Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie zdarzyło mi się narzekać na skuteczność przednich hamulców. Tylne - wiadomo, przy takiej masie - to tylko uzupełnienie.

Ponieważ nie usiedzę na miejscu spokojnie, postanowiłem dokonać mimo wszystko pewnych modyfikacji. Chcę całkowicie usunąć tylną tarczą hamulcową. W zamian za to hamulec powędruje na lewą stronę i zaciski będą umieszczone bezpośrednio na kole pasowym. Kupiłem już taki zestaw i odstawiłem do mechanika. Ma być gotowy na sobotę, może poniedziałek. Jak tylko odbiorę maszynę z warsztatu, to podzielę się wrażeniami.

 

Druga modyfikacja, która chodzi mi po głowie dotyczy przednich hamulców. Myślę o zastąpieniu dwóch oryginalnych tarcz hamulcowych - jedną, umieszczoną po lewej stronie. Zamiast dwóch zacisków czterotłoczkowych pozostałby jeden sześciotłoczkowy. Wygląda to ładnie na customach, bo prawa strona przedniego koła jest całkowicie odsłonięta. Ciekawi mnie jednak o ile i czy w ogóle wpłynie to na efektywność hamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!!

 

...od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem niesamowitego wildka...

to nie jest tylko motocykl... to żyje... gada.... coś niesamowitego...

Ten silnik można albo kochać albo nienawidzieć...

 

 

... my z żoną pokochaliśmy go od razu :)

 

 

Pozdrawiam szanowną brać motocyklową... do zobaczenia na szlaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!!

 

...od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem niesamowitego wildka...

to nie jest tylko motocykl... to żyje... gada.... coś niesamowitego...

Ten silnik można albo kochać albo nienawidzieć...

... my z żoną pokochaliśmy go od razu :wink:

Pozdrawiam szanowną brać motocyklową... do zobaczenia na szlaku :)

Gratulacje :crossy: Skoro pokochaliście, to będziecie tym jeździć :) do zobaczenia na trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.krzysio.org

Ale Magistrala jest dopiero od :notworthy: 2007

A tu dwa dni po zakupie: http://www.bikepics.com/pictures/785320/

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Magistrala 1.6 (zmoczona deszczem)

P.S.

(a tu na pustych) Edytowane przez Upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upload, a jak ostatecznie skonczyła się sprawa z wydechami?

Ech, kurcze nie pojechałem do Hartmana...

Ale jestem bardzo zadowolony z operacji może właśnie dla tego mi się nie spieszy do experta

Całość trzyma się pięknie, gada tak jak chciałem, i mniej strzela przy hamowaniu silnikiem.

Zapomniałem walnąć fotek... Postaram się to nadrobić

Pozdro

I wielkie dzięki

Krzysiek

Magistrala 1.6 (przytłumiona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z dźwięku tez juz jestem zadowolony, choc zauważyłem delikatne zabarwienie na górnej końcówce wydechu :icon_mrgreen: Wydech to w ogole newralgiczny punkt motocykla i byle puste rury nie są żadnym rozwiązaniem. Nie wiem, jak to będzie na wakacjach, bo zamierzamy udezryć na Grecję - mam nadzieję, że po drodze nie przyczepią się nigdzie do decybeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia mojego nowego Bastera 1600 wkleję jak kupię aparacik... bo stary mi padł... w tym tyg...

 

...mam jednak pytanie do szanownych motonitów... ma ktoś może manuala do wilda?

najchetniej po polsku... ale angielski też będzie gut... może ktoś zna jakiegoś linka???

 

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia mojego nowego Bastera 1600 wkleję jak kupię aparacik... bo stary mi padł... w tym tyg...

 

...mam jednak pytanie do szanownych motonitów... ma ktoś może manuala do wilda?

najchetniej po polsku... ale angielski też będzie gut... może ktoś zna jakiegoś linka???

 

Dzięki i pozdrawiam

Z manualem uderz do Seboki - On miał, ale po angielsku. Z polskojęzyczna wersją jest kiepsko. No i zapraszam do Kedzierzyna, a jak nie, to możemy się spotkać w połowie A4 kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie wpadnę... dziękuję za zaproszenie.... tylko niech pogoda nieco wyładnieje :)

 

...ale wrażenia z jazdy są nie do opisania... cóz tam mieszka pod tym bakiem :) ????

Maszynka ma tak boskie wibracje, że czuje się jazdę, a nie dosiadanie pralki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dokładnie... i te wolne obroty... wspaniale nierówno pracuje:)

 

jest to pierwsze moto które zrobiło na mnie wrażenie "żyjącego"... inne bywają perfekcyjne technicznie... ale mam wrażenie że w wildzie jest to coś niespotykanego :wink:

..żona też twierdzi że gada do niej... ale ona słyszy inne dźwięki... :)

 

...cały urok Dzikiej Gwiazdy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...