Skocz do zawartości

M-72 i diegtariew


ronon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko polscy zwiadowcy. Generalnie jest to wojenny maskalat rosyjskich zwiadowcow z jednostek gwardyjskich. Oryginal ciezki do dostania. Repliki na zachodzie kosztuja w granicach 1000-1500 PLN.

Czasami na Allegro pojawiaja sie powojenne bluzy maskujace stosowane w w LWP przez zwiadowcow, sa one o wiele tansze od w/w a tez bardzo coekawie sie prezentuja. Tutaj link do niestety zakonczonej aukcj ktora przegapilem za co sie gryze w sobie okrutnie. http://www.allegro.pl/item165991173__bluza..._rzadkosc_.html . NIe jest to az taka rzadkosc jak oferent napisal ale bardzo ciekawa kurtka.

maskhałat:-) a w polsce mozna dostac powojenne lub kopie znacznie taniej, szukaj na giełdzie staroci we wrocławiu albo w bytomiu jest tam człowiek co ma takie rzeczy moge podac telefon na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w polsce mozna dostac powojenne lub kopie znacznie taniej, szukaj na giełdzie staroci we wrocławiu albo w bytomiu jest tam człowiek co ma takie rzeczy moge podac telefon na priv.

Powojenne te ktore sa ogolnie ostepne w handlu sa dalekie od tych wojennych. Bo chyba masz na mysli te uzywane przez sluzby graniczne i przez specnaz w afganistanie. Roznia sie wzorem maskowania, owszem sa tansze. Wojennej kopi taniej sie nie dostanie, chyba ze zle szukalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po frajersku, bo jak znajomy odziedziczył taka sama swietna dubeltuwe to nikt niewiedzial gdzie sw.pamieci wlascicel "ja połorzył" i tak przetrwala zle czasy:-) legalnie to w tym kraju mozna zarejestrowac malucha, a powiedz kie licho cie podkusilo zeby niszczyc taka fajna spluwe!!!!

 

Mnie nic nie podkusiło. Spluwa przeleżała 2 miesiące zamknieta w szafie. Pewnieg dnia było tylko puk puk do drzwi, błysnięcie blachami i zabranie broni do policyjnego depozytu za pokwitowaniem(2 miechy im zajeło dotarcie do mnie po śmierci własciciela), bo nie miałem pozwolenia i nie miałem prawa jej trzymać w domu. Później rok leżała w policyjnym bezpłatnym depozycie. Po roku trzeba było coś postanowić bo trzeba by było płacić za depozyt. A kupić nikt nie chciał...

 

Ale nie róbmy juz off topicu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powojenne te ktore sa ogolnie ostepne w handlu sa dalekie od tych wojennych. Bo chyba masz na mysli te uzywane przez sluzby graniczne i przez specnaz w afganistanie. Roznia sie wzorem maskowania, owszem sa tansze. Wojennej kopi taniej sie nie dostanie, chyba ze zle szukalem.

Nie, chodzi mi o powojenne orginały, ten wzór z tego co pamietam był urzywany jeszcze przez jakis czas po wojnie, a co do ceny kopii, to widziałem juz taniej, ale to trzeba gadac z moim kumplem co handluje kopiami mundurów:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...