Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wróce do wątku spalania. W sobotę odwiedzilismy Hel i wracaliśmy do domu. Ok 60 km przejechałem na 4-ce (takie warunki), ok 40 cyklem miejskim (do hotelu w Gdyni i wyjazd z Gdyni) a po drodze jazda pod bardzo porywisty wiatr i wyszło 16,7 litra na 230 km . Wychodzi 7,2 ale w takich warunkach to chyba nieźle. Obok mnie jechała wirazka 750 tka i spaliła na tej odległości 13,9 litra. :crossy: :notworthy:

 

Wróce do wątku spalania. W sobotę odwiedzilismy Hel i wracaliśmy do domu. Ok 60 km przejechałem na 4-ce (takie warunki), ok 40 cyklem miejskim (do hotelu w Gdyni i wyjazd z Gdyni) a po drodze jazda pod bardzo porywisty wiatr i wyszło 16,7 litra na 230 km . Wychodzi 7,2 ale w takich warunkach to chyba nieźle. Obok mnie jechała wirazka 750 tka i spaliła na tej odległości 13,9 litra. :wink: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj ten motocykl moje VN na tej trasie spalilo 6,1 (wiekszosc trasy na5 biegu)a przeciesz jechales za mna wiec miales mniejszy opor (tak pozatym to sie smieje) ale jestescie cykory z Markiem :D Mysmy mieli prawdziwy hard core przy powrocie

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj ten motocykl moje VN na tej trasie spalilo 6,1 (wiekszosc trasy na5 biegu)a przeciesz jechales za mna wiec miales mniejszy opor (tak pozatym to sie smieje) ale jestescie cykory z Markiem :icon_twisted: Mysmy mieli prawdziwy hard core przy powrocie

Ty cwaniaczku na nowym VN-ie , po pierwsze nie sprzedam bo nie widzę ładniejszego :icon_mrgreen: , po drugie nie będe męczył moto piątką jak jedziemy 60 - 70 km na h bo przecież wiesz że tak wyglądał powrót z Helu :crossy: , po trzecie gwarantuje Ci że w normalnych warunkach wildek spali ok 6 litrów więc nie ma różnicy. A to że mieliście większy hard core to wiem bosmy obserwowali pogode w niedziele, ale myśmy jak wiesz nie byli przygotowani na takie warunki. Gratuluje wytrzymałości i pozdrawiam i do zobaczenia, wracaj w jednym kawałku od łososi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na to - http://www.youtube.com/watch?v=4m-nmbcX06M - ja rozumiem, że błotnik usztywniony, dociśnięty sakwami, ale bez przesady. U mnie sie trzęsie i wibruje. Sam nie wiem - może to sprawa mocować błotnika? Może jakieś regulacje w silniku są potrzebne? Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie spalania - spotkałem się z kilkoma Wild Riders i każdy podkreślał, że ta "krowa" mało pali. Ja nie litrażuję moto podczas kazdej jazdy, ale miałem już poniżej 5, miałem w okolicach 5,3. Czasem mógł spalić więcej, ale wtedy też spieszyłem się, o stałej prędkości nie było mowy, a przyspieszanie do 150, przeloty na poziomie 140 muszą się jakoś odbić na spalaniu. Zreszta zobaczę teraz na K&Nie i innych wydechach. Muszę się jeszcze pochwalić, bo ostatnio zaszalałem z biżuterią - nakładki na błotniki i na tylną lampę (Highway Hawk z allegro) - efekt niesamowity. Tylna lampa wygląda znacznie lepiej, błotniki na wykończone. Mam nadzieję, że to już koniec z dodatkami, żeby nie przesłodzić, bo obwieś mi się nie podoba. Nie mam jeszcze fotek. Chodzą mi po głowie jeszcze opony z białym pasem :crossy: Wracając z Pomorza na wakacjach zauważyłem nagle na skrzyżowaniu za jakąś wioską, 150 km przed Łodzią Wilda. To były sekundy, ale MISTYCZNE. Czarny, bez szyby, białe pasy. Akcesoryjny wydech - chyba Cobry - bulgotał dostojnie. Koleś chyba lekko szarpnął manetką na powitanie, bo z wydech u dobiegło piękne spokojne "tlom tlom". W blaskach zachodzącego słońca wyglądał pięknie. Mimo tego, że widziałem go chwilę, zapamiętałem nawet, że miał ćwiekowane siedziska. Mój był obładowany, brudny, jeszcze cichy, na tyle tracił powietrze - max 200km. Ale wtedy wiedziałem już jak będzie wyglądać w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szlachta (od szlachtowania?)

Właśnie zamontowałem wkłady od Prałata

Totalna porażka! o 21:00 w garażu odpaliłem grzmota i poza tym ze teraz dźwięk jest jakby tłuc prętem o karton to nie ma różnicy.

Nie chciało mi się ich zdejmować i wieszać tego 10kilogramowego cygara więc dziś do roboty pojechałem z tym co zmajstrowałem wczoraj

I okazało się że...

Są wspaniałe!!

Wolne obroty są kartonowe ale po dodaniu gazu nie są aż tak głośne!

Nie są niestety basowe, ale są cichsze! podczas jazdy

Ponieważ nie dostałem "waty" do tłumików użyłem odrobiny waty do izolowania kominków (800stopni)

Wykroiłem sobie dwie zaślepki z aluminiowego profilu i .... jest GITARA

Polecam każdemu

Silnik bez obciążenia pracuje troszkę kartonowo ale podczas jazdy jest naprawdę fajnie.

BARDZO DZIĘKUJĘ PRAŁATOWI ZA WKŁADY I RADY

nie włączyłem ani jednego alarmu (jak do tej pory)

Pozdrawiam

Krzysiek

Karton 1.6

Edytowane przez Upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upload, a skracałeś wkłady? Lepiej jeszcze podjedź do jakiegoś mechaniora, niech obejrzy, bo kumpel tak sobie wyciszał puste rury, wpychając tam... druciaki do naczyń, że rozpinkolił pompę oleju. P.S. znalazłem wkłady tłumiace w Highway Hawk - 3 średnice do wyboru, długości też, ale na cenę nie zaglądałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upload, a skracałeś wkłady? Lepiej jeszcze podjedź do jakiegoś mechaniora, niech obejrzy, bo kumpel tak sobie wyciszał puste rury, wpychając tam... druciaki do naczyń, że rozpinkolił pompę oleju. P.S. znalazłem wkłady tłumiace w Highway Hawk - 3 średnice do wyboru, długości też, ale na cenę nie zaglądałem :P

Przy najbliższej okazji pojadę do Hartmana pod warszawą

Nie grzeje się, nie dusi, wręcz przeciwne, mniej strzela w tłumik, nie wyczuwam zmiany mocy, pracuje równo, nadal jest głośny (w garażu nie poczułem różnicy - nie da się przy nim rozmawiać)

Jak użyłem waty (jakieś 5x10x0,5cm) dookoła końcówki wkładu i myślę że z czasem i to wydmucha

Zaślepkę zrobiłem pod kątem z 2 szczelinami po bokach i otworem 0,7 na środku

Pozdrawiam I czekam na komentarze

Krzysiek

Magistrala 1.6

Edytowane przez Upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...