Skocz do zawartości

Gdzie nocleg - Czechy czy Austria?


SebJaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj kolego !!

jadąc rowerem przez Czechy nieznany mi rowerzysta dał mi miejsce na jego kolegi działce - miałem do dyspozycji cały teren z domkiem - zostawił mi na noc nawet klucze . oczywiście wszystko bezpłatnie.

Wątpie czy tak by było w Austrii :D

 

Ja bym radził stanowczo w Czechach. np. na kempingach nocleg można mieć już za około 3 zł... - znajdź coś takiego w Austrii :(

a z bezpieczeństwem jest jak w Austrii... pewnie jest tam

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Oj kolego !!

jadąc rowerem przez Czechy nieznany mi rowerzysta dał mi miejsce na jego kolegi działce - miałem do dyspozycji cały teren z domkiem - zostawił mi na noc nawet klucze . oczywiście wszystko bezpłatnie.

Wątpie czy tak by było w Austrii :D

 

Ja bym radził stanowczo w Czechach. np. na kempingach nocleg można mieć już za około 3 zł... - znajdź coś takiego w Austrii :(

a z bezpieczeństwem jest jak w Austrii... pewnie jest tam

 

pozdrawiam

 

to sa tylko moje subiektywne odczucia, napewno nie dotyczy to wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Na granicy czesko-austriackiej Mikulov-Drasenhofen ok. 10 km przed granicą po stronie czeskiej, przy takich dużych jeziorach 8) jest Camping z domkami. Wynajeliśmy taki cały domek dla 9 osób (ok.40 na łebka) i w komforcie sie przespaliśmy przed dalsza podróżą do Chorwacji. Za jakieś grosze zjedliśmy śniadanie na miejscu. Fajne miejsce, motocykle mieliśmy przed oknem na oku.

Pozdro

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...