Skocz do zawartości

Co myślicie o tym moto??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!Tak jak w temacie mam pytanie co myślicie o tym moto, czy może ktos go oglądał.

Interesuje mnine też jaka jest dostępność części do tego modelu i jaka jego awaryjność??

 

Tu link do motoru

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M354383

Edytowane przez Piotrekmx_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten gas gas stoi na aukcjach od sierpnia jak nie wczesniej i koles na poczatku chcial za niego 10 tyz zl , nawet sam bylem nim zainteresowany bo koles pisze ze wszystko nowe itp wiec mozne by sie nim zainteresowac ogolnie polecam gas gas`y bo znam paru gosci co smigaja na takich tylko ze wieksze poj 300-380ccm i z tego co wiem to nie nazekaja za bardzo na ich awaryjnosc , zadzwon popytaj sie co i jak, czemu koles opuscil cene o 3 tys zl (dziwna sprawa)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oferta kusi, bo dość młody rocznik a cena mała. Może zmniejszył cene bo nie może go sprzedać. Ja o gas gasach słyszałem tylko że mają dobre zawiechy, tylko nie wiem jak z silnikiem :icon_mrgreen:

Edytowane przez Piotrekmx_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gasy już jako nowe są dosyć tanie, sam chciałem kupić ćwiarę nową za 22tys ale kredytu rodzicom nie udzielili ;) .

z tego co się orientuję to setka ma 2 mapy zapłonu przełączane przy kierownicy. trzeba na żywo obejrzeć sprzęta i będzie wiadomo co nie halo.

 

 

 

P.S.

ja bite 8 miesięcy kmxa wystawiałem na allegro, znalazł się tylko 1 chętny obejrzenia no i go kupił uff, chwała mu :icon_mrgreen:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z awaryjnością? Kiedyś na forum było troche o Gas Gas'ach, no i jak pamiętam zdania były podzielone co do awaryjnosci, chyba kadra polski latała na Gas Gas(ale pewny nie jestem) i sie sypały, czy jakoś tak, nie pamiętam już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon popytaj sie co i jak, czemu koles opuscil cene o 3 tys zl (dziwna sprawa)

pozdrawiam

opuscił cene bo cięzko jest teraz sprzedac motocykl przy takiej ilosci ofert. Ja poprzednie moto wystawiałem przez kolo 7 miesięcy i obejzało go max 3 z czego 3 wzioł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...