Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Wildstarowcy :)

Oficjalnie chciałem się przywitać jako już posiadacz najpiękniejszego cruisera w historii :) (moim skromnym zdaniem :) )

 

WILDEK

 

Więc - do zobaczenia na trasie :)

 

pozdrawiam

B.

 

Witaj w R O D Z I N I E ! ! ! ! !

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Wildstarowcy :)

Oficjalnie chciałem się przywitać jako już posiadacz najpiękniejszego cruisera w historii :)

Witaj wśród nas.A na Jasną Górę jadę co roku więc może jakieś spotkanko forumowe skręcimy.Będę już od soboty .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Wybierasz się na Jasną? Jeżeli tak, to można połączyć warszawskie siły.

 

Na Jasną oczywiście się wybiorę jeśli nie będzie lało i nie będzie 0C :)

 

Pomysł wyjazdu forumową grupą - jak najbardziej!

 

pzodrawiam

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super. Ja co prawda jadę tylko na niedzielę, ale chętnie spotkam "wirtualnych" kolegów :) A wszystkich warszawskich starowców jadących w niedzielę zapraszam do wspólnej jazdy. Będziemy w kontakcie w tygodniu poprzedzającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pojdzie to bede na J.G. w niedziele bo piatek i sobote baluje z klubem Valkyrie Riders na rozpoczeciu sezonu w gorach wiec tylko niedziela zostanie. Zreszta dla mnie Czw to zadna atrakcja bo mam do niej na oko 50 km. :) To tyle OT.

Aktualny status zabawy z moto:

przod obnizony, sprezyny Eibacha zalozone, rezultat 4 cm nizej (nawiasem, mowiac to amerykanie sa tepi jak zomowcy a ich instrukcje zawsze opisuja najbardziej porabana droge zrobienia czegos)

Tyl minimalnie nizej niz przod wiec okolo 5 cm. Przeswit ramy 11 cm nad ziemia jak moto w pionie stoi a ja na nim siedze (nie wiem jak to jest w oryginale bo nie mierzylem przed). Pozostaly kable od elektryki ale te sie okazalo sa wystarczajaco dlugie (jest zapas w lampie) oraz pare zabawek z kuryakyna i moto moze wyjezdzac (choc ze zmieszczeniem sie w drzwiach 126 cm szerokich mam maly poroblem).:)

 

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj wśród nas.A na Jasną Górę jadę co roku więc może jakieś spotkanko forumowe skręcimy.Będę już od soboty .

 

No to moze i ja sie skusze aby zobaczyc w koncu nasze mordki :icon_mrgreen:

Jakby byla opcja gdzies spotkac sie w sobote to ja chetnie, bo mam rodzine w Poraju, rzut beretem od Czestochowy a kuzynka prowadzi tam pub :flesje:

I lubi motocykle :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim moderatorzy zaczna marudzic to moze umawiajcie/ umawiajmy sie w innym odpowiednim dziale.

Mam w dalszym ciagu taki bajer na sprzedaz:

http://www.kuryakyn.com/index.cfm/go/Home....D/127/IMID/1198

Cena adekwatna do jakosci i stanu - jest to nowka sztuka w pudelku. Sprzedaje bo mocowanie mojego wydechu uniemozliwia zalozenie tego bajeru. Jak ktos chetny to dac znac.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

mam dwa pytanka jako macant tematu:

1. kiedy oddawałem swojego wildka do serwisu bardzo kiepsko przyspieszał. Okazało się, że dwie świece były czarne i nie paliły. Pan Adam w serwisie stwierdził, że najprawdopodobniej jest to wina pustych wydechów i dobrze będzie go od czasu do czasu ostro przegazować na jedynce i dwójce.

Czy z Waszego doswiadczenia do puste wydechy są powodem czy może to być coś poważniejszego z silnikiem (nic niewłaściwego w jego pracy nie zauważyłem)

 

2. Mój motorek ma 7 lat ale dopiero 13,5 tyś zrobione. W związku z tym ma jeszcze oryginalne opony i klocki (których jest jeszcze dużo). Opony też wyglądają ok. Ale czy nie powinno się wymieniać tych rzeczy co kilka lat niezależnie od stopnia ich zużycia?? (w instrukcji jest napisane że np, klocki co 4 lata nawet jeśli są niezużyte). Wiecie... w końcu to bezpieczeństwo...

 

pozdrawiam

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. (...) Czy z Waszego doswiadczenia do puste wydechy są powodem czy może to być coś poważniejszego z silnikiem (nic niewłaściwego w jego pracy nie zauważyłem)

 

2. Mój motorek ma 7 lat ale dopiero 13,5 tyś zrobione. (...) Wiecie... w końcu to bezpieczeństwo...

 

 

Jeśli chodzi o wydechy - Twoje są całkiem puste i podejrzewam, że wewnątrz są całkiem gładkie. Droższe puste wydechy (n.p. Cobra czy VH) mają "rybią łuskę" wewnątrz zapobiegającą częściowo cofnięciu się spalin do silnika. To zapobiega (częściowo) temu co opisujesz. Wydechy z wkładką akustyczną eliminują ten efekt w zasadzie całkowicie (n.p. Hard Krome czy Roadburner).

 

Opony bym wymienił. 7-io letnie to już ryzyko. Tylko przy zakupie trzeba też sprawdzać rok produkcji. U nas potrafią wcisnąć 2-3 a nawet 4-ro letnie opony jako nowe. Ja ostatnio kupowałem Dunlopy D404 z białym pasem. Za komplet zapłaciłem niecały 1000 z dostawą. Wyprodukowane w 2008 w pierwszej połowie, czyli nieźle.

 

Vpower, po kliknięciu linku otwiera się główna strona i w sumie nie wiadomo, co masz do zaoferowania.

 

A u mnie jest OK. Otwiera się strona gadżetu 8662.

 

Vpower, ile kosztuje ta błyskotka? Widzę z instrukcji montażu, że nie koliduje z mocowaniem sakw, więc może ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vpower, po kliknięciu linku otwiera się główna strona i w sumie nie wiadomo, co masz do zaoferowania.

Kurcze a to dziwne - u mnie otwiera sie konkretny produkt.:)

No ale to sa cuda internetu wiec sprobuje to inaczej zrobic.:)

 

http://www.phatperformanceparts.com/Produc...roductCode=8662

 

Mam nadzieje, ze teraz dziala. To sie ladnie nazywa Boomerang Frame Trim i sa to chromowane nakladki na rame zmieniajace czarna farbe w ladny chrom.:) Czyli od siedzenia az do spodu ramy swiecidelko.

Pzdr

 

Link powinien dzialac.

Edytowane przez vpower

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...