Skocz do zawartości

VOLUSIA


FILO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :flesje:

Przymierzam się do zakupu Violi a bardziej Bulwy :-) Przeglądam oferty w necie i mam już trochę mętlik w głowie. Proszę o pomoc bo nie wiem czy dobrze kombinuję ?? Skoro moto jest z USA to nie może miec na baku napisu VOLUSIA tylko Bulwa (chyba że moto było malowane -> bite) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Chciałem zapytać czy ktoś może miał podobny problem z volusią jak ja.

Generalnie motorek chodzi super. Jest to rocznik 2004 ja jestem jego właścicielem 2 lata ale ... w pod koniec ostatniego sezony pojawił się problem.

"Zimny" silnik odpala bez problemu, działają wszystkie kontolki i jest ok ale jak pojeżdzę nim od pół godziny gdzie silnik jest już dobrze nagrzany i właczam na "luz" wtedy nie pali się kontolka zielona sygnalizująca "N". Jak wyłacze silnik i chce go za chwile odpalić to silnik jest bez reakcji jakby rozrusznik się wieszał. Gdy silnik odtygnie i kontolka luzu zapali się silnik znowu odpala bez problemu.

Prosze o podpowiedz co to może być, może ktoś już miał taki czy podobny przypadek

Pozdrawiam

Greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu szukaj w obwodzie kontrolki luzu i czujniku. Cudów tam nie ma, zajrzyj w serwisówkę, obczaj gdzie tego szukać i grzeb w moto.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie czujnik luzu się zawiesza na ciepło.Trzeba go znaleźć i sprwdzić.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kontrolka nie pali to silnika nie zapalisz.W Suzuki jeszcze trzeba chyba mieć wciśnięte sprzęgło.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Zaczyna mi siadać sprzęgło, czeka mnie wymiana.W serwisie autoryzowanym mówia że trzeba wymienić nie tylko tarczę ale , jak to powiedzieli, całośc. Koszt ok 850 pln częśći i 250 robocizna, trochę grosza jest. Koszt tarczy + uszczelki + sprężyn to ok 350 PLN, wymian w serwisie "normalnym" ok 200. Czy coś jeszcze trzeba wymieniać?

 

Co radzicie, moje doświadczenei z Volusią jest na razie znikome.

Edytowane przez Janusz Sobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...