Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niestety....ja nie dopisze.....chyba, ze zmienicie kierunek jazdy ze wschodu na zachod.....w dzien jst cieplo, zgadzam sie..ale z rana pi....dzi po gaciach..a poopoludniu tez nie najcieplej......do samego Southampton mam ze 2 ipol godziny.......takze moja przejazdzka trwala by o 5 godzin dluzej.....nie tym razem kolego, ale dzieki za zaproszenie

pozdr :)

 

Faktycznie masz ponad 100 mil do southampton...no szkoda ale jeszcze bedzie duuuzo okazji do polatania.

 

 

Czy ten kolega bywal na forum ???

bo jak z bognor to skad z nim sie znasz albo masz do niego gg

a tak apropo macie nieco za szybkie moto bo mego wielblada rozpedzic to troche czasu :)

 

W zasadzie to osobiscie sie z nim nie znam dopiero zagadalismy niedawno...

znalazlem go na forum scigacz.pl nr gg to 379232 Pama

O predkosci sie nie boj hehe chodzi o jazde a nie wyscig :-)

 

Oki to wciaz jest nas 3ech

czekamy na majkela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jeszcze kolega budzik ktorego posty tu gdzies widzialem ale z tego co wiem to on teraz w polsce i nie wiem kiedy wraqca.

 

Budzik jest w UK i wczoraj z nim gadalem :)

Dostal lekki opierdziel ze sie nie odzywa i zapowiedzial stanowcza poprawe :D :clap:

 

[...]jest plan wypadu do Dover w nastepna niedziele! :-)

 

A po co Ty sie chcesz az do Dover pchac ???

Mozemy posmigac po South Downs National Park ( na gorze nad Chichester ) i juz nie pchac sie do Dover :crossy:

Poza tym ........... pogoda jest jeszcze taka ze w slonku jest cieplo a tak to pizdzi.

Spotkanie okolo 10 i jazda gdzies tak tylko do 16, bo potem trzeba jeszcze wracac do domu :evil:

A ja jeszcze promem godzine i nastepne pol aby dostac sie pod sam dom.

O 16 to praktycznie powinienem sie meldowac na promie :lapad:

 

Oki to wciaz jest nas 3ech

czekamy na majkela

 

Majkel za............ ale jak napisalem powyzej ........... ograniczyc czasowo i odleglosciowo :crossy:

Za 2-3 tygodnie juz bedzie cieplej i wtedy dalej posmigamy :P

Czyli na 24 ( niedziela ) ??? :crossy: :crossy:

 

[...]do samego Southampton mam ze 2 ipol godziny.......takze moja przejazdzka trwala by o 5 godzin dluzej.....nie tym razem kolego, ale dzieki za zaproszenie

pozdr :)

 

Mozesz w sobote sie u mnie zameldowac :) :)

Albo w ogole przeniesc to na sobote a Ty przyjedziesz w piatek :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Faktycznie masz ponad 100 mil do southampton...no szkoda ale jeszcze bedzie duuuzo okazji do polatania.

 

 

bedzie, bedzie, bez obawy:))) :P

 

 

 

 

Mozesz w sobote sie u mnie zameldowac :) :)

Albo w ogole przeniesc to na sobote a Ty przyjedziesz w piatek :)

 

 

hehe.....jasne,musze w sobote do roboty.....a wolnego nie wezme bo biore na urlop w lipcu...na wypad do PL:)ktos chetny?wyjazd okolo 3 lipiec, powrot okolo 18, 19moze:)))na motocyklach oczywiscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Majkel za............ ale jak napisalem powyzej ........... ograniczyc czasowo i odleglosciowo :crossy:

Za 2-3 tygodnie juz bedzie cieplej i wtedy dalej posmigamy :buttrock:

Czyli na 24 ( niedziela ) ??? :buttrock: :crossy:

 

Mozesz w sobote sie u mnie zameldowac :icon_mrgreen: :flesje:

Albo w ogole przeniesc to na sobote a Ty przyjedziesz w piatek :icon_mrgreen:

 

Ja rowniez w sobote pracuje wiec zostanmy przy tej niedzieli a co do miejsca to ja jestem w zasadzie otwarty :bigrazz:

Mysle ze kolega z poza forum rowniez da sie przekonac...wkoncu co grupa to nie sam :-)

 

bedzie, bedzie, bez obawy:))) :crossy:

hehe.....jasne,musze w sobote do roboty.....a wolnego nie wezme bo biore na urlop w lipcu...na wypad do PL:)ktos chetny?wyjazd okolo 3 lipiec, powrot okolo 18, 19moze:)))na motocyklach oczywiscie :flesje:

 

Tez planuje jechac do pl na moto ale w maju...

Edytowane przez myduck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]urlop w lipcu...na wypad do PL:)ktos chetny?wyjazd okolo 3 lipiec, powrot okolo 18, 19moze:)))na motocyklach oczywiscie :biggrin:

 

Jak wiesz, myslalem nad tym, ale jak zapodalem temat dersu to przypomniel mi ze mamy wykombinowac wyjazd do Szkocji i na to sie szykuje :crossy:

W zeszlym roku nie wypalilo to w tym musi na bank :lalag:

W kwietniu, jak sie spotkamy na :flesje: :crossy: to bedziemy obgadywac szczegóły

A tak a propo dersu, to On jest z Southampton i chetnie by z nami jakom placak pojechal..... pewnie by sie z kazkiemdkw zalapal na VN bo to duzy chlop :flesje:

 

[...]zostanmy przy tej niedzieli a co do miejsca to ja jestem w zasadzie otwarty :buttrock:

 

No to niedziela i troszke inna traska :crossy: :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Jesli chodzi o Szkocję to ja juz tam byłem jest naprawdę pięknie niesamowitę góry jeziora i zajebiste drogi wsród gór, wybiram się z moim ziomem na 2 moto 25 kwietnia na wekend do Edynburga. ;) :)

 

 

Moja strona[/url

Edytowane przez Lisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niedziela i troszke inna traska ;) :crossy:

 

witam,

jestem jestem, tylko pracuje po 12godzin (zbieram na telewizor :evil: :) ), weekendy mam wolne ,

poza najblizszym , w pt wpadaj do mnei znajomi i wracaja w niedziele, wiec jesli zdaze to sie zalapie ;)

 

myduck - tez samotnie smigalem sobota - niedziela, mialem do Ciebie dzwonic ale nie pamietam jak zapisalem nr do Ciebie,

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie masz ponad 100 mil do southampton...no szkoda ale jeszcze bedzie duuuzo okazji do polatania.

