Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Majkel juz w piatek u mnie bedz :crossy: ie

 

Ano tak bedzie ;) a w sobote mozemy spotkac sie gdzies w Exeter i razem, cala grupa wbic sie na zlot.

Ja bede mial polskie akcenty, flaga na motrze, naszywki na kurtce, wiec fajnie byloby pokazac angolom ze stanowimy silna i zwarta ekipe :rolleyes: :crossy:

Moze od razu podajmy kontakty do siebie, aby potem latwiej sie zlokalizowac.

Do mnie mobile jest: 07948384297

 

Mój numer 07716687762. Obczaje na google miejscuwe gdzie dokładnie się spotkami. Pozdrawiam. :lalag:

 

Zapisane i zaraz sprawdze czy dziala :)

ps. To juz dwa Dragi beda :buttrock: :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was jest chętny na wyjazd do Szkocji?

Planuje wyjazd w 3tygodniu lub pod koniec 2tygodnia maja. Na jakieś 6-7dni.

Przede wszystkim chce sie udać na wyspę Skye. A resztę sie jakoś wspólnie opracuje.

Czekam na chętnych.

 

Skye zwiedzilem rok temu, jak chcesz jakies info to PW

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj rozklad zajec od soboty jest imponujacy :icon_mrgreen:

 

To tylko zalozenia i plany a jak bedzie w rzeczywistosci .....

Czas pokaze :icon_mrgreen:

Na pewno beda trzy podstawowe elementy a o ten czwarty, jak Vampimar napisal, zadbac bedzie trzeba we wlasnym zakresie :icon_mrgreen:

Moze jakies fajne Polki beda ???? :biggrin: :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tematu... Ja właśnie w tym terminie planuję taka właśnie przejażdżkę, a że sprzęty podobne bez "R"ów i wogle... to i tępo pewnie też by było dla mnie znośne. Szczawny plan miałem taki żeby sie potoczyć nieśpiesznie bez konkretnego planowania trasy, byle tylko ładnie było. Chciałbym się promem dostać do Roscoff we Francji a dalej już jak mnie poniesie...

 

ja juz mam bilety z dover do dunkierki na 3 lipca o 23.59....moze tak by ci tez pasowalo???.....moj kumpel samochodem jedzie..to ile da rade to za nim pociagne....a potem GPS w myslach....pozdr

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,Wy tu gadu gadu,a ja dalej na rowerze zaginam ;)

Czas na dzialanie!

Moje poszukiwania zawezily sie do dwoch pozycji :icon_razz: tzn.ofert sprzedarzy.

Jedna erka jest w komisie w Swindon,a druga w Reading.

Wybieram sie tam we wtorek z kolega Hydziem :wink: ,ale mam takie pytanko...Moze ktos z Was mieszka w tamtych okolicach i moglby wspomoc nas dodatkowa para oczu i fachowym okiem?

Chetnie zwroce koszty przejazdu lub odbiore i odstawie pod dom autem,a przy pierwszym mozliwym spotkanku odwdziecze sie zlocistym trunkiem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,Wy tu gadu gadu,a ja dalej na rowerze zaginam :evil:

Czas na dzialanie!

Moje poszukiwania zawezily sie do dwoch pozycji :) tzn.ofert sprzedarzy.

Jedna erka jest w komisie w Swindon,a druga w Reading.

Wybieram sie tam we wtorek z kolega Hydziem :crossy: ,ale mam takie pytanko...Moze ktos z Was mieszka w tamtych okolicach i moglby wspomoc nas dodatkowa para oczu i fachowym okiem?

Chetnie zwroce koszty przejazdu lub odbiore i odstawie pod dom autem,a przy pierwszym mozliwym spotkanku odwdziecze sie zlocistym trunkiem :wink:

 

bardzo chetnie ale dallllleeeeekkkkooooo ode mnie...pozdrawam i zycze milych z :D akupow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,Wy tu gadu gadu,a ja dalej na rowerze zaginam :banghead:

Czas na dzialanie!

