Skocz do zawartości

Manetki - dobor rozmiaru do srednicy kiery


Rekomendowane odpowiedzi

A może ktoś by napisał coś o zewnętrznej średnicy manetek ?

Mam taki problem że mam duże dłonie, nie mogę normalnie trzymać manetki bo przeszkadzają mi palce które są za długie :-)

Muszę trzymać manetkę trochę tak samymi palcami i powoduje to odciski. Ostatnio zmieniłem rękawice i jest trochę lepiej ale wolałbym mieć większą średnicę tych rączek tak abym obejmował je wygodnie całą dłonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup manetki od H-D ;)

 

ja sobie z tym poradziłem bo rączek małych też nie mam, moto trzymam nogami i do tego mam manetki z 2- warstw gumy o różnej twardości

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na jaki klej wklejacje manetki ;) bo po ostatnim lataniu jedna zostala mi w reku :flesje: uzywalem do tego zwyklego butaprenu

 

kiere obwijasz taśmą izolacyjną (taką lepszą niż topex) , tyle jak długa jest manetka, pojedyńcza warstwa.

manetką namaczasz w oleju silnikowym, najlepiej mineral i wycierasz ścierką prawie do "sucha".(olej rozpuszcza delikatnie gripa i taśme)

kiere z izolacją psikasz lakierem do włosów, wsuwasz manetke i zostawiasz na conajmniej jedną nockę, a najlepiej ok 40h.

wsio

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie mam w DTce żelowe progripa z http://martinmotocykle.pl/ za 49 zł super trzymają się ręki nie wyrabiają się żadne odciski ani nic. Sposób założenia? mała ilość Cifa na palec, smarujesz nim srodek manety, kiere i rolke obklejasz izolacja ...i działa :icon_mrgreen:

Edytowane przez Kuba Stolarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...