Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przejedzcie sie przez puchaczowke do granicy i z tamtad na sumperk -bruntal i potem na jesenik -hanuszkowice -stare mesto -granica -nowa morawa -kletno

gwarantuje moc wrazen

 

Proponuję zrobić to w drugą stronę, trasa troszkę dłuższa ale miooodzio czili Kletno, stare mesto, hanusovice itd a potem nie wjeżdżać do PL przez Boboszów ale jechac dalej prosto wdłuż granicy (o ile pamiętam na Bartosevice) i dalej całkiem wzdłuż granicy nową drogą (mmmm, piękna, zakręcona, równiuteńka.... mnam) do przejścia z PL - Mostowice, z Mostowic na Niemojów- piękna nowa droiga (nie ma jej jeszcze nawet na GPSie, w każdym razie u Drogowca nie było), potem kawałek po dziurach niestety ale naprawdę kawałek. kUrcze, nie mam mapy przy sobie, wyskakujecie przez np Różankę czy Domaszków na główną drogę /Kłodzko-Boboszów) i kawałek jedziecie w kier Kłodzka, potemw prawo w kier Idzikowa (drogowskaz chyba Wierzyce) i cały czas takiemi zupełnie bocznymi drogami ale o całkiem fajnym asfalcie i z winkielkami wyskakujecie już w Idzikowie. Dalej to już wiadomo - Czarna Góra, sienna, kletno.

Wiedżmin powinien trafić bo jechał z nami tą traską chyba ze dwa razy (oprucz drogi Mostowice- Niemojów bo jest całkiem nowa).

No jak Wam zazdroszczę...

Edytowane przez zosia_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z kletna :icon_mrgreen:

motórów przyjechalo nawet nawet . impreza sie kreci spoko. ja niestety musialem wracac :flesje:

ale moze jutro wpadne tam

pozdrowienia dla tych co nie mogli :icon_mrgreen:

a ci ktorym sie nie chcialo - niech zaluja . pogoda super

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, kurna, ale była impreza!

Już jesteśmy.

Jesionowy drag też dojechał... na przyczepie... :)

... muszę sobie przypomnieć, co robiłem... :icon_twisted:

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a My jeszcze zaliczamy Wrocław pogoda taka że się nie chce wracać. Atmosfera kletna to po prostu CYMES. Sobota była lepsza od piątku a wątroba jeszcze jednego dnia by nie wytrzymała. Spacer na Czechy też był OK! nie licząc kelnera który nie panował nad sytuacją. Pozdro dla wszystkich Kletniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już w domu. Piwko już się leje. Atmosfera w Kletnie była przesympatyczna, bo uczestnicy byli przesympatyczni :biggrin: Pozdrowienia dla tych co byli, a ci co nie przyjechali... naprawdę, niech żałują.

Dawajcie foty, bo mi padł w Kletnie aparat.

Edytowane przez Arek1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwy powrót to jest najważniesze bo zawsze się zyczy ile wyjazdów tyle powrotów Dotarłem na miejsce zakwaterowania po raz kolejny zabawa udana czyli nieustające pasmo sukcesów aby trwało to dalej przypominam o21,09 miejscowość Borki koło Tomaszowa Obecność prawie obowiązkowa. :clap: :smile: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...