Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj to wielki blad :)

Twoj sprzet to zajebista maszynka. :)

Nie wiesz jaka pogode planuja na 24 ??? :eek:

Jak budzik sie zdeklarowal, to pewnie we trzy maszyny smigniemy do Bristolu, tam sie spotkamy i dalej juz ........... rura na Show !!!! :lalag:

blad i to wielki >model juz jest na rynku ponad rok :banghead:

jaka pogoda to nie mam pojecia, pewnie chlodno

ale moze slonko bedzie :cool:

pozyjemy zobaczymy, .....ale jak bedzie lalo :evil: to ja nie wiem...... :crossy:

a teraz ide odpalac sprzeta i czerpac przyjemnosc ze slonecznej pogody :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie !!! :flesje:

Bedziemy jechali z Bristolu M5 prosto, jak w morde strzelil, do Birmingham. :bigrazz:

Na kawe to mozemy wpasc, gorzej z tym smarowaniem ..... lancucha :eek:

Chyba ze wracajac w niedziele jakos tak ............. :eek:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie !!! :banghead:

Bedziemy jechali z Bristolu M5 prosto, jak w morde strzelil, do Birmingham. :D

Na kawe to mozemy wpasc, gorzej z tym smarowaniem ..... lancucha :clap:

Chyba ze wracajac w niedziele jakos tak ............. :banghead:

a ja od poczatku na M5 wyskakuje i tak przez 160 mil :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedzcie mi jak to jest z tym kupowaniem moto w jUKeju? Ostatnio chcialem sobie sprawdzic ile orientacyjnie musialbym zaplacic za ubezpieczenie ale na wszystkich stronach (confused.com, thebikeinsurer.co.uk, etc) trzeba zaznaczyc ze jest sie rezydentem UK. Na jakims forum brytyjskim dowiedzialem sie rzeczywiscie tak jest ze ubezpieczenie mozna dostac tylko jesli jest sie rezydentem. Natomiast tutaj jest napisane ze o status rezydenta mozna sie ubiegac dopiero po roku. To prawda? Wy tez musieliscie tyle czekac z kupnem moto? Jesli tak jest to na wiosne bede musial sciagac diwke z Polski :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedzcie mi jak to jest z tym kupowaniem moto w jUKeju? Ostatnio chcialem sobie sprawdzic ile orientacyjnie musialbym zaplacic za ubezpieczenie ale na wszystkich stronach (confused.com, thebikeinsurer.co.uk, etc) trzeba zaznaczyc ze jest sie rezydentem UK. Na jakims forum brytyjskim dowiedzialem sie rzeczywiscie tak jest ze ubezpieczenie mozna dostac tylko jesli jest sie rezydentem. Natomiast tutaj jest napisane ze o status rezydenta mozna sie ubiegac dopiero po roku. To prawda? Wy tez musieliscie tyle czekac z kupnem moto? Jesli tak jest to na wiosne bede musial sciagac diwke z Polski :)

dziwna sprawa, ja ciagle nie jestem rezydenem

a moto i ubezpieczenie mam....i prawko tez tu zdawalem.....

co prawda pytali sie czy przez ostatnie 180 dni opuszczalem wyspe........(przy prawku)

ja ubezpieczony jestem w Bennetts>najlepiej zadzwonic :D

PZDR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genaralnie jest tak ze trzeba byc rezydentem a nim sie zostaje po roku, ale ......... przyklad Vampi jest potwierdzeniem ze nie zawsze :biggrin: :lalag:

Jak wypelniasz papiery do ubezpieczenia to tam Cie pytaja: jak dlugo w UK i jak napiszesz ze mniej niz rok i jeszcze ze tylko na wakacje to ubezpieczenia nie dostaniesz.

Mozesz kupic tu moto, ubezpieczyc na kogos kto jest dluzej w Anglii a Ty bedziesz w papierach jako osoba korzystajaca z motocykla.

Pokombinuj a jak nie da rady ............... pozostaje poczekac :icon_mrgreen:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dorzucę swoje 3 grosze :lalag:

Moto mam od stycznia br. Gdy wypełniałem papiery na ubezpieczenie napisałem prawdę że w UK jestem od lipca 2006 (czyli ok. 6 mc). Dokumenty normalnie dostałem, później musiałem tylko wysłać moje prawo jazdy (polskie), potwierdzenie certyfikatów na alarm i datatag i przysłali mi kompletny certyfikat.

 

A skoro już jestem tutaj: jak tam panowie spotkanko na 24?? Ja chyba po powrocie z IOW się zaprawiłem bo od środy (tamtej) straciłem głos i generalnie trochę przeziębiony byłem :/ Ale już wracam do normy :icon_mrgreen:

 

Budzik - jeżeli tylko masz ochotę to zapraszam!!! Oczywiście jakieś miejsce się znajdzie na nocleg (ewentualnie będziecie musieli zabrać ze sobą jakieś śpiwory lub materace (ale to są szczegóły które się ustali).

 

Pytanie mam co do biletów: bookujemy wcześniej przez neta czy kupujemy na miejscu?

Edytowane przez ruthi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ jakieś miejsce się znajdzie na nocleg (ewentualnie będziecie musieli zabrać ze sobą jakieś śpiwory lub materace (ale to są szczegóły które się ustali).

 

Pytanie mam co do biletów: bookujemy wcześniej przez neta czy kupujemy na miejscu?

ja wezme materac 2metry na 2 metry jak se przyczepke dokupie :) hehe :)

bilety na miejscu please :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...