Skocz do zawartości

TUNING ROMET TARGET


cichy2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziewuchy na motocyklach/motorowerach czym kolwiek fajnie sie prezentuja... i czasami bywaja lepszymi kierowcami niz goscie. Niewiem tylko dlaczego kobiety źle prowadza 4 koła!

u nas byla jedna dziewczyna, starsza odemnie o rok, tata jej kupil skutera cpi pojezdzsila pol sezonu, a potem dostala tez cpi ale taki ala scigacz, i do konca sezonu niedojezdzila, gdzies sie na drzzewie rozbila, jakis czass byla w szpitalu, od tamtej pory nikt na moto juz jej niewidzial...

znowu taka inna, ktora ma keewaya rozwalila mi blotnik z tylu w simsonie...

niewiem czemu, ale w mojej okolicy dziewczyny jakos do moto szczescia niemaja

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz jak to się wogule sprawuje, to jest polskie cyz tajwan, psuje się? i jaki ma silnik

 

Sprawuje się super, silnik pochodzi z Yamahy [Yog, lub Axis- chłodzonych powietrzem] .

Narazie produkowany jest na Tajwanie, ale nidługo będzie w Polsce. 2007-02-24 jadę do Wa-wy na Motr Baike Show gdzie mają być pokazane nowe modele zaprojektowane w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

--------------------------------------------------------------------------------

 

Romet jest do sprzedania [córka chce supermoto Rometa z biegami], ma przejechane 1700 km, stan jest idealny [nie licząc kilku drobnych rysek]

Cena nowego 4299 zł + tuning ok 1800 zł razem 6099 zł chcę za niego 5000 zł bez targowania

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołolżyłem mu gażnik 19 mm, gazbox i rolki 4 gr. V-max wzrosła do 110 kmh a przyspieszenie 0-50kmh 3s

Acha zplanowałem głowice o 0,5mm [teraz odstęp tłoka od głowicy wynosi dokładnie 0,4mm {zmierzyłem!}]

Edytowane przez cichy2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli chyba sie nie sprzedal... :icon_rolleyes:

 

niesadze, zeby ktos to kupil tak od reki... za duzo jak na Rometa... za ta cene kupi sie jakiegos peugeota... zreszta zawsze mowilem ze lepsza stara japonia jak nowe chiny... (no moze peugeot sie do tego nie zalicza....:biggrin: )

 

swoja droga to to chyba lepsze od maszyn typu Vapor, prawda???

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie chcę sprzedać, zrobiłem mu tuning optyczny [ma jaskrawo żółte felgi [mal.proszkowo],bogażnik i kapę wariatora, reszta jest różowa z reklamą mojej www] i robi mi za reklamę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesadze, zeby ktos to kupil tak od reki... za duzo jak na Rometa... za ta cene kupi sie jakiegos peugeota... zreszta zawsze mowilem ze lepsza stara japonia jak nowe chiny... (no moze peugeot sie do tego nie zalicza....

 

 

Ten skuter ma tyle wspólnego z CHINAMI co kura z karpiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...