tylnego gara. Coś w stylu mielenia kilograma gwoździ. no może nie z gara a bardziej z głowicy, co ciekawe nie caly czas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle. Jeżeli o mnie chodzi to właśnie żona zdecydowała, że będzie to Waldek :clap:

 

A tak z innej beczki, to czytałem we wcześniejszych postach, że odradzacie zakup bagażników montowanych do dolnej części błotnika z uwagi na to iż powoduje to pęknięcia. Znacie to z autopsji, czy też było to tylko zasłyszane? Pytam, bo szukam bagażnika, i akurat finansowo i wizualnie znalazłem taki w RoadStylerze, ale z takim mocowaniem, które odradzaliście. Byłbym wdzięczny za sugestie.

Taki bagażnik nawet fajnie wygląda,ale tak jak napisał Prałat obciąża końcową część tylnego błotnika.która nie jest niczym usztywniona.Może pękać.Najlepszym wg.mnie rozwiązaniem jest bagażnik montowany do oparcia.Mam taki i wiem że można go dobrze obciążyć.

 

Dzisiaj rano moja Krowa znów zaczeła grymasić :banghead: Kichała, szarpała, gasła i jeszcze wydaje dziwne dzwięki z tylnego gara. Coś w stylu mielenia kilograma gwoździ. no może nie z gara a bardziej z głowicy, co ciekawe nie caly czas....

Coś boję się o Twój silnik.Może spróbuj się skontaktować z Uploadem niech Ci osłucha.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano moja Krowa znów zaczeła grymasić :banghead: Kichała, szarpała, gasła i jeszcze wydaje dziwne dzwięki z tylnego gara. Coś w stylu mielenia kilograma gwoździ. no może nie z gara a bardziej z głowicy, co ciekawe nie caly czas....

Ja tam specem nie jestem, ale może niech sprawdzi ktoś czy pompa oleju nie pada.

 

Bagażnik Fehling - http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=16336

Nie wiem jednak, jak się skomponuje z oryginalnym oparciem, które ma szersze banany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa jeszcze w zeszłym tygodniu działała.... Przed chwilą wyszedłem odpalić pracowała normalnie... Może jestem przewrażliwiony jeśli chodzi o odgłosy :-(

Też możliwe. Przewrażliwienie już przerabiałem na trasie... słyszałem dosłownie wszystko, a moto targało dalej. Upload Ci odsłucha sprzęta i będziesz miał pewność. Faktem jest, że nasze maszyny seryjnie nie mają idealnie bezgłośnych silników, ale wrażliwość na specyficzne dźwięki trzeba zachować, bo diabli wiedzą, co tam się może dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bagażnik Fehling - http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=16336

Nie wiem jednak, jak się skomponuje z oryginalnym oparciem, które ma szersze banany...

O ile są szersze te "banany" ? Jeśli dużo to nie wejdzie ;)

Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było tak ,że na chwilę przed śmięrcią się poprawiło.

 

pozdr

 

Nawet tak nie myśl :banghead: Już wczoraj Majkelowi powiedziałem, że jak będzie zdychac oddam na złom i kupię chińskiego skutera :buttrock:

Edytowane przez wykrzyknik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś boję się o Twój silnik.Może spróbuj się skontaktować z Uploadem niech Ci osłucha.

 

Ciekawe jest to ze juz dwa razy dawalem mu telefon do Naszego guru od wildkow :notworthy: a wykrzyknik wciaz do mnie przyjezdza z problemem ....

Kurde, jakbym ja sie znal na tych sprawach !!! :icon_mrgreen:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...