Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ten "kombinezon" to przeciwdeszczówka :) i cena jest raczej normalna. pytanie co z trwałością...

jsz

We wcześniejszych lidlowych tematach był zachwalany.

 

Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak czy co,ale w asorymencie Plusa nie widze nic motocyklowego......

Poprawiłem link w swoim wcześniejszym poście. Teraz powinno być ok.

Edytowane przez Boniek

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie moge się przekonać do kupowania czegokolwiek w takich miejscach. Nawet w wiekszych hipermarketach, gdzie w jednym koszu wrzucona jest kupa akcesorii.. Wole dołożyć parę zł i kupić je w profesjonalnym miejscu i najlepiej coś markowego, już sama satysfakcja jest większa. Fakt, pieniedzy mniej, ale jeśli mam później żałować i nie używać w ogóle zakupionego towaru, to wole dopłacić i mieć good stuff.

 

PS. A tak apropo tanich (darmowych) akcesorii. Dziś grzebałem na strychu i znalazłem starą skórę motocyklową po wujku (chyba sprzed 40 lat). Niemal w idealnym stanie! I totalnie wypasiona! Odrestauruje ją troszkę wyczyszczę i będzie jak nówka! Ba! Takiej bym na pewno nigdzie nie kupił! Wiem, ze to nie na temat, ale tak się ucieszyłem z tej kurtki, że musiałem się podzielić moim szczęściem z kimś kto mnie zrozumie :D Przeszukajcie swoje strychy, magazyny, stare kufry (jesli macie) może też się Wam poszczęści :)

Greetzz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką ładowarkę jak w mają w dyskoncie kupiłem w larssonie, ale odesłałem.

Miała się automatycznie wyłączać, nie przeładowywać itp. Gówno i badziew, musiałem mierzyć gęstość elektrolitu czymśtam, żeby nie 'przegiąć' z prądem.

Kupiłem to: http://moto.allegro.pl/item154015787_154015787.html i jestem szczęśliwy.

 

Polecam również masło Extra za 1,69zł, lepszy niż kettenspray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczorowa otwiera fabryke produkujaca kamizelki odblaskowe dla motocyklistow ! Jak myslicie jak szybko ta ustawa przejdzie ??? Pytanie tylko czy skonczy sie na motocyklistach i przypadliem nie obejmie pieszych i samochodziarzy. Jak ktos juz w innym temacie stwierdzil ;

A ja mam nieco inny: Minister Giertych nakaże szyć dwustronne mundurki szkolne: jedna strona granatowa do szkoły, druga - oczojebna na ulice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak czy co,ale w asorymencie Plusa nie widze nic motocyklowego......

 

A pokrowiec na moto??, a pas nerkowy, chusta kurtka i spodnie przeciwdeszczowe?? Dla narciarzy sprzęt?? Pozdr :bigrazz:

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie ja mam pas nerkowy i wcale nie narzekam, pewnie że można wydać 2x tyle na markowy tylko pytanie po co?

 

A ten autentyczne sprawdza sie w akcji :icon_biggrin:

 

Czasami można wyłowić coś ciekawego... i nie koniecznie musi to być badziew :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pokrowiec na moto??, a pas nerkowy, chusta

 

Moim zdaniem te artykuly sa OK

 

kurtka i spodnie przeciwdeszczowe?? Dla narciarzy sprzęt?? Pozdr :buttrock:

 

reszta to reczej nie dla narciarzy ale bardziej dla rowerzystow ! :icon_mrgreen:

Osobiscie nie mialbym do tego zaufania, Zwlaszcza do przeciwdeszczowki. Jezeli jest ktos na forum kto tego uzywa chetnie zaznajomie sie z jego opinia.

 

pozdrawiam

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lidla mam kombi przeciwdeszczowe -daje rade, jest mocne ale jego wadą jest to że zajmuje dość dużo miejsca

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosną zeszłego roku kupiłem w Lidlu kombi przeciwdeszczowe. Używałem kilkakrotnie w ubiegłym sezonie i nawet przy bardzo silnych deszczach kombi spisało się znakomicie ;)

W tym roku kupię pas nerkwy mojemu plecaczkowi :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego całego asortymentu z Lidla tylko >ten< produkt wydaje się wart kupienia :crossy:

 

 

Witam

nie mam czasu by tutaj zagladać bo Motor Bros mnie wciągnął ale jak widzę moi koledzy nic sie nie zmienili

 

:buttrock: :biggrin: :lalag: :)

Edytowane przez renata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale chyba coś w tym jest : "Kto tanio kupuje ten kupuje dwa razy"

 

Warto sie nad tym zastanowić.

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj nabyłem drogą kupna dwa pasy nerkowe (dla mnie i mojej drugiej połowy) i kominiarke.

Jakosć wydaje się dobra a cena jeszcze lepsza.

Dobrze zrobione, myslę że trochę posłuzy. Nawet jakby po sezonie padło to 30 zyli to chyba nie jest wygórowana cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...