Skocz do zawartości

VOLUSIA


FILO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie właściciele Volusii. Coś cicho w tym wątku...

 

Mam sprawę następującą. W wyniku przykrego incydentu, który na szczęście nie zakończył się wiekszymi uszkodzeniami, złamałem klamke hamulca. Wiecie może gdzie moge dostać taką za rozsądne pieniądze? Są jakieś zamienniki? Ewentualnie oryginał gdzie kupię za rozsądną kasę. Zasięgnąłem info u autoryzowanych to krzyczą prawie 220 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie właściciele Volusii. Coś cicho w tym wątku...

 

Miałem to samo w Vz 800 Desperado (Protoplastuś)

Jak zwykle Pompka ma racje

To był akumulator

Rozrusznik się kręcił ale silnik już był zalany i świece nie dawały iskry

Dobrze naładowany akumulator +suche świece i wszystko wróciło do normy

Pozdrawiam

Krzysiek

Magistrala 1.6

Edytowane przez Upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie właściciele Volusii. Coś cicho w tym wątku...

 

Mam sprawę następującą. W wyniku przykrego incydentu, który na szczęście nie zakończył się wiekszymi uszkodzeniami, złamałem klamke hamulca. Wiecie może gdzie moge dostać taką za rozsądne pieniądze? Są jakieś zamienniki? Ewentualnie oryginał gdzie kupię za rozsądną kasę. Zasięgnąłem info u autoryzowanych to krzyczą prawie 220 złotych.

 

Spróbuj w Gadimexie (Warszawa) http://www.gadimex.com.pl/

Czasami mają rozsądne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie chcę kupić bagarznik do vl800 mam orginalne oparcie suzuki w serwicie powiedzieli ze do orginalnego oparcia suzuki nie przewidzialo bagarznika morze wiecie cos na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie chcę kupić bagarznik do vl800 mam orginalne oparcie suzuki w serwicie powiedzieli ze do orginalnego oparcia suzuki nie przewidzialo bagarznika morze wiecie cos na ten temat...

Zapodaj jakąś fotę bagażnika. Poza tym pooglądaj, czu są tam jakoweś otwory - jeśli tak, to bez problemu dorobisz stylistycznie identyczny bagażnik. Bagażnik może mieć też mocowania w innych miejscach - dwa pod listwą na błotniku, jedno na śrubie siedziska pasażera. ja miałem mocowane do oparcia "Cromac" i wszystko pasowało, mimo że "samoróbka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie chcę kupić bagarznik do vl800 mam orginalne oparcie suzuki w serwicie powiedzieli ze do orginalnego oparcia suzuki nie przewidzialo bagarznika morze wiecie cos na ten temat...

 

To ściemniają, bo na niemieckich stronach Suzuki, jest bagażnik do Volusii, kosztuje chyba 77 EUR. A w ogóle to obfotografuj oparcie i puśc np. do Motoroni, może Ci dorobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie chcę kupić bagarznik do vl800 mam orginalne oparcie suzuki w serwicie powiedzieli ze do orginalnego oparcia suzuki nie przewidzialo bagarznika morze wiecie cos na ten temat...

 

Ja obczaiłem bagażnik, który mi się podobał, w sumie był zrobiony z pręta 8 mm, plus dwa kawałki blachy 3mm z dwoma otworami. podobny jest na motoronii. Zrobiłem go z nierdzewki, elegancko wypolerowałem i mówię Wam jest zajefajny Każdy ślusarz zrobi taki w cztery godziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie. Wczoraj odebrałem moto z przeglądu i zauważyłem że przewód paliwowy - ten w oplocie metalowym ( taka jakby sprężynka) opiera mi się bezpośrednio na cylindrze. Wcześniej tego nie widziałem. Czy tak ma być czy coś popieprzyli w serwisie. Proszę o szybie info bo w piątek wybieram się w trasę i nie chcę żeby coś po drodze się zesr...ło. A może ktoś ma fotkę lewej strony Volusi gdzie dobrze widać fragment między tylnym cylindrem a osłoną tą zamykana na kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie go też widać, ale tam pod zbiornikiem jest taki "haczyk", w który wkłada się przewód zakładając zbiornik. Odkręć bak, unieś go i sprawdź. Nie pamiętam czy to jest od spodu na baku czy na ramie.

 

Dzięki za info. Tak myślałem, że w serwisie nie umocowali tego przewodu odpowiednio. Swoją drogą autoryzowany serwis SUZUKI ( w Piasecznie... :icon_mrgreen: ) nie powinien robić takiej kaszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrecal moto, a potem okazalo sie ze zostalo 10 srubek, rozejrzal sie czy nikt nie patrzy, szybkim ruchem buta zamiotl je do kratki kanalizacyjnej, i moto skrecone elegancko :D

 

Dobrze że chociaż podłączył ten przewód paliwowy... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...