Skocz do zawartości

Jaki tłok kupić do Yamahy DT80 LCII???


Damiano_2013
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jakie tłoki polecacie do Yamahy DT80 LCII??? Szukam czegoś dość dobrego ale żeby cena była też przystęna mam do wydania ok 200zł. Czy moge za to kupic cos w miare dobrego??? Jeśli coś bedziecie proponować to prosze o wysłanie linku strony gdzie można taki tłok kupic. Potrzebuje konkretów a nie wypowiedzi w stylu kup tłok Vertexa czy Wossnera bo sam wiem że taki byłby najlepszy jednak to nie jest raczej na moje fundusze ani nie wiem gdzie taki kupic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cie posrało z tajwanem na allegro ogłaszaja sie goscie typu tłoki do skuterów i motorów itp. i tam sie spytaj oni maja tłoki jakies lepsze tłoki wosnera i vertexa po 300 i 350zł i maja jeszcze jakies nhrc po 150 podobno tez dobre tylko niekupuj tych tajwanów bo po pierwsze zniszczysz se cylinder tak jak ja a po drugie bedziesz co chciwle wymieniał te tłoki bo albo peknie tłok albo pierscien abo zawleczka,albo spuchnie itp. wiec nierób sobie problemów tak jak ja tylko odrazu kupuj cos lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam od początku odrzucalem kupno jakiegos tajwańskiego badziewia bo nie chce miec pozniej klopotow ze zatartym silnikie itd. Ja jezdze duzo i na spore odlegosci dlatego che cos lepszego zebym nie musial sie martwic w tarasie czy mi sie motor nie rozwali. Oczywieście czasami lubie sobie wyskoczyc na tor motocrossowy ktory jest blisko mnie i chce zeby tlok przetrzymal jazde w takich warunkaz czyli duze obciazenia silnika i jazda na lepnym gazie...

Jeśli ktos moglby mi przyslac link z tymi tlokami Vertexa czy Wossnera bede bardzo wdzieczny. Chetnie sie ich zapytam ile taki bedzie kosztowac i czy wogole maja do DT. Jesli bedo mieli w granicy 300zł to moze sie skusze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak powiem chyba ciebie ,,posralo" :D nieobrazaj uzytkownikow.Tyle to ksoztuje teflonowy tlok wosnera o srednicy 54-56 mm do 125.

no tak ale na średnice sworznia 16mm a przy dt tłok ma 12mm chyba ze też są takie tłoki o tej średnicy i na 12 sworzeń ale wiekszość tłoków o tej średnicy ma 16 sworznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...