Skocz do zawartości

Kto śmiga GS 500 ?? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gs 500 z owiewką five stars, 96r przebieg 7tys. (najprawdopodobnie realny!! :):) )

Świetny motocykl na miasto, trase, i jak pokazala klasa gs 500cup takze na tor :icon_biggrin:

 

 

Pozdrawiam, bolo :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas, ja wiedzialem ze pojazdy przejezdzajace nasza zachodnia granice dostaja przekrecenia licznikow w tyl, ale az tyle...

 

roczniki 92-94 z przebiegami 20-40kkm. smiech przy tak tanich w eksploatacji motocyklach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gs 500 z owiewką five stars, 96r przebieg 7tys. (najprawdopodobnie realny!! :):) )

Świetny motocykl na miasto, trase, i jak pokazala klasa gs 500cup takze na tor :)

Pozdrawiam, bolo :biggrin:

Gs 500E takze z owiewkami five stars(lampy zespolone), 95 rok 53 tysie przebiegu. Pierwszymotocykl i jestem z niego zadowolony.Jedyna rzecz to lusterka, motor sie przewrócił albo ktoś się mu przysłużył w wyniku czegoprzawe lusterko do wymiany a to nie jest prosta sprawa znależć takie same. No i w końcu musiałem wziąć od gsx ale to już nie to samo(wg. mnie gorsza widoczność) By the way czy wymieniałeś w nim już zarówki, bo chciałbym się do niego dobrac (w końcuprędzej czy później trzeba będzie kupić nowe) a do końca nie wiem czy trzeba zdjąc owieki czy może jest jakiś inny sposób. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2001. W moim posiadaniu od sierpnia 2006 r. sluzy jako pierwszy motocykl. Licznikowe wskazania przebiegu: 21 000 km

 

Mam 191 cm wzrostu i nie narzekam na komfort jazdy (jest to model po fabrycznych zmianach baku, tylu i siedzenia) => nic nie dretwieje, nie ma problemow z kregoslupem itp... Mozna swobodnie zmieniac pozycje na dluzszych trasach. Ze wzgledu na swoja zwrotnosc i niewielkie gabaryty szczegolnie polecam na miasto i korki.

 

Pozdrawiam

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie odnosnie tych owiewek w GS. Czy te plastiki od wersji five stars mozna dostac "luzem" ? szukałem na allegro i e-bay i nmic takiego nie znalazłem, jedynie czasem trafia sie pojedynczy motor z takimi owiewkami ale to tez rzadko. Jak cos takiego idzie kupic, to jakie sa ceny w ogole? dzięx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie odnosnie tych owiewek w GS. Czy te plastiki od wersji five stars mozna dostac "luzem" ? szukałem na allegro i e-bay i nmic takiego nie znalazłem, jedynie czasem trafia sie pojedynczy motor z takimi owiewkami ale to tez rzadko. Jak cos takiego idzie kupic, to jakie sa ceny w ogole? dzięx.

Wątpie żeby można było kupić luzem owiewki five stars(może na moto bajzlu w wawie 2 i 3 czerwca na wyscigach). Jeżeli już dostaniesz to będą prawdopodobnie uszkodzone. Ja bym sie zastanowił nad owiewkami od gs 500F, na pewno łatwiej bedzie cóś takiego kupić, tylko nie jestem pewny czy bedą pasować. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gs 500E takze z owiewkami five stars(lampy zespolone), 95 rok 53 tysie przebiegu. Pierwszymotocykl i jestem z niego zadowolony.Jedyna rzecz to lusterka, motor sie przewrócił albo ktoś się mu przysłużył w wyniku czegoprzawe lusterko do wymiany a to nie jest prosta sprawa znależć takie same. No i w końcu musiałem wziąć od gsx ale to już nie to samo(wg. mnie gorsza widoczność) By the way czy wymieniałeś w nim już zarówki, bo chciałbym się do niego dobrac (w końcuprędzej czy później trzeba będzie kupić nowe) a do końca nie wiem czy trzeba zdjąc owieki czy może jest jakiś inny sposób. Pozdrawiam

 

 

Witam

co do lusterek bezproblemu dokupiłem identyczne w larrsonie za 140zl sztuka.... :)

zarowki nie wymienialem ale ja niemam tego obicia za licznikami, i jest bezproblemowy dostep, takze wystarczy odkreciic to obicie :clap:

Ps. nie ma ktos do sprzedania własnie obicia (tymi za licznikami) do owiewki fivestars?

 

Pozdrawiam, bolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

co do lusterek bezproblemu dokupiłem identyczne w larrsonie za 140zl sztuka.... :banghead:

zarowki nie wymienialem ale ja niemam tego obicia za licznikami, i jest bezproblemowy dostep, takze wystarczy odkreciic to obicie :banghead:

Ps. nie ma ktos do sprzedania własnie obicia (tymi za licznikami) do owiewki fivestars?

 

Pozdrawiam, bolo

Z żarówkami się już uporałem, natomiast larrson był pierwszym punktem, jaki odwiedziłem i niestety miałem pecha. Poszukam na giełdzie, ale nic pilnego. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle starczy, poza tym na pełnym nakedzie wieje niesamowicie. Muszę sobie dokupić szybę.

Wieje, a jakże, ale chodzi o to, że ani przez 10sekund nie jechałeś z V max? Jak to się mówi: trza sprawdzić ile fabryka dała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...