Skocz do zawartości

MOTOCYKL EXPO 2007!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O tagach "Motor Bike Show Poland 2007" powoli zapominamy (bo nie ma czego rozpamiętywać ;) )

Proponuję już wcześniej zarezerwować sobie czas na "MOTOCYKL EXPO 2007" i spotkać się w większym gronie. Jest czas żeby się spokojnie umówić. Ja na pewno bedę w piątek 23.III.2007 r, co do weekendu to jeszcze nie wiem. Jeśli ktoś z Was bedzie wybierał się na tą imprezę właśnie 23-go to dajcie znać.

Pozdrawiam i do zobaczenia!!! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tagach "Motor Bike Show Poland 2007" powoli zapominamy (bo nie ma czego rozpamiętywać ;) )

Proponuję już wcześniej zarezerwować sobie czas na "MOTOCYKL EXPO 2007" i spotkać się w większym gronie. Jest czas żeby się spokojnie umówić. Ja na pewno bedę w piątek 23.III.2007 r, co do weekendu to jeszcze nie wiem. Jeśli ktoś z Was bedzie wybierał się na tą imprezę właśnie 23-go to dajcie znać.

Pozdrawiam i do zobaczenia!!! :)

 

Ja tylko chcialbym zwrocic uwage, ze Motocykl Expo wypada dokladnie w trakcie

Inauguracj Sezonu w Toruniu, na ktora zjezdza sie masa forumowiczow...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję już wcześniej zarezerwować sobie czas na "MOTOCYKL EXPO 2007" i spotkać się w większym gronie. Jest czas żeby się spokojnie umówić. Ja na pewno bedę w piątek 23.III.2007 r, co do weekendu to jeszcze nie wiem. Jeśli ktoś z Was bedzie wybierał się na tą imprezę właśnie 23-go to dajcie znać.

Pozdrawiam i do zobaczenia!!! :)

 

 

Rozumiem, że masz na myśli Berliner Motorrad Tage w terminie 23-25.03.2007r.? Jeśli tak, to moja obecność jest pewna :clap: Wybieram się już w piątek i w zależności od tego, czy dostanę wolny dzień z pracy - wyruszę albo z rana albo popołudniu, tak by wieczorkiem być już w Berlinie. Zostaję tam do niedzieli, więc chyba nadarzy się jakaś okazja do wspólnego spotkania ;) :smile:

 

Popytam jeszcze kilku znajomych, czy planują jechać razem ze mną. W razie czego będę miała 3-4 miejsca wolne dla pasażertów. Z tym, że moja ewentualna pomoc ograniczy się tylko do przejazdu tam i/lub spowrotem (nocleg każdy musiałby załatwić sobie we własnym zakresie). Dokładne info podam, jak tylko ustalę więcej szczegółów.

 

Pozdro i do zobaczenia za jakiś czas... AW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz na myśli Berliner Motorrad Tage w terminie 23-25.03.2007r.?

Mysle, ze Patryk mial na mysli MOTOCYKL EXPO 2007 obywajace sie w centrum EXPO XXI

na WOli w Warszawie pod patronatem miesiecznika Motocykl i firmy Motoroni.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze Patryk mial na mysli MOTOCYKL EXPO 2007 obywajace sie w centrum EXPO XXI

na WOli w Warszawie pod patronatem miesiecznika Motocykl i firmy Motoroni.

Hmmmm... Za dużo imprez w tym samym czasie - pogubić się można, hehehe :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli targi w Warszawie ale propozycja Agi jest baaaardzo interesująca! Nie wiem jednak czy będę miał wolny weekend dlatego nastawiałem się raczej na piątek ale... :buttrock:

Pozdrawiam!!! :flesje:

 

Jezeli chcesz porobic fotki motocyklom i przymierzyc sie do nich (czytaj zasiasc) to

idz tam w piatek... jezeli natomiast chcesz poczuc klimat targow (choc w Polsce trudno

o niego) to najwieksze szanse masz w sobote.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chcialbym zwrocic uwage, ze Motocykl Expo wypada dokladnie w trakcie

Inauguracj Sezonu w Toruniu, na ktora zjezdza sie masa forumowiczow...

:buttrock:

To trzeba będzie odwiedzić targi w piątek przed wyjazdem. Kto będzie miał czas, da radę.

Kto siedzi w pracy, może zwiedzać w sobotę i do Torunia dojechać po obiedzie.

Takaja żyźń...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także będe i mam nadzieje że spotkam jakiś znajomych w piątek ... ktoś by się przydał żeby zrobił zdjecie, a tak na poważnie to do miłego !!!

 

Pozdrawiam

 

ps Pszczółko jeśli będziesz w piątek to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nie wiem, czy z mojej strony będą realne szanse na piątkową eskapadę, na EXPO, chociaż tak jak zaznaczył "prawie komandos" i Belgu, należało by się tam pojawić właśnie tego dnia. :biggrin:

 

Spokojnie obejrzeć motocykle, poprzymierzać się i porobić zdjęcia, to jest to, co tygryski lubią najbardziej.

A ja akurat będę świeżo po wyjeździe szkoleniowym, w Ustroniu i swoje muszę odpracować :wink:

 

Ale oczywiście dołożę starań, aby doczłapać w piątek! Anetko miejmy nadzieję, że się spotkamy! Jeśli masz gg, to bardzo proszę o kontakt :D

 

 

Pozdrawiam serdecznie, Aga

 

PS.Z innymi forumowiczami też się baaaaardzo chętnie zobaczę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz porobic fotki motocyklom i przymierzyc sie do nich (czytaj zasiasc) to

idz tam w piatek... jezeli natomiast chcesz poczuc klimat targow (choc w Polsce trudno

o niego) to najwieksze szanse masz w sobote.

 

To ja wiem ;) Ja niestety w sobotę i w niedzielę nie będę mógł się tam pojawić więc pozostaje piątek... :flesje:

 

Ja także będe i mam nadzieje że spotkam jakiś znajomych w piątek ... ktoś by się przydał żeby zrobił zdjecie, a tak na poważnie to do miłego !!!

 

Pozdrawiam

 

ps Pszczółko jeśli będziesz w piątek to daj znać.

 

 

Odezwijcie się dziewczyny (i każdy kto będzie tam w piątek) przed imprezą to się dokładnie dogadamy (PW, GG itp.).

Pozdrawiam! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja się wybieram, ale pewnie w niedzielę dopiero. Kurcze, przez to moje mamowanie na targach ostatni raz byłam 3 lata temu! A podobnie jak Pszczoła35 uwielbiam się poprzymierzać do motorków - może znajdę coś dla siebie, w czym się rozkocham i zaczne o tym marzyć :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i ja się wybiorę coby zatrzeć wspomnienie z Moto Bike Show bez Show...

A o jaki konkretnie show Tobie chodzi? Podobno show robiły lalki z polandposition :biggrin:

Edytowane przez Sylwia*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...