Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie wiem czy dobre miejsce wybralem, ale moze jest ktos tutaj z Londynu (najlepiej poludniowego) i wie (ma przetestowane), gdzie mozna pojezdzic i pocwiczyc. Szukam jakiegos kawalka duzego placu, gdzie nikt sie do mnie nie przyczepi, moze jakis kawalek drogi/pasa startowego.... Probowalem pod Sainsbury (na duzym parkingu), ale mnie pogonila ochrona :-)

 

Serdecznie pozdrawiam (swiezo po lekturze "Sport Riding Techniques" Nicka Ienatscha)

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, w jukelandii można i cały rok jeździć, pamiętam czasy gdy się w Polsce smigało się nawet w snieg. O wspólnym wypadzie mozna by cos pomysleć, zwerbował bym jeszcze swego kumpla na Kawie. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, w jukelandii można i cały rok jeździć, pamiętam czasy gdy się w Polsce smigało się nawet w snieg. O wspólnym wypadzie mozna by cos pomysleć, zwerbował bym jeszcze swego kumpla na Kawie. :icon_rolleyes:

Witam witam!!!!

No no :cool: rosnie nam Bractwo motocyklowe ale jakie jeszcze troche

to beda tu gurowac same klasyki :icon_eek: Czekam na ten wspulny wypad :icon_question:

Szczesliwego Nowego Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem czy dobre miejsce wybralem, ale moze jest ktos tutaj z Londynu (najlepiej poludniowego) i wie (ma przetestowane), gdzie mozna pojezdzic i pocwiczyc.

 

Czesc kolego :)

Witamy kolejnego motocykliste w UK. :notworthy:

Tu masz linka gdzie spotykaja sie chlopaki mieszkajacy w Londku i mozesz tam popytac:

 

http://www.polishbikers.fora.pl/

 

Ja i pozostali nie z Londynu, nie pomozemy

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kolego :)

Witamy kolejnego motocykliste w UK. :notworthy:

Tu masz linka gdzie spotykaja sie chlopaki mieszkajacy w Londku i mozesz tam popytac:

 

 

 

Dzikuje bardzo i witam serdecznie,

 

Sledze ten watek od dawna, jak bedziecie organizowac jakies spotkanie, to postaram sie przylaczyc (jesli nie bedzie na drugim koncu anglii :-)) Urodzil mi sie syn i wycieczki sie skonczyly - kiedys duzo jezdzilem z zona (plecaczkiem), teraz tylko do pracy... A chcialoby sie pobrykac choc chwile w doborowym towarzystwie...

 

Jeszcze raz pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie wiem czy dobre miejsce wybralem, ale moze jest ktos tutaj z Londynu (najlepiej poludniowego) i wie (ma przetestowane), gdzie mozna pojezdzic i pocwiczyc. Szukam jakiegos kawalka duzego placu, gdzie nikt sie do mnie nie przyczepi, moze jakis kawalek drogi/pasa startowego.... Probowalem pod Sainsbury (na duzym parkingu), ale mnie pogonila ochrona :-)

 

Serdecznie pozdrawiam (swiezo po lekturze "Sport Riding Techniques" Nicka Ienatscha)

Bartek

Witam wszystkich nowych i tych ktorzy mnie nie pamietaja (malo sie udzielam ale caly czas sledze temat, ups chyba wlasnie sie wydalem ze was 'podgladam' :D ). Hej smuggi skad jestes? Ja mieszkam w Dartford na poludniowym-wschodzie, wlasciwie to juz nie Londyn ale jeszcze przed M25 wiec nie tak daleko. Jest bardzo blisko mnie tor, nie wiem czy dostepny dla kazdego i za ile ale jakbys chcial poszalec to by sie mozna zorientowac.

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co panowie , pojezdzilby ale chyba troche za zimno na dlugie wypady, obserwuje watek i tylko czekam na sygnal i lepsza pogode

:wink:

pewnie, ze by pojezdzil. :bigrazz: ..mnie tu szlag trafia czasami.....ale badzmy dobrej nadziei :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Majkela, z racji tego że poruszamy się podobnymi sprzętami. Gdzie mogę znaleźć stelaż pod sakwy do Draga i jakies w miarę konkret sakwy. U mnie dzis trochę pruszyło sniegiem :) :P Więc narazie lipa z jazdą :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje na Ebayu.

Czesciej w USA bo taniej lub na Allegro bo ............. tez tanio. :icon_mrgreen:

Swoje kupilem na Allegro + stelaze. Duzy kufer + walki przod i tyl - w USA :P

W sklepach nic bo strasznie drogo. Nawet angielski Ebay jest drogi :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...