Skocz do zawartości

Jaki kask do ok. 200-250zł


Rekomendowane odpowiedzi

Za to ty jesteś mistrzem kierownicy. Uwielbiam takich ludzi jak ty którzy po obejrzeniu krótkiego filmiku są wstanie ocenić umiejętności drugiego kierowcy. Synku jak ty walileś w tetrową pieluchę to ja już nawijałem pierwsze kilometry swoim pierwszym motorowerem więc skończ z przytykami i zajmij się sobą.

Odnośnie tematu kasku. To jest to najważniejszy element ubioru motocyklisty. 250 złotych to 2 tankowania. Moze warto sobie odpuścić dwie lub trzy przejażdżki dołożyć 400 stowy i kupić coś co zagwarantuje ciut wiecej bezpieczeństwa.

haha jakoś nie widać tego to Twojej jeździe. Ja też jeździłem na demoloduach. I nie jestem Twoim synkiem. Nie powiedziałem, że mistrz kierownicy. Co do ceny kasku to sie zgodze ze juz od 500 złotych można mieć przyzwoity kask. Czasem znajomi sprzedają używane kaski bez przygód i to można rozpatrzeć, oby nie na allegro(używki).

Przypomniało mi sie, ze AGV też są całkiem spoko, kilku znajomych miało. Szlif przeżył.

Edytowane przez cinekban87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Bell Tourlite Bianco M 942 zł

. Bell Tourlite Blk/Gold L 970 zł

. Bell Tourlite Blk/Gold XL 970 zł

. Boss Bullet Bearnie Czarny Mat Tribal XL 100 zł

. Boss Bullet Bearnie Czarny Mat XL 100 zł

. Boss Bullet Bearnie Czarny S 100 zł

. German czarny chrom xl 110 zł

. HJC CL Max Blk. M 400 zł

. HJC CL-22N Blk. L 300 zł

. HJC CLST Myth XL 300 zł

. HJC FS10 Freedom S 569 zł

. HJC HQ1 Lodrship XL 894 zł

. HJC IS Max Blk. XL 600 zł

. Nolan N103 Classic N-COM L Czarny Mat 950 zł

 

 

Wybierz Sobie wszystkie nowe w kartonie jak się zdecydujesz to napisz dam ci namiar

Nie jeździj szybciej, aniżeli twój anioł stróż potrafi latać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w tej cenie szukałbym LS2, mam w domu dwa kaski tej firmy, jeden z blenda i jakośc wykonania, komfort uzytkowania bez uwag krytycznych... wg mnie najlepsze kaski w najniższej cenie... w sharpie 4/5 gwiazdek, jakość wykonania LS2 Blade2 z blenda jak dla mnie porównywalna z moim sharkiem S700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolność wyboru jest podstawą.

W tamtym roku trafił mi się jakiś Naxa (nie wiem co za model - wygrałem go). Po obejrzeniu stwierdzam, że całkiem przyzwoity. Nieźle wykonany, wygodny i porównywalny z tym co można było 10 lat temu kupić za 600. Swój kask mam taki za 1.5 tys. i nie ma jakiejś przepaści. Tak że nie ma co przesadzać. Jestem zdania, że lepiej te pieniądze wydać na benzyne i jeździć jeździć jeździć.

Powodzenia.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, szukam kasku dla osoby podróżującej motorowerem :). Cena kasku najlepiej, żeby nie przekraczała ceny 200zł. Aktualnie jeżdżę w kasku z marketu za około 70zł. Interesują mnie pełne, zamknięte kaski nazywa się to chyba kask integralny ( wybaczcie nie jestem pewien jak się to nazywa ). Można kupić kask przez internet czy lepiej pojechać do specjalnego sklepu gdzie pomogą mi dobrać odpowiedni rozmiar? Tak przy okazji może jeszcze jakieś rękawice? Czy na 50-tke opłaca mi się kupić ubranie ochronne? Zależy mi na bezpieczeństwie.

Edytowane przez Krzychoo01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na skuterze jezdze w kasku HJC CS 14 cheack , najtanszy kask z poliwenglanu ogólnie nawed wygodny glosny powyżej 80km/h ale poza tym idealny :)ja kupilem za 399zl ale na allegro znajdziesz taniej :)

jesli zmiezysz sobie glowe to mozesz kupowac na allegro mi sie udalo :)

 

rekawice i kask to najważniejsze elementy stroju no i buty ale to bardziej w Enduro/Cross

ogólnie to oplaca sie kupowac ubrania ochronne bo możesz wywalic sie taksamo jak na scigaczu :)

Edytowane przez Draxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Integralny za 70 pln też dostaniesz ;) .

Źle mnie zrozumiałeś :). Mam kask integralny właśnie za 70 pln ale, niektóre kaski kosztują 200 pln lub nawet 600 pln. Jakaś różnica musi być. Czy taki tani kask jest mniej bezpieczny? A wracając do tego ubrania ochronnego. Najlepiej kupić pełny zestaw? Kurtka, Spodnie, Buty??? Rękawice kupie napewno :).

 

 

 

ja na skuterze jezdze w kasku HJC CS 14 cheack , najtanszy kask z poliwenglanu ogólnie nawed wygodny glosny powyżej 80km/h ale poza tym idealny :)ja kupilem za 399zl ale na allegro znajdziesz taniej :)

jesli zmiezysz sobie glowe to mozesz kupowac na allegro mi sie udalo :)

 

rekawice i kask to najważniejsze elementy stroju no i buty ale to bardziej w Enduro/Cross

ogólnie to oplaca sie kupowac ubrania ochronne bo możesz wywalic sie taksamo jak na scigaczu :)

Ok, dzięki. Pojade do sklepu i zobacze co i za jaką cenę mogą mi zaproponować.

Edytowane przez Krzychoo01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupic ciuchy osobno i przymierzyc sobie :)

 

i pamietaj ze kask jak jest nowy ma byc tak ciasny ze bedzie cie glowa bolec :) bo jak kupisz idealny na poczatku to on sie rozwali i bedzie ci glowa w nim latac :)

Ja kupilem swoj kask to niemoglem go zalozyć na poczatku a teraz po 1mies jest idealny :)

polecam to obejżec przed zakupem kasku :)

Edytowane przez Draxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupic ciuchy osobno i przymierzyc sobie :)

 

i pamietaj ze kask jak jest nowy ma byc tak ciasny ze bedzie cie glowa bolec :) bo jak kupisz idealny na poczatku to on sie rozwali i bedzie ci glowa w nim latac :)

Ja kupilem swoj kask to niemoglem go zalozyć na poczatku a teraz po 1mies jest idealny :)

polecam to obejżec przed zakupem kasku :)

W takim razie rozmiar mojego kasku jest w miarę dobry. Napisałeś, że masz najtańszy kask z poliwenglanu. Ja mam tani kask za 70 pln z marketu. Czy taki kask z poliwenglanu jest bezpieczniejszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma być lekko za mały i nie może uciskać na skroniach, w tym miejscu się nie ugniecie

dobry jakościowo na te 5latek powinien wystarczyć, w przedziale 200-300 jest trochę ciekawych modeli ale trzeba na żywca przymierzyć, nie kupować w ciemno

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze kask z poliwenglanu jest bespieczniejszy niz z plastiku, to całkiem 2 inne swiaty szczególnie ze taki za 70zl z marketu gdy spadnie na ziemie to oddbija sie kilka razy. A taki droższy pochlania te energie i spada jak kamień. Dlatego wolałbym mieć glowe w takim kasku co pochłonie te energie a nie w plastikowym czymś xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...