Skocz do zawartości

VOLUSIA


FILO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie ze to wina tego ze masz na baku napis suzuki

pospiesznie zdrap go dlutem i napisz markerem kawasaki i powinien odpalic odrazu

pozdrawiam

 

Mam C800, moto ma rok, zostawiłem ją na zimę na drugim końcu Polski. Byłem na feriach zimowych, od razu pobiegłem do garażu. Garaż jest blaszany więc temp. zew. równa się wew. Suzi odpaliła bez problemu jakbym jeździł wczoraj :biggrin: mam ok. 5tyś km. moto jest na wtrysku może dlatego nie było problemu, ssanie automatyczne, więc na dobrą sprawę nie wiem, że jest :) niedługo pojadę po maszynkę bo sezon tuż, tuż ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam C800, moto ma rok, zostawiłem ją na zimę na drugim końcu Polski. Byłem na feriach zimowych, od razu pobiegłem do garażu. Garaż jest blaszany więc temp. zew. równa się wew. Suzi odpaliła bez problemu jakbym jeździł wczoraj :) mam ok. 5tyś km. moto jest na wtrysku może dlatego nie było problemu, ssanie automatyczne, więc na dobrą sprawę nie wiem, że jest :clap: niedługo pojadę po maszynkę bo sezon tuż, tuż :)

Rok i 5 tyś to nic dziwnego...ja jak odpalalem na wiosne VS-a(91 rok) to wietrzenie garow, nowe świece, i wlew do cylindra swieżej wachy, no i aku naładowane.Bjoernrider też odpali, ma juz świeczki :lalag: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Panie Prałat, to chyba któryś z kolegów odpalił. Jeszcze nie miałem czasu pokręcić. Ale mam wiarę :)

Czyli nadal nie możesz jej odpalić? W VZ-cie takie kręcenie konczyło się wymianą świec. W VL-u już nie miałem tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...