Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taaaaaa, ale ............ juz kiedys budzikowi tez pisalem ze jak podwojnie placa a ja za dwa tygodnie do Polski jade to ..... money, money, money :icon_question:

Poza tym ............ motur sie zmienia i kasiora potrzebna :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaa, ale ............ juz kiedys budzikowi tez pisalem ze jak podwojnie placa a ja za dwa tygodnie do Polski jade to ..... money, money, money :flesje:

Poza tym ............ motur sie zmienia i kasiora potrzebna :crossy: :crossy:

to ze mi pisales to nie znaczy ze to zrozumialem, nie badz takim Szkotem, jeden dzien Cie nie zbawi, spotkasz sie z przyjaciólmi i w ogóle, pojezdzisz moturem...napijesz sie piwa , przeprowadzimy odwieczna potyczke slowna na temat wiekszosci przecinakow nad armatura (sport kontra chopper :))))

pomysl !!!! wrazenia bezcenne - za wszytsko reszte zaplacisz karta......

 

czy to nie jest bardziej interesujace niz trzepanie kasy w weekendy:)))

Edytowane przez budzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrazenia bezcenne - za wszytsko reszte zaplacisz karta......

 

No wlasnie problem w tym, szanowny kolego na przecinaku/szlifierce, iz zmieniam motur na wieksza armature i kasiora potrzebna :icon_mrgreen:

Jak wroce z Polski i odbiore Dzikusa to wtedy sie mozemy spotkac i podyskutowac czyj sprzet jest lepsiejszy :D :D ( fotki na fotosiku )

Na razie brakuje mi 1000 i jakos musze go zarobic a pokusa nowego sprzeta wielka ........... oj wielka :D

 

Witam a jak tam z Kasi urodzinami na Dudle Door mam juz weselną i niewiem czy sie szykować??Nastepny weekend jak dobrze pamiętam.Pozdro dla wszystkich

 

Kurde ........... zachcialo mi sie akurat teraz nowego sprzeta :D

Fuck i niech to szlag ..... :icon_eek:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel, przeca Ty już w Anglii od dawna jesteś, milionerem powinieneś juz być. :biggrin: Tak słabo płacą :icon_mrgreen:

 

jeszcze 2 tyg temu sie zastanawial czy na 2 dni jechac czy tylko na jeden, po co Ci te motory Majkel i tak wyglada ze nigdzie poza praca jezdzil nie bedziesz :))))) :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 2 tyg temu sie zastanawial czy na 2 dni jechac czy tylko na jeden, po co Ci te motory Majkel i tak wyglada ze nigdzie poza praca jezdzil nie bedziesz :))))) :P

 

A bo ja kombinuje coby w przyszlym roku jakas Szkocje zaliczyc i znowu zlot w Devon :crossy: :buttrock:

Jak sie z Wami pogina 150 to maly Drag ledwo ciagnie a Dzikus juz da rade !!! :clap: :crossy:

 

Tak słabo płacą :flesje:

 

Placa dobrze, ale ja nie pracuje caly miesiac tylko tak dwa, trzy tygodnie :icon_mrgreen:

I glownie piatek-niedziela :banghead:

Czasami jak juz cos wiekszego sie kroi, znaczy sie wyjazd, to mowie pas w pracy i jade na weekend, ale tak jak teraz mam to musze z czegos zrezygnowac.

Zwlaszcza ze jade z dzieciakami na miesiac do Polski a na to kasa duza pojdzie + nowy motor zaraz po powrocie :icon_mrgreen:

 

Majkel, przeca Ty już w Anglii od dawna jesteś :P

 

I dosyc !!!! :clap:

Teraz czas pomyslec nad czyms innym ....

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam że macie tyle chęci i motywacji na podróże moto co weekend. Ja po 2.5 roku na kurierce jeżdzę jak robot - z punktu A do pkt.B w jak najkrótszym czasie, w miejscu docelowym spędzić nie dłużej niz 8-10 minut i wracać najrótszą trasą. Przez to odechciewa mnie się wyjazdów a co dnia marzę o tym aby wyrwać się z Londka. Ogólnie to od kiedy skończyłem kurierkę miesiąc temu nie wyjechałem poza okręg M25 London Orbital Motorway. Czyli utknąłem w środku g..... :flesje: pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mieszka w okolicach Bicester, Oxford, Banbury? Chetnie pośmigałbym z Polakami

 

 

Milton Keynes-rzut beretem.

Ale za trzy tygodnie.W poniedzialek smigam do Polski :)

Niestety sama :D Ale dam rade :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że szykuje sie imprezka na ten weekend miałem jechać z kolesiem do walii ale jak jest okazja na impre moto to z miłą chęcią zalecę. :D :D

 

 

Czy ktoś mieszka w okolicach Bicester, Oxford, Banbury? Chetnie pośmigałbym z Polakami

Ja mieszkam w Banbury. Zazwyczaj na weekend można cos posmigać. Poozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...