Skocz do zawartości

PILNE!!! JUTRO JADE OGLADAC XJ 600 DIVERSION!!! MAM PYTANIE!!!


JAKI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi chalku bo twoja bylo poskladana jak domek z klockow :icon_twisted: lego

:P

 

Oryginalny wydesz z 92r w 2007r raczej nie przezyje bez latajacych czescie w srodku ;) i poczatku rdzy , no chygba ze wlaciciel polerowal go tylko i wylacznie wazelina :wink:

Nie no masz rację, teraz mi sie przypomniało,że lewy komin dosyc mocno mi skorodował i zrobiła sie dziura :P

Co by nie gadac, to diversionka to zacny sprzęt :P

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, moto zakupiłem;) narazie tylko jedno zdjeci i jego opis jest na innym poscie i tam tez prosze sie rozpisywac. CO do szlifu to mojim zdaniem na pewno go nie miała, nie ma zadnych innych sladów, mósiałaby byc cała poskladana na nowych czesciach. Stan tarczy i kolanek potwierdzaja przebieg. CO do ubitych zeberek to nie jjest to zrobione przez szlif, co widac po tym w jakim miejscu sa ubite,a te obok nich sa poprostu nei ruszone, mało tego na deklu silnika widac drobne rysy od storny włąsnei tych ubitych zeberek, i te rysy sa pionowe, takze moto na bank sie przewróciło i mósiało sie na cos nadziac.

 

SZanowni Panowie, uwierzcie mi ze gdybyscie pojechali ogladac to moto to byscie je kupili;) Widac ze sprzet bardzo dbany, nie byłem na niego najarany, dzien wczesniej dopadła mnie niechec i masa obaw, zobaczyłem, posłuchałem, podotykałem, przejechałe i wiedziałem ze na tym moto długo pojezdze. Miałem w dodatku porównanie z moto od kumpla który kupił tydzien wczensniej i sam powiedział ze gdyby pierwsze widział ta moja to tej swojej by nie kupił.

 

Nawet jesli przebieg cofany no to na pewno nie bedzie wiecej niz 40-50kkm.

 

Jak tylko beda jakies pieniadze to zaworze na serwis i oddaje na szczegółowy przeglad;)

 

PRosze was o wypowiedzenie sie na temat kilku mojich pytan na nowym poscie. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...