Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

HAMIR 56 CZYTAŁEM TEMAT OBROTOMIERZA NIE WIEM CZY KUPIŁES ALE UNIWERSALNE TO ZŁOM JA ZAKŁADAM ZAWSZE NASTAWNE OBROTOMIERZE Z FUNKCJĄ DO 2 LUB 4 CYLINDROWEGO I 4SÓW CZY 2SÓW TO WARZNE ZALEZY JAK TAMTEN MA MONTOWANY CZYJNIK I GDZIE

 

Witam

obrotomierza jeszcze nie ma więc proszę o poradę.

Może mi doradzisz jeszcze jedną rzecz, maszynę używam na dwa sposoby.

Albo ubrana jak latam z żoną, albo ściągam wszystko robię golasa na maxa jak latam sam. I potrzebne mi jest siedzenie okrojone nie taki wielki kapelusz i twoja opinia o wydechach, oryginały są bardzo ciche co mnie trochę wkurza ale naczytałem się o falach odbitych wypalonych zaworach no i klops. Jaka jest Twoja opinia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamir prosta sprawa które siodło robi problem kierowcy czy pasazera jesli chodzi o wydech to mozna dac tuningowy tylko trzeba temat dobrze zbadać bo niektore wymagają modyfikacji gaznika dyszami DYNO JET Iregulacji gaznika pod wydech jutro jak bede na firmie napisze ci na forum ceny i propozycje zdejeciowe obrotomierza ci podesle i siodła tylko napisz o które siodło ci chodzi do wild stara bo w ofercie gratów do wildka mam whu... i jeszcze wiecej pozdrawiam www.btcustoms.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się podepnę pod obrotomierz

 

 

To tu macie linka do obrotomierzy do Waszych sprzetow z USA:

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAP...em=350004079669

 

[...]oryginały są bardzo ciche co mnie trochę wkurza ale naczytałem się o falach odbitych wypalonych zaworach no i klops.

 

To moze Cie zainteresuje te co ja mam do sprzedania ???

Jardine, dosyc glosne, malo uzywane :crossy:

Zdjecia pare linkow wyzej masz ;)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Pimpek za pozdrowienia. Za granica jakos ciagne do przodu. :icon_razz:

A co kupie - to sie okaze (troche przesiaduje w tym temacie wiec moze padnie na Road Stara- najpierw musze mojego obecnego sprzetya sprzedac a zima to wszyscy spia. Jak bys mial jakiegos kupca to daj znac.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prałat dzis byłem tatsu odwiesc jego walka na posesje i dowedziałem sie ktoś ty widze ze chcece mnie odwiedzic albo jak jakies regulace czy obrotoierze co wam apisac

 

chcecie fotki czegos na forum czesci lub ceny czy co !!!

 

 

robimy moze jakąs impre z pod znaku gwiazdy star !!???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pimpek witaj ja mam już obrotomierz ale jak wiesz szukam wydechu najlepiej Cobra lub V&H.Pozdrawiam

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopy tu link do obrotomerzy koso temat srawdzony w kpl wszystko co do szczescia trzeba podsietlane blue

 

jutro podesle jak to na moto wyglada bo mam taki motoz tym sprzetem u siebe nawarsztacie obudowa nierdzewna polerka

 

http://www.koso.it/start_frame.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie wygląda tylko jak w moim przypadku i tak nie ma kto tego założyć.Dobrego mechanika to ze świeczką szukać.Był jeden dobry to znajomy ściągnął go do salonu yamahy w Calgary.Pozostali to na zasadzie prób i błędów.Zostaje tylko czyszczenie. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,Pimpek potrzebuję wydechy takie jak Tatsu lub coś podobnego.Pozdrawiam z Prudnika

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...