Skocz do zawartości

Co by było dla mnie najlepsze


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie jak kolega @Strzalek. Wieksza czesc motorow co byla mocno blokowana jest u nas w kraju nieodblokowana i ciezko trafic na egzemplarz,ktory rozwija swoja pelna moc. Dt do stuntu starczy. Poszukaj na forum filmiku "Stunt Raiders" tam na filmiku sobie zobacz jak Zwierzu z Chelm Riders smiga na dt. Tez koszt remontow wydaje mi sie w dt bedzie tanszy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przeczytales ze sa 2KM roznicy miedzy DT a WRE?

jak chcesz wiecej mocy to pozostaje Ci hard enduro 125cc typu: Hm Cre 125, Husqvarna WR 125, Ktm EXC 125 , TM 125, Gas Gas Ec 125.

Tutaj masz moce w granicach 40KM, duzo mniejsza mase, lepsze zawieszenia i.t.d i.t.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wre ma około 32-34Km, dt 24Km, więc gdzie tu są 2 kuce różnicy? Jeżeli dt ma te 28Km to pokaż mi wykres z hamowni gdzie moc dt na kole wynosi powyżej 22Km, lub na sprzęgle nawet te 27Km.

Co do hard enduro, to to nie nadaje się do stuntu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz klocisz sie z osobami ktore wiedza wiecej od Ciebie ... po co mam mowic, zebys bral DT jak Ty i tak zaraz wyskoczysz z tekstem ze ma 24 km i za slabe ... kup sobie ta Wre albo ... najlepiej wez kup CR500 ona ma duzo koni... bedziesz sie mogl pochwalic przed kolegami motorem, i polamanymi kosciami

Pozdrawiam Serdecznie i nie zycze niczego zlego.

:bigrazz: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wre to duzo nowszy motor projektowany pow 2000r(jesli o te modele chodzi) a dttka nie zmienila sie od conajmniej 10 lat no i ten wyglad moze troche odrzucac.Co do silnika to ludzie sobie chwala i jako taki moto do jazdy po ulicy ew. stuntu powinien sie nadawac

Edytowane przez _Y0m0_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd dt od 2006r jest nawet fajny. Huska nabardziej podoba mi się 2000-2001. Najbardziej nie martwi fakt, że przesiadając się z quada 50KM na dt nie będę czuł, że ona tam jest. Teraz jak jeżdżę swoją dt to czuje się jak na rowerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...