Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wasza Eminecjo :) - nie zrozumiałem tego postu.

Mówiąc o filtrze odmy, Ksiądz miał na myśli coś związanego z tzw. AIS-em?

Bo z prawej strony przed podłogą to u mnie juz od pewnego czasu jest ładna pustka :lapad:

Właśnie wpadłem na to wczoraj, ale nie chciałem juz kasować posta. A znalazłeś już przyczynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wpadłem na to wczoraj, ale nie chciałem juz kasować posta. A znalazłeś już przyczynę?

Pogoda barowa i od środy nie jeżdżę, bo strasznie zmokłem :) , ale właśnie zdemontowalem filtr i widzę, że od środka od dołu jest ostro zarzygany olejem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda barowa i od środy nie jeżdżę, bo strasznie zmokłem :) , ale właśnie zdemontowalem filtr i widzę, że od środka od dołu jest ostro zarzygany olejem :)

Nie chcę się wymądrzać, ale właśnie dlatego polecałem zajrzeć do środka. Lekkie zabryzganie się zdarza, ale ostra "cofka" jest dziwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wymądrzać, ale właśnie dlatego polecałem zajrzeć do środka. Lekkie zabryzganie się zdarza, ale ostra "cofka" jest dziwna.

 

Zarzyganie to konsekwencja przelania olejem

lepiej w filter niż miało by coś jęknąć od ciśnienia w środku

Nie mam niestety pianek do mycia K&N ale każdy serwis ma więc myślę że to nie problem

jakby co to mam jeszcze w miarę dobry oryginał na luzie

 

Dawno temu miałem Katar i czarny dym w silniku i w okolicy filtrów (Vz800) + kłęby z wydechu.

Przyczyna była bardzo prozaiczna zatankowałem polskie G na stacji Kozia Wola

Zlałem wszystko i zalałem VPower Shella i problem zniknął i nigdy nie powrócił

 

Ja dziś pierwszy dzień bez Magistralki i już tęsknię

 

Pozdrawiam

Krzysiek

P.S.

To że mokro to jeszcze nie jest takie najgorsze

Mnie zniechęcił deszcz + Warszawscy puszkarze, którzy są po prostu sfrustrowani do tego stopnia że zaczynam się bać jak jest ślisko.

W tym roku i tak jest lepiej niż w zeszłym bo mi nikt jeszcze drzwi nie otworzył ale parę pogadanek na światłach już odbyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzyganie to konsekwencja przelania olejem

lepiej w filter niż miało by coś jęknąć od ciśnienia w środku

Nie mam niestety pianek do mycia K&N ale każdy serwis ma więc myślę że to nie problem

jakby co to mam jeszcze w miarę dobry oryginał na luzie

 

Dawno temu miałem Katar i czarny dym w silniku i w okolicy filtrów (Vz800) + kłęby z wydechu.

Przyczyna była bardzo prozaiczna zatankowałem polskie G na stacji Kozia Wola

Zlałem wszystko i zalałem VPower Shella i problem zniknął i nigdy nie powrócił

 

Ja dziś pierwszy dzień bez Magistralki i już tęsknię

 

Pozdrawiam

Krzysiek

P.S.

To że mokro to jeszcze nie jest takie najgorsze

Mnie zniechęcił deszcz + Warszawscy puszkarze, którzy są po prostu sfrustrowani do tego stopnia że zaczynam się bać jak jest ślisko.

W tym roku i tak jest lepiej niż w zeszłym bo mi nikt jeszcze drzwi nie otworzył ale parę pogadanek na światłach już odbyłem

Mam takie wrażenie, że problemy zaczęły się jak odessałem pół litra oleju :) Filterek już właśnie umyłem. Wprawdzie specyfikiem JR, ale to właściwie to samo co K&N, tylko kolor oleju niebieski. Waha raczej nie jest przyczyną, bo to już trzeci bak leci od kiedy się zaczęło. Tak myślę, że dodam do paliwa jakiegoś specyfiku do czyszczenia gaźników, może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wrażenie, że problemy zaczęły się jak odessałem pół litra oleju :biggrin: Filterek już właśnie umyłem. Wprawdzie specyfikiem JR, ale to właściwie to samo co K&N, tylko kolor oleju niebieski. Waha raczej nie jest przyczyną, bo to już trzeci bak leci od kiedy się zaczęło. Tak myślę, że dodam do paliwa jakiegoś specyfiku do czyszczenia gaźników, może pomoże.

 

 

UUU.

Dziwne, u mnie odessanie zdecydowanie poprawiło pracę silnika pozbyłem się stukania (części)

a Kiedy zmieniałeś olej i z jakiego na jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty: otwarty K&N + DynoJety + wolny wydech V&H

Właśnie postanowiłem wymienić świece, bo coś mi się wydaje, że na ssaniu je zwyczajnie zalewa. I tu powstaje pytanie, czy iść w dedykowane NGK DPR7EA-9 czy szukać czegoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty: otwarty K&N + DynoJety + wolny wydech V&H

Właśnie postanowiłem wymienić świece, bo coś mi się wydaje, że na ssaniu je zwyczajnie zalewa. I tu powstaje pytanie, czy iść w dedykowane NGK DPR7EA-9 czy szukać czegoś innego?

 

Ja kupiłem Denso

I jakoś lepiej mi się zapala, ale poprzednie NGK'i miały już swoje wyświecone więc to troszkę subiektywne uczucie

 

Pozdro

Krzysiek

Magistrala 1.6

Ciekawe czy polubię celników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak panowie, znaleźliście w końcu olej co wycisza prace silnika?

 

Czekam na Mobil 1 V twin z USA

jak go celnicy puszczą to sprawdzę ale jak na razie mam kolejnego typa (ale o tym sza)

Prałat będzie testował Motula i da cynka

Pozdro

K

M 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Mam druzgocące informacje

Nie dość, że przegrałem pare baniek w Totka to Amerykańska szczepionka nie zadziałała

Szlag mnie trafia, bo byłem pewny swego

Może rzeczywiście troszkę jest ciszej, ale nie na tyle by było warto ściągać zza oceanu 5 kg oleju.

W poniedziałek jadę do Yamahy na przegląd, więc zacznę poszukiwanie ciszy od nowa

Najmocniej przepraszam za zamieszanie

Myliłem się to nie jest wina oleju!

Jestem bardzo rozczarowany (pomimo tego, że mam jutro 30 urodziny)

Pozdrawiam

Krzysiek

Hałaśliwa 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Mam druzgocące informacje

Nie dość, że przegrałem pare baniek w Totka to Amerykańska szczepionka nie zadziałała

Szlag mnie trafia, bo byłem pewny swego

Może rzeczywiście troszkę jest ciszej, ale nie na tyle by było warto ściągać zza oceanu 5 kg oleju.

W poniedziałek jadę do Yamahy na przegląd, więc zacznę poszukiwanie ciszy od nowa

Najmocniej przepraszam za zamieszanie

Myliłem się to nie jest wina oleju!

Jestem bardzo rozczarowany (pomimo tego, że mam jutro 30 urodziny)

Pozdrawiam

Krzysiek

Hałaśliwa 1.6

Wszystkiego najlepszego z okazji trójki z przodu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...