Skocz do zawartości

Kto mnie nauczy jeździc??


cubix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi problem... Ja jakoś załapałem od razu o co chodzi w zmianie biegów, ale dobrze jeśli ktoś nie jest taki zdolny to niech kurde bierze motor na pole i próbuje, przsecież w końcu się nauczy, przecież to jest dziecinnie proste. Dużo prostsze niż w samochodzie jeśli to krysi pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ktos nazywa sie krysia 93 a pisze jako facet ??

 

Może ma na imię Krystian hehe :icon_mrgreen: Joke.

 

 

A co do tematu, to jest trochę żałosny .... Za te 200 złotych kup sobię motorynkę na chodzie i się sam nauczysz. Wyczucie jako takie nie przyjdzie Ci od razu, będziesz musiał trochę pośmigać :clap: Mi np. jak kupiłem romeciaka i wsiadłem 1 raz to nie umiałem ruszać :D Dlatego unikałem postojów hehehe :biggrin: Pikne czasy a było to tak nie dawno ....

 

 

pozdr.

Edytowane przez Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma na imię Krystian hehe :banghead: Joke.

A co do tematu, to jest trochę żałosny .... Za te 200 złotych kup sobię motorynkę na chodzie i się sam nauczysz. Wyczucie jako takie nie przyjdzie Ci od razu, będziesz musiał trochę pośmigać :clap: Mi np. jak kupiłem romeciaka i wsiadłem 1 raz to nie umiałem ruszać :clap: Dlatego unikałem postojów hehehe :wink: Pikne czasy a było to tak nie dawno ....

pozdr.

 

To bylby chyba naprawde najlepszy pomysl, przynajmniej krzywdy sobie Krysia nie zrobi.

 

pozdrawiam

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylby chyba naprawde najlepszy pomysl, przynajmniej krzywdy sobie Krysia nie zrobi.

 

pozdrawiam

niezdziwilbym sie, jakby ktos zaraz mu z kx125 wyjechal...

 

Może ma na imię Krystian hehe Joke.

no bo to jest chlopak, z tego co pisal w innym temacie

a ogolnie to temat troche glupi.

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Krysia sam nie wie czego chce, a ja jakoś ostatnio wrażliwy jestem. Masz 13 lat. Kup sobie simsona skutera albo enduro (jak ci leży) i nie wypisuj głupot. Polatasz rok czy dwa i kupisz sobie co Ci bedzie leżało. Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to simson na początek ? blee, lepiej skuter i full tjuning na 70cm żeby laski piszczały pod podstawówką :buttrock:

 

 

sorry musiałem to napisać. :biggrin:

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...