Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marcyś u Św. Pietra już zamówiłeś słoneczna pogodę? bo widać z opisów że tym razem będzie dużo maszyn z koedukacyjną załogą, i wypadałoby zrobić trochę większe ognisko niż ostatnio. No i kolorów już by trzeba napędzić co myślisz Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcyś u Św. Pietra już zamówiłeś słoneczna pogodę? bo widać z opisów że tym razem będzie dużo maszyn z koedukacyjną załogą, i wypadałoby zrobić trochę większe ognisko niż ostatnio. No i kolorów już by trzeba napędzić co myślisz Janek.

Już się gryzie. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna korekta listy

 

Sądejówka

 

Priest 666 - 1

mmm757 - 3 (od czwartku)

jan kalin- 1

bartic - 1

dangel - 2

Tadek - 1

andirut - 2

j63 - 1

Kjujik - 1 - (od czwartku)

BlackGodiva - 1

TomaszMilewski - 2 (od czwartku)

qdlaty2004 - 1

Ksywka - 2

Bobi - 1

Błażej - 1 (szopen14)

Marcin- 1

tomekgryfice - 1

Witek510 - 1

Misiek - 1

 

Śnieżnik

 

ViragoYama - 1

Kozak - 1

Buber, Piaffe - 3

Kaka - 1

zi.gi(wariat) - 2 (r+z)

PowelL, Lukkasia - 2

 

Przy knajpie Bikers Choice

 

Cyklotron - 1 - od czwartku

Jedrula (BMW) - 1 - od czwartku

Tomek (CBR) - 1 - od czwartku

Maciek (disel) - 1 - od czwartku

dla was dodatkowo 2 miejsca, jeśli da radę to przy knajpie, jeśli nie to w Śnieżniku.

 

Cezesek - 2

Kresnal, Irka - 2

jedrek 342 - 2 (Jędrek nie moge zagwarantować dodatkowych dwóch miejsc w tym miejscu, więc albo

wszysy do Sądejówki razem z Ksywką, albo się rozdzielacie. Daj mi znać jakie są Wasze

decyzje).

 

Nocleg przy kominku

 

Hamir 56 - 2

Kosin - 2

Marek - 2

Pierwoszow - 2

aiwa - 2

marcysiek - 2

Unek, Aga - 2

Proszę wszystkich znajdujących się na liście o potwierdzanie uczestnictwa (na PW lub komórkę -507064670), oczywiście jeśli ktoś to już uczynił osobiście lub na forum to nie ma takiej potrzeby.

 

Hamir pogoda zamówiona, cytrynówka się przegryza.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz korekcja listy, po sugestiach Pierwoszowa.....

 

Sądejówka

 

Priest 666 - 1

mmm757 - 3 (od czwartku)

jan kalin- 1

bartic - 1

dangel - 2

Tadek - 1

andirut - 2

j63 - 1

Kjujik - 1 - (od czwartku)

BlackGodiva - 1

TomaszMilewski - 2 (od czwartku)

qdlaty2004 - 1

Ksywka - 2

Bobi - 1

Błażej - 1 (szopen14)

Marcin- 1

tomekgryfice - 1

Witek510 - 1

Misiek - 1

 

Śnieżnik

 

ViragoYama - 1

Kozak - 1

Buber, Piaffe - 3

Kaka - 1

zi.gi(wariat) - 2 (r+z)

PowelL, Lukkasia - 2

 

Przy knajpie Bikers Choice

 

Cyklotron - 1 - od czwartku

Jedrula (BMW) - 1 - od czwartku

Tomek (CBR) - 1 - od czwartku

Maciek (disel) - 1 - od czwartku

dla was dodatkowo 2 miejsca, jeśli da radę to przy knajpie, jeśli nie to w Śnieżniku.

 

Cezesek - 2

Kresnal, Irka - 2

jedrek 342 - 2 (Jędrek nie moge zagwarantować dodatkowych dwóch miejsc w tym miejscu, więc albo

wszysy do Sądejówki razem z Ksywką, albo się rozdzielacie. Daj mi znać jakie są Wasze

decyzje).

 

Nocleg przy kominku

Tu jest tylko 10 miejsc noclegowych, a nie wszyscy tam zapisani potwierdzili swój przyjazd. W razie czego proszę o kontakt na PW lub tel. kom. 507 064 670

 

Hamir 56 - 2

Kosin - 2

Marek - 2

Pierwoszow - 2

marcysiek - 2

 

Proszę wszystkich znajdujących się na liście o potwierdzanie uczestnictwa (na PW lub komórkę -507064670), oczywiście jeśli ktoś to już uczynił osobiście lub na forum to nie ma takiej potrzeby.

