Skocz do zawartości

No to motorek juz jest Roadstar z USA


Andi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

 

jak juz wczesniej wspominalem moj zakup na ebay.com szczesliwie doplynol i juz mam go w garazu

 

i zabieram sie za przebudowe na kolejna wersje draga w wydaniu XV 1600

 

 

http://img176.imageshack.us/my.php?image=pict0170ox2.jpg

 

calosc na gotowo wyniosla mnie 3200 Euro za Silverado 2001 rok

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na wieści z kolejnych etapów rasowania kolejnego twojego custma :biggrin: ! Rozumiem, że ma być budowany na wzór tego z avatara? Powodzenia i udanego efektu końcowego życzę!

Szkoda żebyś go "psuł" bo ładny.

A tak na poważnie, to co w nim jest jeszcze nie tak oprócz wgniotki w baku? - bo cena atrakcyjna :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

 

brak filtra powietzra ale to juz kupilem na ebay.de za komplet 10 eu

 

 

wszystko jest w nim ok poza tym ze musialem aku naladowac

 

olej sprawdzilem to jakby dopiero byl wymieniany czysciutki zloty kolor

 

po odpaleniu na tych wydechach V&H w niedziele o 10.00 sasiedzi darli sie na mnie ze nie w niedziele .

 

generalnie mial byc z czarnym silnikiem ale coz decyzja o kupnie nastapila w 5 minut po pojawieniu sie aukcji na ebay.com i szybkiej opowiedzi czy wysylaja do europy i ile bedzie kosztowala wysylka .

 

za ta cene to kupowalem w ciemno bez zastanowienia , zastanowienie dopiero bylo jak kase przelewalem za wielka wode .

 

ale cos zadowolony jestem bardzo nawet sie nie spodziewalem ze bedzie taki super sprzecior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Motocykl jest naprawdę piękny.

Chciałbym sie dowiedzieć jak zakupił pan ten motocykl na ebay.com i w jaki sposób został on przysłany.Interesuje sie kupnem motocykla właśnie z usa i jakby było to możliwe to prosze mi przekazać wszelkie wzkazuwki zakupupu.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Kal23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

 

jak wygladal zakup??

 

byla licytacja na ebay.com

sprawdzilem szybko ludka jakie ma opinie i czy ta firma podana jest w sieci na innych stronach

zapytalem ile wysylka do europy i tyle wplacilem szybko Paypalem 200 $ zaliczki

a reszte przelewem Bankowym na ich konto ( Nie Westerunion czy moneygram !!!! )

 

przyslali mi mailem reszte papierow jak kasa do nich doszla i tyle

 

jak wyslali dostalem kopie listu przewozowego jaka spedycja do ma i tyle

 

wysylka na europe do bremerhaven kosztowala 600 $

 

nastepne oplaty clo podatek i oplaty portowe placilem na miejscu

 

co do projektu jestem narazie w fazie rozbiurkowej i jak juz bedzie wszystko wywalone to przylorze wszystkie nowe czesci co juz czekaja na montarz i wybiore styl pod jaki bedzie robiony.

 

ten motorek chcialbym miec pare latek to wszystko musze przemyslec 2 razy za nim bede przerabial.

 

troche roznych koncepcji jest tutaj :

 

http://www.wildstar-fan.de/umbauten/umbaustart.html

 

pozdrawiam

Edytowane przez Andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!

Osobiście jak bym już chciał przerobić taki motocykl to na jakiś agresywny styl. Piękno tkwi w prostocie. Jest kupe kolesi którzy umiejetnie posługują się aerografem i tworzą istne cuda malarskie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...