Skocz do zawartości

Wild Star wydech


kaz xv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po co cos niszyc a potem chalupniczo naprawiac

masz dobre jezdzij

a jak masz nadmiar gotowki to kup sobie benzyny

a jak masz nadmiar czasu to ogladnij telewizje :)

 

Widzisz kolego nie dla wszystkich dobrze jeździć to lać benzynę ,ja jeżdżąc poza szumem wiatru lubię posłuchać swojego motocykla.Natomiast co do niszczyć ! i chałupnictwo ! gdyby mi na tym zależało to niepytałbym na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz moze jakis super szczelny kask ze nie slyszysz motoru albo moze motor jakis wyjatkowo cichy chociaz patrzac na model nie wierze w to

zapewne twoj motor twoja sprawa

masz odemnie blogoslawienstwo mozesz nawet szpic od choinki sobie na srodku baku przykleic

z tego co wiem to

duza ingerencja w uklad wydechowy bedzie mogla niesc za soba jakies negatywne skutki opisane wczesniej, wiec bedziesz musial potem odwiedzic mechanika

firmowe puste wydechy sa dlatego drogie bo sa juz tak obliczone ze maja odpowiednia przepustowosc itd dlatego motocykl dzieki nim nie traci na mocy, nie przegrzewa sie itd...

samorobki coz jak to samorobki jedni sie w tym miluja - cepelia

inni omijaja szerokim lukiem :icon_biggrin: moze ci sie udac i nie, jednak osobiscie poszukalbym czegos firmowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W eks-wydechach mialem tylko usuniete tłumiki koncowe, żadne ekstremum. Nie można tego przyrównywać do zupełnie pustego wydechu, w którym nawet korektory mają poszerzone kanały. Po zmianie zauważyłem, że moc wzrosła, silnik kręcił chętniej nawet w okolicach 180 z szybą, ale jakby moment spadł. Takie miałem wrazenie.

Ja sie podepne w tej kwestii :banghead: Wlasnie załozylem oryginalne wydechy tyle ze bez ostatniej sekcji, .(wczesniej mialem calkowicie wolne wydechy)Prałat czy te oryginalne bez ostatniej sekcji to cos posredniego (mam na mysli spalanie,moc,moment obrotowy a nie akustyke) miedzy oryginałem a tuningiem typu Vance??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie podepne w tej kwestii :) Wlasnie załozylem oryginalne wydechy tyle ze bez ostatniej sekcji, .(wczesniej mialem calkowicie wolne wydechy)Prałat czy te oryginalne bez ostatniej sekcji to cos posredniego (mam na mysli spalanie,moc,moment obrotowy a nie akustyke) miedzy oryginałem a tuningiem typu Vance??

Dersu, nie ma wyników z hamowni, jeździłem tylko jednym wildem oprócz mojego, także trudno mi cokolwiek powiedziec. Spalanie miałem raczej minimalne, w granicach 5/5.3 v.max bez szyby licznikowo ok.180, z szybą to coś ponad 160, zależnie od warunków. Co Cie skłoniło do zamiany wydechów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dersu, nie ma wyników z hamowni, Co Cie skłoniło do zamiany wydechów?

Ja raczej na hamownie nie pojadę,aptekarzem nie jestem. :) A wydechy wymienilem ponieważ te wczesniejsze były całkowicie ;puste; na dlugie trasy nie dało sie tym jezdzic. Te ktore mam teraz (oryginalne) maja ładny basowy dzwięk, ale nie mialem jeszcze okazji ich wypróbować.Myslalem ze stestowałes ten patent dokladnie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

po co cos niszyc a potem chalupniczo naprawiac

masz dobre jezdzij

a jak masz nadmiar gotowki to kup sobie benzyny

a jak masz nadmiar czasu to ogladnij telewizje :icon_mrgreen:

święta racja . ktos nadtym pracował żeby twoj sprzet miał sie dobrze a jak ty do niego z wiertarka to co oczekujesz ?.

sam kiedys powierciłem otwory w wydechu draga 650 a potem załowałem, jak jeżdziłem po niemczech ciagle miałem cyka że mnie zwiną z drogi raz ,a że zaingerowałem w konstrukcje nie wspomne ,powiedziałem sobie znam sie na schodach i na smażeniu kotletów a jeśli chodzi o wydechy to od tego sa specjalisci i im zaufam .chcesz mieć głosny wydech to kup np. cobre a orginał zoztaw w spokoju zawsze będziesz mógół do niego wrucić , ja chciałem wrucić ale nowy dolny tłmik kosztóje do dragstara 650 -4531zł no i zrezygnowałem teraz mam orginały i ich nietkne ale przyznam sie sa bardzo nciche.

pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy już było o tym na forum i ciągle znajdują się tacy co chcą psuć dobrze zaprojektowane i działające wydechy... Taki klasyczny wiejski tuning .... wiertara i walnąć dziury... i zamiast konkretnego dudnienia otrzymasz popieirdywanie ... kup sobie na allegro albo ebayu jakieś tuningowe wydechy, do tego zestaw większych dysz głównych.. albo chociaż podniesienie delikatnie iglicy... no i jazda... a oryginalne wydeszki niech sobie w spokoju leżą ... przydadzą się na pewno podczas czy przeglądu czy odsprzedaży motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram wcześniejsze posty.

 

Sam wszedłem w wydechy Cobry. Mają sygnaturę i po Niemcowni na ten przykład można śmigać spokojnie. Druga prawda jest taka, że same tłumiki to pół biedy, pozostaje zabawa z gaźnikiem. Ja na końcu wylądowałem w BT Custom z Olesna. Pisałem opinie wcześniej, i nie chcę się powtarzać. Rozmawiałem tez z ludkami co ściągają wydechy z USA, może warto tam uderzyć. A jak nie ma kasy to lepiej zostać przy oryginałach. Przy deskach siedzą ludzie znający temat, poprawić ich jest bardzo trudno. A raz spieprzone wydechy nadają się jako ozdoba ściany w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy moglbys napisa cos wiecej nt jak to okresliles sygnatury pozwalajacej jezdzic za granica bez strachu przed glinami.Mam zamiar zmienic wydech w Shadole 11oo na VH longshot, ale widze ze te Cobry to cos wlasnie w tym stylu i moze warto sie nimi zainteresowac ze wygledu na wspomniana przez Ciebie sygnature.Gdzie je kupowales i jaka cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hary jesli chodzi o wydechy i ich dopuszczenie mówi sygnatura E4 E2 E6 nabita na wydech my robimy coś takiego ze na wydech naszej produkcji i firmowe mamy podkładke z niemcowni i nie było do tej pory problemu bo glina tylko patrzy na oznaczenia w niemczech austri czy szwajcari reszta ma to w dupie

 

bo jak wiemy wydech który kupisz w niemczech kosztuje wiecej ma tuv i to robi cene na polske idą bez tuv czyli E i są tańsze ale ja to dopuszczam wiesz jako..... i gra gitarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moto zakupiłem z krótkimi pustymi rurami grzmiało potężnie,ale na dłuzsze trasy było to męczące.Zołożyłem więc orginały ale otworzone z tyłu.I co? Wzrosło zużycie paliwa średnio o 0,5 litra. Teraz mam zamówione wydechy ze Stanów Cobra Speedster Long,bo jednak dzwięk orginału to nie to.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje V&H longshot hs kupiłem w Stanach. A to wszystko za sprawą znajomgo, który tam jest. Po przeliczeniu kosztu zakupu i przesyłki do Polski wyszły za 1700 zł, gdzie sprzedawca licencjonowany na Polskę wycenił je za 3200. Warto było poczekać na przesyłkę zza oceanu. :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy wydech sprowadzony ze Stanów będzie tańszy niż ten sam zakupiony w kraju.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czym to jest spowodowane -mam na myśli ceny wydechów w kraju u dealerów, czy tylko chęcią konkretnego szybkiego zysku ( bo napaleniec i tak kupi) czy też obwarowane jest to jakimiś dodatkowymi oplatami przez co cena tak cholernie rośnie..... Może wypowie się ktoś z autoryzowanych????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje V&H longshot hs kupiłem w Stanach. A to wszystko za sprawą znajomgo, który tam jest. Po przeliczeniu kosztu zakupu i przesyłki do Polski wyszły za 1700 zł, gdzie sprzedawca licencjonowany na Polskę wycenił je za 3200. Warto było poczekać na przesyłkę zza oceanu. :icon_eek:

 

To i tak jeszcze zalezy gdzie i jakie kupujesz.

Kupowales nowki sztuki ???

Ja mam do sprzedazy wydechy Jardine do Road Stara za .... 800 stowek :P

Co prawda nie nowki, ale jak nowki wygladaja, wiec i tak cena jest znacznie nizsza niz te ze stanow.

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...