Skocz do zawartości

KAWASAKI VN 2000


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do uzytkowników jest jeden na frum - wystarczy wywołać do tablicy. A co do obiektywnych :D testów to:

http://www.motorcyclecruiser.com/roadtests...ki_vulcan_2000/

http://www.motorcyclecruiser.com/newsandup...lcan_2000_tech/

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Wywolany do tablicy zglaszamsieNo jeśli chodzi o mojego Sharka to jazda jest nadpodziw prosta i nie sprawiajaca klopotow nawet w ciasnych i wolnych zakretach nie ma tedecji do walenia sie mimo jego masy (razem ze mna i tobolami 520kg)

komfort jest bardzo wysoki zaiweszenie jest exstra nawet dluga jazda nie sprawia klopotow i nie powoduje zmeczenia mialem juz przeloty ciegiem okolo 1000 km i mozna bylo jechac dalej

tylko przy pretkosci okolo 120 km/h czuc lekkie dragania ale tak ma byc w V-twine spalanie przy predkosci do 130-140km/h nie przekracza 6l na sto predkosc max jaka osiagnolem to bylo licznikowo 230km/h i jeszcze na manetce bylo cos do odkrecenia ale nie polecam tekiej jazdy po przejechaniu 100km mialem rece dluzsze o metr ale trzeba bylo sprawdzic ile pojedzie no nie? przy tej predkosci spalil okolo 8l na sto. Polecam ten motorek

 

Pozdr Jacek"Draco" Lipski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to same plusy można powiedzieć

 

A zwłaszcza spalanie :D byłem przekonany ze dwa litry w V to minimum 7 -10 litrów w zaleznosci od stylu jazdy ..wiadomo...

 

A jeszcze ja mam pytanie do Ciebie dotyczące komfortu jazdy pasażera.bo hmmm muszę też ten aspekt wziąć pod uwage..

 

Wszelkie info miłe widziane

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie rewelka, ale co się dziwić? W takim mastodoncie przy prędkości 130 tłok zrobi kilka razy mniej "pach,pach,pach" niż w 1100, czy jakiejś 800-ce. Spalanie w XV 1600 mam na tym poziomie, co w VL 800. VN 2000 - piekny sprzęt, ale z moją posturą, to rok siłowni przed jazdą :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie rewelka, ale co się dziwić? W takim mastodoncie przy prędkości 130 tłok zrobi kilka razy mniej "pach,pach,pach" niż w 1100, czy jakiejś 800-ce. Spalanie w XV 1600 mam na tym poziomie, co w VL 800. VN 2000 - piekny sprzęt, ale z moją posturą, to rok siłowni przed jazdą :icon_razz:

 

Bo ja wiem... I tak go nie będziesz nosił :bigrazz: a co do reszty to: sposobem go, sposobem :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdgeCrusher bądź łaskawy czytać ze zrozumieniem.Gdzieś Ty wyczytał ten litr oleju na 1000 ??A może pamięć nie ta.Mowa tu to VN 2000 i nie chodzi tu o rok produkcji :biggrin:Olej brały vulkany owszem o symbolu Vn15wyprodukowane przed 1999r.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja cos powiem oleju to to nie bierze prawie wcale bo cos jednak mosi brac to ma do siebie silnik spalinowy od wymiany do wymiany 500ml a wymniana co 12000 tys/ w instrukcji polskiej czy tez angielskiej nie ma slowa o zuzyciu oleju jak tez paliwa/ skrzynia biegow nie jest cicha ale precyzyjna i ma cos takiego ze po zatrzymnaniu silnika na pierwszym biegu nie wrzucisz innego tylko wybiera luz wlasciwie tylko trzy pierwsze biegi moga sluzyc do normalnej jazdy bo 4 to juz praktycznie nadbieg przelozenie dobrze ponizej jednosci a piatka 0.72 sprzeglo choc jest mechaniczne na linke to pracuje lzej niz mialem w poprzedniej virowce tak ze nie trzeba duzej sily a pozatym moment pozwala prawie tego sprzegla nie uzywac Co do operowania tym monstrum tez sie tego balem bo choc mam 180cm i 86 kg to mnie przerazal ale pierwsza jazda pokazala ze damy rade tylko na poczatku trzeba bylo uwazac aby nie postawic go na parkingu w przechyle na dziub to znaczy zeby nie wypychac pod gorke ale motor ma nisko siedzenie jest stabilny i z tym mozna dac rade a jesli jeszcze opanujesz jakas metode to calkiem spoko

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...