Skocz do zawartości

Nowy cylinder do NSR125 problem z tłokiem


roddick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

 

Mam taki problem a mianowicie chce się upewnić.

Kupiłem od znajomego z niemiec Cylinder do NSR 125 rocznik w przedziale 95-98r. On nie był w stanie określić na 100% z którego jest roku. Podjechałem dziś do Hondy i usłyszałem od mechanika że z tym cylindrem nic nie zrobie bo trzeba kupić komplet :banghead : nie chcialo mi się wiecej z nim gadać. Cylinderek jest nowiutki orginalny Hondy. Teraz pytanie do was. Czy wiecie jak najszybciej zmierzyć i dobrac tłok??? Wiem że na niektorych cylindrach sa oznaczenia ktore pomagaja dobrac tlok. Moja NSR jest z 98r.

Dzieki z góry za odp. i pomoc.

 

Pozdr

Edytowane przez roddick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Mam taki problem a mianowicie chce się upewnić.

Kupiłem od znajomego z niemiec Cylinder do NSR 125 rocznik w przedziale 95-98r. On nie był w stanie określić na 100% z którego jest roku. Podjechałem dziś do Hondy i usłyszałem od mechanika że z tym cylindrem nic nie zrobie bo trzeba kupić komplet :banghead : nie chcialo mi się wiecej z nim gadać. Cylinderek jest nowiutki orginalny Hondy. Teraz pytanie do was. Czy wiecie jak najszybciej zmierzyć i dobrac tłok??? Wiem że na niektorych cylindrach sa oznaczenia ktore pomagaja dobrac tlok. Moja NSR jest z 98r.

Dzieki z góry za odp. i pomoc.

 

Pozdr

Ja bym proponował ci abyś zmierzył sobie najpierw suwmiarką wtedy bedziesz wiedział jaki rozmiar kupic tłok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam jeszcze jedno pytanie do was.

Czy znacie sie na oznaczeniach cylindra do tej hondy ??? Wiem, że to moze pomoc okreslic albo jaki tloczek wsadzic albo dowiedziec sie przynajmniej do jakiego rocznika jest cylinder. Jak coś wiecie to piszecie Dziex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...