Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Ludziska :biggrin:

 

Michaś, kurczak blady,fantastyyyyycznie!!!! :icon_biggrin: Chodzi o przyjazd do Polski. MAm nadzieję, że nie zapomnisz o silnej grupie pod wezwaniem z Warszawy?!

 

Przypominam się i wpisuję w Twój kajecik.!

 

Pozdróweczka. Aga

 

 

PS. Ech,choroba ta Szkocja zaczyna mi się śnić po nocach...ale cóz, pozostaje póki co rozjazd po Polsce.

Edytowane przez pszczola35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys TY pszczólko jeszcze wolna byla ........................ :) :banghead:

Jak tylko bede cos wiedzial to na Twoich barkch spoczywac bedzie obowiazek zorganizowanie spotkania grupy warszawskiej :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Michałku!

 

Wiesz, jak brzmi staropolskie powiedzonko? Lepsze serdeczne koleżeństwo, niż Mociumpanie, kiepskie kochanie :)

 

Jak tylko będziesz coś widział to daj znać! Jasne, że coś zorganizujemy, a i z transparentem na lotnisko przybędę :P

 

Ściskam, Aga

Edytowane przez pszczola35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz wypada sie zglosic skoro bywalo sie na forum i bywa , jezdzi sie na moto i jest sie w UK w Londynie. Niestety przez nastepne 2 weekendy nie bardzo mam czas ale potem chetnie na jakas wycieczke bym sie dopisal Bywam czasami a Ace wiec moze kiedys tam kogos z forumowiczow poznam Witam zatem i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze w tym temacie :icon_mrgreen:

Czy ktos z Was lub znajomych nie wybiera sie, przypadkiem, na kilka dni do Polski jeszcze w maju albo na poczatku czerwca ? :biggrin:

Samochodem lub motorem ?

Mam kilka spraw do zalatwienia w Polsce i na razie szukam w ten sposób. :(

Jak nic nie wypali to zostanie samolot

 

ja śmigam do PL ale 30 czerwca lub 1 lipca :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam sztywnego terminu, wiec jakby co to jestem za :wink: :(

Tylko jeszcze .......... kiedy wracasz, znaczy sie na jak dlugo do Polski i gdzie jedziesz.

Ale to juz mozesz na PW pisac :icon_mrgreen:

 

Heh, Michałku!

 

Wiesz, jak brzmi staropolskie powiedzonko? Lepsze serdeczne koleżeństwo, niż Mociumpanie, kiepskie kochanie :icon_eek:

 

Jak tylko będziesz coś widział to daj znać! Jasne, że coś zorganizujemy, a i z transparentem na lotnisko przybędę :wink:

 

Ściskam, Aga

 

Jak zawsze masz jedyna prawdziwa slusznosc :biggrin:

Jestem za a nawet przeciw :notworthy:

A z tym lotniskiem to moze byc ciezko bo moze przyjade innym srodkiem transportu ??? :)

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was. mam na imię karol i siedzę sobie w leeds, obecnie poszukuje dwóch kółek dla siebie,znacie może jakies stronki oprócz ebaya i autotradera gdzie mógłbym wyszperać coś dla siebie :bigrazz: chce wydac max 1200 funtów na nakeda lub chopperka ;) może byc nawet lekko uszkodzony, ojciec lakiernik trochę mnie nauczył :wink: byłbym wam bardzo wdzięczny :crossy: :smile: pozdrawiam

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moge polecic strone http://www.hbc.co.uk/cgi-bin/zyview/D=vehicles/V=category

 

jezeli sam chcesz troszke pomajsterkowac. Jest to typ aukcji (niestety za rejestracje platne 25L) ale czasami mozna kupic naprawde fajne moto z niewielkimi uszkodzeniami czasami tylko kosmetycznymi za smieszne pieniadze.

Mozecei znalezc tam rowniez samochody, kombajny i inne wehikula :bigrazz:

 

Wiem ze jeszcze w okolicach Londynu jest jakis duzy komis z motorkami, niestety nie moge utrafic adresu www. (PS jak ktos ma niech sie pochawli) gdzie mozna tez znalesc cos ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi :icon_exclaim: byłem dzis w halifax i znalazłem yamahę na polskich blachach, oto ona:

http://www.rsmotorcycles.co.uk/pages/YAMAH23.html

nr rejestracyjny zaczyna się na DBA i cyfry(juz nie pamiętam).

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Drogie Panie i Szanowni Koledzy !!!! :biggrin: :)

Teraz to sie zacznie !!!!

Uwaga !!!!!! ...................

THE ROLLING STONES na Isle of Wight Festival w tym roku !!!!!

 

http://www.isleofwightfestival.com/

W czerwcu dniach 8,9 i 10

Kto ma chec niech przyjezdza bo i bedzie okazja do spotkania sie :biggrin: :biggrin:

 

 

 

siema majkel ty napewno sie orjetujesz ile kosztuje prom tam do ciebie z angli i z kad odplywa ja mieszkam w Bournemouth a tam mnie jeszcze nie bylo wiedz moze sie skusze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...