Skocz do zawartości

CHWALE SIE MOJIM SPRZETEM:D:D:D XJ 600 DIVERSION


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ramy chyba we wszystkich Div maja kolor taki jak cala buda.

 

 

Przegladalem katalogi do 96 wlacznie i rama byla malowana jak buda

ale na necie znalazlem rame w odmisnnych kolorach , nie byly to strony produceta tylko uzytkownikow

(ale zaznaczali ze moto bez przerobek) wiec wnisek jaki sam wycagam to :

modele do 96r rama = kolr budy.

 

Z tymi kolorami to treba rozszyfrowac co holendrzy tam pisza.

Niestety nie mam zadego znajomego znjacego holenderski :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze , że JAKI jest bardzo zadowolony z motocykla.

 

Wygląda bardzo ładnie. jest malowany itpp ale jesli jest 100% prosty to OK!

Będzie śmigał tak jak każda inna XJ_tka..... Czyli fajnie.. :notworthy:

 

... Moto JAKIEGO jest jedyne w swoim rodzaju... Drugiego takiego na trasce nie spotka :)

 

Pozdro.

Edytowane przez Lolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie co do tego ze własciielem był mechanik, to na zadupku moto, jest jaka naklejka taka jakby wizytówka jakiegos salonu/serwisu, i tak samo wglada pieczatka która sa podbijane strony w ksiazeczce serwisowej, jest nazwa: MOTTORRAD MERKEL - YAMAHA, chyba adres i nr telefonu. takze moto mzoe porpsotu zostało poskładane na warsztacie przez ludzi którzy maja doswiadczenie w dziedzinie mechaniki i nie robia fuszerek;) ja juz sie tam nie przejmuje, moto jest naprawde super, i jest w super stanie, teraz rejestracja przeglad i widzimy sie na zlotach Panowie i Panie;)

 

a tak w ogóle to mam super kuteczke do sprzedania;) zapraszam na posta do odpowiedniego dzału i sory ze o tym tutaj wspominam;P ale potrzebuje szybko kasy na kórte w prawidłowym rozmiarze:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz moze ja coś dopowiem.Jak sprzedałem swoją Hondke cb 450s to miałem kupic od znajmoka z Hannoveru po dobrej cenie cb 750 sevenfifthy.Niestety moto uległo pożarowi ewraz z całym garażem.Poźnij juz zdesperowany brakiem ikasy i moto zaczołem szukac czegos na moja kieszeń i sprawdzonego.Wybór padł na xj 600 Diversion.Zanim kupiłem moto odwiedziłem kilku uzytkowników kilku handlarzy i uzytkowników sprzedający ów motocykl.Zawsze coś było nie tak tobak pukniety(niby czyms) a na wysokosci kierownicy to kierunki pogięte to brak opon to naped do wymiany itp itd.

W koincu koles mówi mi Ja ci znajde taką xjote że ci oczy wyjdą cytuje TY zas*any SERWISAŃCIE JOHN DEERE.I na tym sie skończyło.W koncu dopadłem znajomka ze Żnina i mówie mu znajdx mi SECA II a on co to jest,ja mówie odmiana diversion ale wersja amerykańska.

I tak stałem się posiadaczem xj 600 SECA II.

Motocykl rok 92 czarny metalik rama czarna tłumiki czarne 85 db, dodatkowy zbiorniczek paliwa na 1,5 ltr podświetlane kierunki, przez wydechy silnik ma 62 km anie 60 ale to pewno bzdura.

Jak każda xj wpada w drgania przy 4,500 obrotów.Jak każda xj przy 170 zaczyna niemile się trząść.Olejowe podgrzewanie troche niekiedy pocieknie,uszczelka pod głowica troszku się poci ale to norma w tych modelach.

Co do koloru twej xj to mozna miec wątpliwosci .Moje moto ma nalepy idetyfikacyjne na których wszystko jest.Dodatkowo cała dokumentacja.

Ja na twoim miejscu bym sie nie przejmował tylko zajrzałw te zaworki bi czerwienienie sie kolanka to wrózy niedomykkanie się zaworu.Ale to tylko regulacja i powiunno być

Ja z mojej strony gratuluje zakupu i wielu napedzonych kilometrów

Tylko jeździć

Ps twój sprzęt nawet jeśli był bity to i tak ładnie wygląda a ja mysle że któś go usprawniał i sam pomalował całosc i zrobił tak jak mu sie podobało

Moje poprzednie moto kupiłem w strasznym stanie i całe je malowałem i ten co je kupił to nie miał zadnych zastrzeżen

Sorki za ten długi marudny wywiad

Pozdro Buli

Edytowane przez marekbuli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje nabytku :P a za dużo sie nie łam ważne żeby była prosta i ładnie chodziła

co do malowania było pytanie kto maluje lagi ? a maluje jak się komuś nie podoba

to dlaczego nie, kolega polakierował w grafitowym kolorze lagi i wahacz, wygląda super

sam miałem chęć na taki kolor.

 

życze bezawaryjnej jazdy i zadowolenie z maszyny, koledzy troche cie zjechali

ale nie martw się tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze ci zmartwić dyzio.

Była kombinowana!.. na lewym delku ma śrubkę z modelu 93 :icon_mrgreen: :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz:

 

 

A tak poważnie .. całkiem ładny i świeży motocykl.

Edytowane przez Lolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze :) gratulacje xj-tki, co do tych drgan to tym sie niemartw ten typ tak ma jak i sprzegło to standard pozatym to wygodny i oszczedny motorek, ja spalanie minimum uzyskałem 4L /100km przy jezdzie do 140km/h przebieg mojego xj to 60 000 i nieodnotowałem ubytku oleju od wymiany do wymiany, a po odpaleniu na zimnym silniku tez widac delikatny dymek .moim zdaniem tak ma byc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tez robie;) nie bede sie meczył domysłami co z czego i dlaczego:] wszystko jest dobrze i oby dobrze było do konca;) biore sie teraz za rejestracje sprzeta bo pogoda sie zaczyna stopniowa poprawiac. w przyszły weekend bede polował na jakas kurteczke na bazarze w KAtowicach no i potem nic tylko uczciwie rozpoczac sezon:] oczywiscie regulacje zrobie bo bez tego ani rusz, a tak apropo nie orietuje sie nikt z was ile moga zawołac w serwisie za reg zaworów a ile za serwis gaznikow? zmieszcze sie do 400zł przy 4 gaznikach? POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...