Moje poszukiwania zawezily sie do dwoch pozycji :wink: tzn.ofert sprzedarzy.

Jedna erka jest w komisie w Swindon,a druga w Reading.

Wybieram sie tam we wtorek z kolega Hydziem :crossy: ,ale mam takie pytanko...Moze ktos z Was mieszka w tamtych okolicach i moglby wspomoc nas dodatkowa para oczu i fachowym okiem?

Chetnie zwroce koszty przejazdu lub odbiore i odstawie pod dom autem,a przy pierwszym mozliwym spotkanku odwdziecze sie zlocistym trunkiem :icon_eek:

[/qu

 

KALI!! POJEDZIEMY, POOGLADAMY...... :banghead: KUPIMY I JEZDZIMY:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie ma problemu zawsze razem to raźniej napewno bedzie trzeba wskoczyc na M5 która prowadzi do Exeter, ja wskocze na M5 w okolicach Tawkesbury z drogi A46 , wiec gdzies w tej oklocy mozna by sie spotkac i popędzic dalej :D :D . Mój numer 07716687762. Obczaje na google miejscuwe gdzie dokładnie się spotkami. Pozdrawiam. :D

 

 

Witam!

Tak jak rozmawialiśmy dzisiaj - godzina 9 na stacji benzynowej na drodze A46 przy zjeździe 9 na M5. Z tego co wyczaiłem z googla ta stacja jest jakieś 200 - 300 metrów przed wjazdem na M5.

A dalej już na Exeter :)

Marek spodziewasz się nas mam nadzieje??:]

 

Mam też troszkę zła wiadomość. Niestety zostaję tylko do niedzieli, kolega wraca do PL i łączy imprezę pożegnalną z kawalerskim (:D) i specjalnie przesunął imprezę na niedziele z soboty. Szkoda bo miałem plany trochę dłużej zabalować..

 

Więc na niedziele miejscowy kolega Vampimar zrobi wycieczkę krajowozapoznawczą (jak będą chęci) a wieczorkiem znowu powrót na festival...a co niektórzy do domku. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, szanowne towarzystwo, mam inny temat do przemyslenia.

Bede jechal do Polski kolo 15-17 lipca i w zwiazku z wysokimi cenami biletow na samolot, bede rozwazal opcje jazdy samochodem.

Bede mial dwa wolne miejsca, wiec jesli ktos z Was chcialby jechac lub macie znajomych co planuja jechac do Polski, prosze o dawanie znac :)

Decyzja musi byc w miare szybko podjeta, poniewaz jak nie to musze szybko kupic bilety na samolot.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Marek spodziewasz się nas mam nadzieje??:]

 

 

 

Więc na niedziele miejscowy kolega Vampimar zrobi wycieczkę krajowozapoznawczą (jak będą chęci) a wieczorkiem znowu powrót na festival...a co niektórzy do domku. Co wy na to?

 

spodziewam sie oczywiscie.....a w niedziele mozemy do Dartmoor skoczyc:)))bylem w sobote...piekna jazda...;)pozdr :icon_rolleyes:

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troszkę z innej beczki :crossy:

 

Sorki, że się wcinam, ale...chciałabym złożyć Najserdeczniejsze życzenia jednemu z najlepszych polskich angoli w UK-landii, Majkelowipl...Z okazji urodzin :biggrin:

 

Wszystkiego Najlepszego ,Michaś! Spełnienia marzeń o moto i nie tylko :biggrin:

 

Z serdecznym pozdrowieniem, wznosząc toast za Twoje zdrówko :biggrin:

 

Pszczółka z Warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo!!!Majkel cos sie nie przyznal???

no to bedziemy swietowac

:flesje:

:clap:

wszystkiego doprego

 

 

a wracajac do zlotu to sasiad klucze mi zostawia od siebie od pokoju to bedzie troche luzniej:)))...i nie martwcie sie pogoda....ma byc polepszenie.. :crossy: ..

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...