 

 

PW , komórka i gg się grzeją - korekta listy:

 

Sądejówka

 

Priest 666 - 1

mmm757 - 3 (od czwartku)

jan kalin- 1

bartic - 1

dangel - 2

Tadek - 1

andirut - 2

j63 - 1

Kjujik - 1 - (od czwartku)

TomaszMilewski - 2 (od czwartku)

qdlaty2004 - 1

Ksywka - 2

Bobi - 1

Błażej - 1 (szopen14)

Marcin- 1

tomekgryfice - 1

Witek510 - 1

Misiek - 1

aiwa +1 (?)

Unek + 1 (?)

 

Śnieżnik

 

ViragoYama - 1

Kozak - 1

Buber, Piaffe - 3

Kaka - 1

zi.gi(wariat) - 2 (r+z)

PowelL, Lukkasia - 2

BlackGodiva - 2

 

Przy knajpie Bikers Choice

 

Cyklotron - 1 - od czwartku

Jedrula (BMW) - 1 - od czwartku

Tomek (CBR) - 1 - od czwartku

Maciek (disel) - 1 - od czwartku

dla was dodatkowo 2 miejsca, jeśli da radę to przy knajpie, jeśli nie to w Śnieżniku.

 

Cezesek - 2

Kresnal, Irka - 2

jedrek 342 - 2 (Jędrek nie moge zagwarantować dodatkowych dwóch miejsc w tym miejscu, więc albo

wszysy do Sądejówki razem z Ksywką, albo się rozdzielacie. Daj mi znać jakie są Wasze

decyzje).

 

Nocleg przy kominku

Tu jest tylko 10 miejsc noclegowych, a nie wszyscy tam zapisani potwierdzili swój przyjazd. W razie czego proszę o kontakt na PW lub tel. kom. 507 064 670

 

Hamir 56 - 2

Kosin - 2

Marek - 2

Pierwoszow - 2

marcysiek - 2

 

Proszę wszystkich znajdujących się na liście o potwierdzanie uczestnictwa (na PW lub komórkę -507064670), oczywiście jeśli ktoś to już uczynił osobiście lub na forum to nie ma takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noclegi potwierdzone, w piatek, sobote i niedzielę ( w tym tygodniu) przetrzemy Wam szlaki w Kletnie na spotkaniu EKG

 

Sądejówka

 

Priest 666 - 1

mmm757 - 3 (od czwartku)

jan kalin- 1

bartic - 1

dangel - 2

Tadek - 1

andirut - 2

j63 - 1

Kjujik - 1 - (od czwartku)

TomaszMilewski - 2 (od czwartku)

qdlaty2004 - 1

Ksywka - 4

Bobi - 1

Błażej - 1 (szopen14)

Marcin- 1

tomekgryfice - 1

Witek510 - 1

Misiek - 1

Unek, Aga - 2 (?)

Aiwa - 2 (?)

 

Śnieżnik

 

ViragoYama - 1

Kozak - 1

Buber, Piaffe - 3

Kaka - 1

zi.gi(wariat) - 2 (r+z)

PowelL, Lukkasia - 2

BlackoGodiva - 2

 

Przy knajpie Bikers Choice

 

Cyklotron - 1 - od czwartku

Jedrula (BMW) - 1 - od czwartku

Tomek (CBR) - 1 - od czwartku

Maciek (disel) - 1 - od czwartku

dla was dodatkowo 2 miejsca, jeśli da radę to przy knajpie, jeśli nie to w Śnieżniku.

 

Cezesek - 2

Kresnal, Irka - 2

jedrek 342 - 2 (

 

Nocleg przy kominku

 

Hamir 56 - 2

Kosin - 2

Marek - 2

Pierwoszow - 2

marcysiek - 2

 

Proszę wszystkich znajdujących się na liście o potwierdzanie uczestnictwa (na PW lub komórkę -507064670), oczywiście jeśli ktoś to już uczynił osobiście lub na forum to nie ma takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia znaczków zlotowych niestety zbyt późno dla mnie podjęta.

Być może na przyszły rok coś się wymyśli.

Tymczasem tegoroczne ceny:

Zakładając własny projekt (jakieś pojęcie mam o .cdr :icon_question: ) cena minimalnej ilości 100 szt to 8 zl netto/szt plus forma 300 zl netto. Niestety czas oczekiwania 1 miesiac. Mam nadzieje ze ktoś się tym zajmuje zawodowo lub zna tańszą firmę ale jak juz napisalem to śpiew przyszłości bynajmniej dla mnie.

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że biedny Viragoyama będzie sam wdychał kurz bezdroży w piątek, ech... :) Ale za to wyruszam o 5 rano. Na obiad będę w Kletnie :crossy: Mam nadzieję, że grupa Odchodzących z północy przygotuje coś do przepłukania gardła ;)

 

Szkoda, że nie mogę z Wami jechać :crossy: Normalnie, żałuję że szok.

