Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwester ! nie wiem ,czy byles tam osobiscie,ale wiele sprzetow ma uszkodzenia typu: zbite lustro,owiewka,jakies rysy,brak siedzenia.Nie sa to wiec rozbitki.Aktualnie jest mocna zimowa obnizka cen.Co do ich strony to nie wiem jak czesto ja uaktualniaja.Pzdr. :notworthy:

 

we wcześniejszym poście napisałeś że mieszkasz blisko. To mam prośbę, szukam do kupienia Thunderace od 1998 do 2000, lub ZX9-R 2000-01, lub SV1000S 2003. Tylko interesują mnie sprzety sprawne, bez wiekszych uszkodzeń. Jak możesz tam zerknąc i zobaczyc czy na dzień dzisiejszy coś takiego jest i w jakim satnie oraz za ile. Będe wdzięczny i przy najbliższej okazji złocistym poczęstuje :) :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem!

 

Ciarah, skoro przytaczasz jakaś pozycję z literatury fachowej, to bardzo prosiłabym o podanie tytułu.Hm... Mam nadzieję, ze jest dostępna na polskim rynku :icon_biggrin:

 

Dzięki za porady i do usłyszonka! :biggrin:

 

Sorry racja, juz sie poprawiam:

"Jak kupic motocykl"

Rafal Dmowski

wyd. WKL

ISBN 83-206-1583-6

ISBN 978-83-206-1583-8

WWW.WKL.COM.PL

Edytowane przez ciarah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejh, Agusia !!!

Coz Ty pszczołka zadlo wyciagasz i sie tak wsciekasz i kasasz nas po tylkach ??? :biggrin:

 

Na tej stronie od kilverado sa tez ceny, wiec wszystko masz jasne,a co do stanu sprzetów ..... to rzecz wzgledna :flesje:

Sobote podtrzymuje jak bedzie sloneczko, of course :icon_biggrin: :D

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wcześniejszym poście napisałeś że mieszkasz blisko. To mam prośbę, szukam do kupienia Thunderace od 1998 do 2000, lub ZX9-R 2000-01, lub SV1000S 2003. Tylko interesują mnie sprzety sprawne, bez wiekszych uszkodzeń. Jak możesz tam zerknąc i zobaczyc czy na dzień dzisiejszy coś takiego jest i w jakim satnie oraz za ile. Będe wdzięczny i przy najbliższej okazji złocistym poczęstuje :) :)

Narazie pilnuj ich strony.w sobote jade na kilka dni do ojczyzny.Jak wroce to moge looknac tam osobiscie.pzdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :bigrazz:

 

Dzięki ciarah za podanie wszelkich danych na temat książki. :) Dzisiaj postaram się zrobić " obchód" po znanych mi warszawskich księgarniach, a jeżeli wypad nie przyniesie plonów to zamówię netowo.

 

Michaś, nie wyciągam żądełka, a broń Boże, ale wkurzam się kiedy patrzę na takie fajne modele moto, a w tak opłakanym stanie. Kurde, tutaj, tj. w Polsce, zmaltretowane egzemplarze sprzedaje się na części! Poza tym, sorry słoneczko, ale jak zwykle istnieje przelicznik walut, to sobie proszę przekalkulować i porównać z polskimi cenami. Wiem, wiem podniesie się krzyk, że to inne relacje cenowe, popytowo-podażowe :cool: Ale ja mieszkam w Polsce i muszę myśleć kategoriami tutaj obowiązującymi.

 

Poza tym Skarbie masz zaległości na PW :)

 

 

Pozdrawiam serdecznie, Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA,ha Ciarah :biggrin:

 

Sorki, ale ostatni akapit byl skierowany do Majkelapl. I tak sympatyczne z Was chlopaki, ogladalam fotki z waszego,ostatniego spotkanka. Jak rowniez na biezaco czytam wypowiedzi, czesto naprawde fachowe, dzieki czemu stale sie czegos ucze, przynajmniej w dziedzinie motocyklowej. :biggrin:

 

Chcialabym Wam cos pokazac

 

http://www.wmc.media.pl/

 

Mam nadzieje, ze ten link bedzie aktywny. Jest to nowe czasopismo, zalozone przez preznie dzialajacych mlodych ludzi m.in.Laryske, ktorzy rowniez pragna zbierac informacje na temat UKlandii, ciekawych tras, itd...

