Skocz do zawartości

Porada. 2T średnia żyła :)


Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie to jest najlepsza obcja jaka moze być. Zywotnosc taka jak KDX 125 DT 125 itp a moc dwa razy taka no i zawias juz jest konkretny i ogolnie motocykl jest pełno wymiarowy a nie jak dla dziecka. No spali wiecej jak 125 bo to normalne ale nie ma obawy nie bedzie palił jak cross 12l tylko mysle ze kolo 8,5l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba nie martw sie przez internet, telefon bardzo zadko kiedy zchodzi z ceny ja jak sprzedaje to tylko mowie ze zejde z ceny i negocjacja na miejscu bo zawsze mozesz mu wytknac jakies bledy luzy itp wiec zejdzie napewno;) tylko wez kogos kto sie dobrze targuje a ty wytykaj kazdy blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

DT 125 podoba mi się, ze względu na bezawaryjność i ceny części :D Miodzio pod tym względem.

 

A jakby użytkownicy porównali DT, KMX, KDX, TS 125tki?

 

Kryteria: Masa, Spalanie, dostępność części, ich cena, zawiaski?

 

Podobno do CRM ciężkawo z częściami, to prawda? Dlaczego tak mało słychować o Suzuki TS? Wygląda nieźle :D

 

A tak na starcie, to taka DT 125 (odblokowana) na twardym obskoczy ETZ 251? (Ujeżdżałem)

Konie na to wskazują, a praktyka? Chodzi mi tu o chłopskie porównanie mocy :D

 

No i ostatnie, jak z tymi zafajdanymi blokadami? Gdzie DTka je ma?

Zabawa w elektronike mile widziana :wink: Jeśli ktoś wie, jak całkowicie odblokowac taką DęTke

to bardzo prosze o opis (tu, lub na priv)

 

Pozdrawiam !

Edytowane przez Morpiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak się ma taka DT 125 odblokowana do ETZ 251? Nie chodzi mi oczywiście o właśności terenowe, tylko o przyśpieszenie i zakres urzytecznych obrotów :icon_rolleyes:

251 zapewne ma większy moment, ale jest sporo cięższa.

 

Jesli ktoś jeździł na obu, proszę o porównanie krótkie :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...