Skocz do zawartości

MOTOCYKL EXPO 2007!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[...]

Przy jakiej ulicy są te hale ?

[...]

ul. Prądzyńskiego 12/14

 

 

...no i EXPO zaliczone... tak na szybko... napiszę tylko, że odczucia dużo bardziej pozytywne niż po MBS...

 

 

...aha... wspomóżcie naszego formowego kolegę PGR'a w konkursie customów... jego maszyna ma numer 13... bilet wstępu jest kuponem do głosowania...

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ul. Prądzyńskiego 12/14

...no i EXPO zaliczone... tak na szybko... napiszę tylko, że odczucia dużo bardziej pozytywne niż po MBS...

...aha... wspomóżcie naszego formowego kolegę PGR'a w konkursie customów... jego maszyna ma numer 13... bilet wstępu jest kuponem do głosowania...

 

pozdr,

w

 

ej ej.. tak to nie ma.. mozecie glosowac tez na 10tke :flesje: czarne jest ladniejsze :biggrin:

ogolnie lipa ze nie ma podzialu na customy i streety.. a z PGRem mam nadzieje jutro zrobimy jakies :buttrock: na targach :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, i...

...żałuję straconego czasu... Nędza to mało powiedziane.

Jedyny plus to taki, że byłem już o 10.00 i było looźno.

 

Kto nie był... ni ma czego żałować.

 

ZZR 1400-piękny, Benelli-pękny, czarny XX-piękny. I to wszystko.

 

 

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile $$ bilecik ??

są ulgi dla studentów ?

Enduromaster, no proszę Cię :) http://www.motocyklexpo.pl/

 

ej ej.. tak to nie ma.. mozecie glosowac tez na 10tke :crossy: czarne jest ladniejsze :clap:

...no wiesz... ale Ty jesteś na swoim terenie... a PiGi... przyjezdny... ;) ...a czarne rzeczywiście najlepsze.... PGR ma czarny silnik ;) ...a Ty czerwony :D

 

ogolnie lipa ze nie ma podzialu na customy i streety..

...to fakt... :biggrin:

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Byłem.

 

Wyjechaliśmy o 7.00. Na miejsce dotarliśmy o 12.30."Zwiedzanie" zajęło nam ok 1.5h.Przeszliśmy wszystkie stoiska i nie mogłem uwierzyć że to już WSZYSTKO!! Byłem pierwszy raz na targach motocyklowych ale liczyłem na coś więcej.Np.jechałem z zamiarem kupienia sobie kompletnego ubranka CROSS firmy yamaha - nie było, klamka sprzęgła-nie było,komplet oklein do yz450f-nie było,liczyłem że zobaczę jakieś kufry dedykowane do M1800...NIESTETY.

 

Motocykle były naprawdę chyba wszystkie,sporo quadów,i zatrzęsienie skuterów, bo jak by nie patrzeć jakiś strasznych nowości motocyklowych na targach nie było.Wydaje mi się że targi dedykowane były raczej Chińskim producentom, których w MOTOEXPO buło w brud.

 

Tak na marginesie...z Warszawki w stronę Kielc wyjeżdżałem 2h, dojechałem do Grójca-korek aż do Radomia,objazdami przez Końskie...godzina 21.00 w domu.

 

Wrażenia mieszane.

Piękne customy i customowe harleye.Naprawdę ludzie robią to pięknie!! Motocykli bez liku, lecz brakowało nam drobnych rzeczy towarzyszących na codzień motocykliście.

 

może to wszystko przez to że był piątek..

nie wiem.

 

Następnym razem wybiorę się na motobazar.

 

Pozdrawiam

TOMEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wyjechaliśmy o 7.00. Na miejsce dotarliśmy o 12.30."Zwiedzanie" zajęło nam ok 1.5h.Przeszliśmy wszystkie stoiska i nie mogłem uwierzyć że to już WSZYSTKO!! Byłem pierwszy raz na targach motocyklowych ale liczyłem na coś więcej.Np.jechałem z zamiarem kupienia sobie kompletnego ubranka CROSS firmy yamaha - nie było, klamka sprzęgła-nie było,komplet oklein do yz450f-nie było,liczyłem że zobaczę jakieś kufry dedykowane do M1800...NIESTETY.

 

 

nie myl targow z bazarem, targi sluza prezentowaniu nowych modeli, mozliwosci firm itp. czasami mozesz oprocz tego niektore z rzeczy kupic od reki, jednak tak np. nie kupisz nowego motocykla, mozesz go obejrzec i nastepnego dnia isc do danej firmy i kupic, IMO tak to dziala, zdrowie

 

Arek

www.adm-motocykle.pl

Edytowane przez maverik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i owszem!

 

Tylko wiesz.Ja wieśniak jestem i jak od bez mała pół roku czytam w MOTOCYKL'u że MOTOEXPO to największa impreza motocyklowa w Polsce to nastawiłem się na TAK: zebrałem kumpli i w drogę.A tu trochę lipa...

 

Chodzimy po stoisku YAMAHY i pytamy gdzie można zobaczyć coś oprócz motocykli bo takowe już mamy, a oni na to że "w salonie".Mieli racje.Podjechaliśmy do salonu YAMAHA i widzieliśmy wszystko czego szukaliśmy.Oprócz ciuchów, kasków, rękawic, zobaczyliśmy jak wygląda nówka YZ450F, a nie tak jak w MOTOEXPO jakaś używana sztuka...

 

Generalnie ja spokojny człek jestem i nie mam do nikogo urazy że było jak było...

 

Jeszcze raz pozdrawiam

TOMEK

 

ps. Troche ten mój styl pisania dziwny ale po 800km jazdy i 4 piwkach... wybaczcie-ide spać... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zobaczyłem i zdjęć narobiłem. Ogólnie wrażenia pozytywne, byłem pierwszy raz na motocykl expo było całkiem fajnie. Można było zobaczyć fajne customowe motocykle (mój typ nr 4) Wystawę tę porównuję do motor bike show i bardziej mi sie podobał motocykl expo. Było więcej miejsca, był triumph którego zabrakło na motor bike, jedynie w czym gorszy był motocykl expo to brak lasek z poolandposition (na pewno byłoby ciekawiej) :biggrin: Jeśli chodzi o hostessy to na pewno wyróżniały się panie ubrane jak brazylijskie tancerki samby. Szkoda że nie było Bimoty jak w zeszłym roku :biggrin: Ja pojawiłem sie na expo zaraz po 10 kiedy jeszcze nie było zbyt wielu odwiedzających, ale potem było coraz ciaśniej. Ze znanych osób widziałem Saletę i Hołowczyca. Ogólnie wrażenia pozytywne.

 

Jedna rzecz bardzo mi się nie podobała cena za parkowanie to 6 pln za godzinę!!! :) To chyba trochę przgięcie - wiadomo że nikt nie przyjeżdża na targi na godzinkę, musiałem zabulic oganizatorom dodatkowe trzy dychy, ale cóż takie jest życie.

 

mam prośbę do tych co byli lub będą: róbcie i podzielcie się zdjęciami!

 

Chętnie sie podzielę fotkami tylko jak?? mam ponad 1GB fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...