 

Co Wy na to :smile: Przejrzyjcie ten dwutygodnik przy angielskim piwku, moze redakcji w czyms pomozecie, w koncu jestescie u siebie :icon_biggrin:

 

ja bede na MBS, ktorego termin przypada pod koniec lutego i nabede archiwalne numery tego czasopisma :icon_biggrin:

 

 

pozdrawiam serdecznie,

 

PS.Michas rozchmurz sie, prosze :cool: Aga

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie serwisów w Anglii to bywa różnie ..tak jak w POlsce...raz złapałem kapcia w Londynie...no to wyjąłem koło z Transalpa i poszedłem do najbliższego warsztatu motocyklowego...i kurde przeraziłem się trochę..jakaś dziupla zapyziała.... (w okolicach Wimbledonu) pytam czy można u was zmienić dętką...oni jasne...a nawe nie mieli maszyny...trzeba było po staremu łyszkować...i w dodatku musiałem pomagać ... jak pojechałem robić MOT w Remsy (Cambrigeshire) u gościa w warsztacie był ne zły bajzel...a siłę hamowania sprawdzał na jkimś przdpotopowym sprzecie..(no fakt że działało i MOT zrobiony dosyć dokładnie w przeciwieństwie do naszych przeglądów) ... no ale jak zostawiłem mego TLa w Taz Motorcycles w Peterborough na wymiane opon...to chłopaki spisali się... oponki wymienili moto wyczyszczone , łańcuch nasmarowany... wszystko tip top... no ale Taz to już powazny salon... mają z 200 motocykli w holu... ale ceny osdtraszające... chyba najlepiej kupować na angileskim ebayu, albo na aukcjach (ale tam motocykle bite raczej) bo w Biketraderze ceny też raczej wysokie... no i rodacy nie zapomnijcie o wiosennej edycji BMF...oby tylko pogoda tym razem dopisała...przyponę że chodzi o największy bazar motocyklowy w Angli odbywa się 2 razy w roku w Peterborough (Showground)...bardzo atrakcyjne ceny na kaski, odzież, części itd itp...można kupić wszystko a i pooglądać ciekawe rzeczy... rozbawił mnie ostatnio klub użytkowników czeskiej Jawy...obok stoisk największych firm motocyklowych ich stoisko z zapyziałymi skundlonymi Jawami wyglądało tak swojsko :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie Szlachta :wink: , Jutro sobota i pogoda nie najgorsza :clap: . Nie ma co siedziec po zasciankach :icon_razz:

To co robimy :banghead: ??????????????????

 

BTW Serwis zrobiony, nawet jestem zadowolony bo zrobili widze jak trzeba :wink: i skory nie zdarli :clap:

Edytowane przez ciarah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o PW bylo do mnie, kolego :banghead:

Jutro o 10.00 bede w Lymington z kolega budzikiem i smigniemy do Forest Parku a potem do National Motor Museum. Otwarte od 10 do 17 :icon_razz:

Co Wy na to ???

Jak chcecie to troszke Was przegonimy po Jukeju w dół :clap: :clap:

Komórki mamy to sie zdzwaniamy.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to gdzie i o ktorej ? Majkel, wiesz skad jade :bigrazz: :crossy:

 

Co to dla Ciebie ......... :banghead:

Odkrecisz fajere i smigniesz 160 ............ mil/h :crossy:

Ja bede o 10 w Limington z budzikiem i mozemy spotkac sie w National Motor Museum lub w Limington.

Zadzwon rano gdzie jestes to wtedy ustalimy :crossy: :icon_biggrin:

See you tomorow ..........

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanko o mity i fakty. Wyczytałem na forum że angielskie moto mają z innych stron wajche zmiany biegów, hamulców, sprzęgła :biggrin: Wydaje mi się że ktos sobie poprostu zazrtował ale wole to sprawdzic bo interesuja mnie moto z angli. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...