W zasadzie to osobiscie sie z nim nie znam dopiero zagadalismy niedawno...

znalazlem go na forum scigacz.pl nr gg to 379232 Pama

O predkosci sie nie boj hehe chodzi o jazde a nie wyscig :-)

 

Oki to wciaz jest nas 3ech

czekamy na majkela

 

Witam i Dzieki

Jusz nas dwoch na moto w Bognor i bylismy razem :crossy:

Panowie pogoda sie poprawia aby tak dalej :icon_biggrin:

J jak robimy ???wspulnym wypadem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.....jasne,musze w sobote do roboty.....a wolnego nie wezme bo biore na urlop w lipcu...na wypad do PL:)ktos chetny?wyjazd okolo 3 lipiec, powrot okolo 18, 19moze:)))na motocyklach oczywiscie :flesje:

Ja tez jade ale tydzien wczesniej. Niestety nie moge zmienic terminu bo jade na zlot ale jesli Wy jestescie bardziej elastyczni to chetnie bym smignal razem

Jesli chodzi o Szkocję to ja juz tam byłem jest naprawdę pięknie niesamowitę góry jeziora i zajebiste drogi wsród gór, wybiram się z moim ziomem na 2 moto 25 kwietnia na wekend do Edynburga.

O jak milo :). Odezwijcie sie jak znajdziecie czas. Moze gdzies razem smigniemy :crossy:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

myduck - tez samotnie smigalem sobota - niedziela, mialem do Ciebie dzwonic ale nie pamietam jak zapisalem nr do Ciebie,

pozdro

 

Hehe bo sie numerami nie wymienilismy ale ja na smiganie bardzo chetnie.

Z tymi weekendami to u mnie roznie bywa niestety ale coraz dluzej jest jasno i coraz cieplej wiec nawet po poludniu po pracy mozna gdzie wyskoczyc.

Wykabinuj cos na niedziele bo my sie tu zbieramy na jakas traske :-) bedzie git.

 

Witam i Dzieki

Jusz nas dwoch na moto w Bognor i bylismy razem :biggrin:

Panowie pogoda sie poprawia aby tak dalej :biggrin:

J jak robimy ???wspulnym wypadem :crossy:

No to fajnie ze sie spotkaliscie ;-) W niedziele pobujamy sie troszke razem tylko plan trasy troszke sie zmienil na cos krotszego bo jednak faktycznie troche zimno bez slonca no i chlopaki ograniczeni czasowo.

Trzeba by jakos sie zgadac na konkretne mijsca spotkania i godzine...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe bo sie numerami nie wymienilismy ale ja na smiganie bardzo chetnie.

Z tymi weekendami to u mnie roznie bywa niestety ale coraz dluzej jest jasno i coraz cieplej wiec nawet po poludniu po pracy mozna gdzie wyskoczyc.

Wykabinuj cos na niedziele bo my sie tu zbieramy na jakas traske :-) bedzie git.

No to fajnie ze sie spotkaliscie ;-) W niedziele pobujamy sie troszke razem tylko plan trasy troszke sie zmienil na cos krotszego bo jednak faktycznie troche zimno bez slonca no i chlopaki ograniczeni czasowo.

Trzeba by jakos sie zgadac na konkretne mijsca spotkania i godzine...

 

 

I co tam z niedziela :)

czy jest kto chetny?? pogoda nie zaciekawa ja caly czas smigam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem caly czas chetny, troche chlodniej ale co tam.

Moja propozycja to spotkac sie w niedziele miedzy 11 a 12 bo wtedy jest najcieplej.

Polatac pogadac do cos kolo 16.

 

Majkel dokad plyniesz promem? do southampton czy gdzies indziej? Jak do soton to sie tu spotkamy.

Z toba Kazek i z kolega Pama mysle ze sie spotkamy w bognor.

A co z Toba vampimar? przyjezdzasz czy odpuszczasz?

No panowie piatek wiec dawac tu jakies meskie decyzje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem caly czas chetny, troche chlodniej ale co tam.

Moja propozycja to spotkac sie w niedziele miedzy 11 a 12 bo wtedy jest najcieplej.

Polatac pogadac do cos kolo 16.

 

Majkel dokad plyniesz promem? do southampton czy gdzies indziej? Jak do soton to sie tu spotkamy.

Z toba Kazek i z kolega Pama mysle ze sie spotkamy w bognor.

A co z Toba vampimar? przyjezdzasz czy odpuszczasz?

No panowie piatek wiec dawac tu jakies meskie decyzje :-)

 

Wszystko o,k tylko czy wy chcecie jechac do Bognor aby z nami spotkac??

bo jak co to my wyjedziemy po was do Pordsmund i poleciec do Arundel jest tam niedaleko parking

Na kturym spotykaja sie motocyklisci jest czasami okolo 50 maszyn :rolleyes:

Gdzie masz gg ???lub skypa

Edytowane przez Kazek_dkw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...