Skocz do zawartości

DT 50 słaba


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rady niektorych mlodocianych 4umowiczow mnie poprostu rozjebu** :icon_rolleyes: Komenotwac nie bede :icon_biggrin: POZDRO

Skoro zebatki nie są wydarte(to nie bedzie przeskakiwac) to wtedy przeciez mozna skrucic łancuch,

Hehe no powiedz mi Soku ja ty byś postąpił z podciagnieciem łancucha.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zebatki nie są wydarte(to nie bedzie przeskakiwac) to wtedy przeciez mozna skrucic łancuch,

Hehe no powiedz mi Soku ja ty byś postąpił z podciagnieciem łancucha.Pozdr

 

Zużyty, wyciągnięty łańcuch należy bezwzględnie wymienić. Jazda na takim łańcuchu grozi jego zerwaniem, zablokowaniem koła oraz uszkodzeniem karterów. Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zebatki nie są wydarte(to nie bedzie przeskakiwac) to wtedy przeciez mozna skrucic łancuch,

Nawet jak były by prawie łyse to przy tej mocy i tak by łańcuch nie przeskakiwał.Ja bym skrocił ten łańcuch i zobaczył co będzie bo nie opłaca sie kupować nowego jak moze to nic nie dać.Ja mysle, że ta dt poprostu taka jest i nie przekroczy tych 50km/h a jedyną receptą na poprawienie jej osiągów bedzie sprzedanie jej w pizdu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak były by prawie łyse to przy tej mocy i tak by łańcuch nie przeskakiwał.Ja bym skrocił ten łańcuch i zobaczył co będzie bo nie opłaca sie kupować nowego jak moze to nic nie dać.Ja mysle, że ta dt poprostu taka jest i nie przekroczy tych 50km/h a jedyną receptą na poprawienie jej osiągów bedzie sprzedanie jej w pizdu :rolleyes:

 

Też tak uważam mówimy tu od DT50 a nie o jakieś potworze który ma z 50KM ja skracałem przy 125 i jakoś sie nie rwał,pewno jak jest już max zużyty to wtedy już należy wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak chcesz podnieść moc w swojej DT to zmień cylinder na 70, daje link do mielocha tam masz taki cylinder na niklasilu, jest tam tez łańcuch i zębatki, tylko pamiętaj że większy cylinder zwiększy zużycie łożysk na wale. Z drugiej strony myśle że sie opłaca bo za 300zł masz wysokiej jakości cylek i moc porównywalną z Dt80lc2.

 

Sorry zapomniałem o linku :D

 

http://sklep.mieloch.pl/index.php?cPath=65...33fa01dbc74a111

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie zastanawiam jaka firma za 300 zl zrobi cylider jeszcze na nicasylu ;/ Przeceiz regeneracja nicasylu to jest 2 razy wiekszy koszt.... Do zmiany cylidra przydalby sie wiekszy gazniczek , lub chociaz wieksza dawka paliwa, dyfuzor pusty i przelotowa koncowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...Co wy mi tu dajecie, cylinder 70ccm?? W życiu takiego nie założe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Potem będe tłok szukać....

Chodzi mi tylko o poprawienie osiągów żeby moja DT chodziła jak każda inna, co może być nie tak, tłok?? Pierścienie?? Uszczelka?? Dodam że na postoju słychać lekkie syczenie tak jakby kompresja uciekała...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...