 

Póki co oddaję jutro z rana virażkę do speca od gmoli. Będzie mi dorabiał gmole na tył :icon_razz:

 

Pozdrawiam,

VY

Ja będę jechał w Piątek takze nie będziesz sam VY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia znaczków zlotowych niestety zbyt późno dla mnie podjęta.

Być może na przyszły rok coś się wymyśli.

Tymczasem tegoroczne ceny:

Zakładając własny projekt (jakieś pojęcie mam o .cdr :) ) cena minimalnej ilości 100 szt to 8 zl netto/szt plus forma 300 zl netto. Niestety czas oczekiwania 1 miesiac. Mam nadzieje ze ktoś się tym zajmuje zawodowo lub zna tańszą firmę ale jak juz napisalem to śpiew przyszłości bynajmniej dla mnie.

 

Pozdrawiam

Kjujik

Chyba odpuścimy teraz temat znaczków, ale przeciez mozna zrobić na otwarcie sezonu 2008r, przedyskutujemy sprawę w Kletnie.

 

Czy macie jakieś sugestie co do programy imprezy. Jw widział bym podobnie jak w kwietniu

- w piatek oficalny przyjazd (niektórzy wczesniej), witanie, całowanie, picie, itp w Bikers Choice do oporu

- w sobote po wydobrzeniu (ok. 11.00) pieszy spacerek do kopalni uranu, później mały objazd okolicy coby

sie pokazać i poryczec troche silnikami, nastepnie jakies posiłki, cóś tam innszego, itp, itd, gadki, szmatki i

wspominki, ok. 17.00-17.30 ognisko z kiełbaską (pogadam z Wojtkiem, aby przygotował porcje, ale mozna

indywidualnie), w międzyczasie, albo w trakacie wpasujemy koncert muzyki indiańskiej (Pierwoszów

załatwia) + ewetualnie mały pokaz artystyczny mojego gościa (jeśli da radę przyjechać). Ponadto

pogadam z Wojtkiem coby też załatwił na później jakąś muzę (jak w kwietniu).

- w niedzielę po wydobrzeniu oraz indywidualnych planach, rozjazd do domów.

Oczywiście bazą całego spotaknia jest Bikers Choice i każdy kto przyjedzie prosze o kontakt ze mną, cześć z Was już zna noclegi, a resztę się pokieruje. Motorki oczywiście pod zamknięciem w Bikers Choice, dla tych, którzy tam nie byli - informacja do knajpy WJEŻDŻA sie motorem....

Formuła spotkanie jest otwarta, ale jest to spotkanie miłośników Virago i proszę miec to na uwadze. Apel do Viragowców, aby inni nas nie zdominowali. Poza tym zupeła dowolnoścc i w dupiemamto, nikt nie będzie nikogo do niczego zmuszał i nakłanieł, no może poza piciem....hahaha...abstynentom wstęp wzbroniony, równiez tym umiarkowanym.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam alternatywną opcję do takiej, która np. w ostatnim momencie nie uuuuda się ;)

proponuję Złoty Stok... Czytałam, że to niedaleko i może warto zobaczyć...

 

Jedzonko ma się rozumieć będzie na miejscu w Bikers Choice? Jeśli chodzi o ognicho,

to jestem za jakąś zrzutą i wspólnym przygotowywaniem uczty...

 

Czy zabrać jakieś płytki, mp3, itp :P ???

 

Czy Śnieżnik jest daleko od Bikers Choice?

 

To tyle, kto coś wie, niech pisze... ;)

Uściski

 

P.S.1 Szkoda, że nie będzie znaczków :(

P.S.2 Kjujik, pamiętasz o zdjęciu dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam alternatywną opcję do takiej, która np. w ostatnim momencie nie uuuuda się :(

proponuję Złoty Stok... Czytałam, że to niedaleko i może warto zobaczyć...

 

 

Pomysł dobry, bo jest tam kopalnia złota do obejzrenia i droga badzo urokliwa, ale..... Dziurawa. jak większość się zgadza to fajnie, ale ja wiem że wam na tych niskich czoperkach to po dziurach niewygodnie.... :P

Pojechalismy tam (z Piaffe) jak bylismy wiosną i przejażdżka była bardzo fajna. W złotym stoku nawet 98 za cene 95 tankowaliśmy - promocja była.. ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam alternatywną opcję do takiej, która np. w ostatnim momencie nie uuuuda się ;)

proponuję Złoty Stok... Czytałam, że to niedaleko i może warto zobaczyć...

 

Jedzonko ma się rozumieć będzie na miejscu w Bikers Choice? Jeśli chodzi o ognicho,

to jestem za jakąś zrzutą i wspólnym przygotowywaniem uczty...

 

Czy zabrać jakieś płytki, mp3, itp :P ???

 

Czy Śnieżnik jest daleko od Bikers Choice?

 

To tyle, kto coś wie, niech pisze... ;)

Uściski

 

P.S.1 Szkoda, że nie będzie znaczków :(

P.S.2 Kjujik, pamiętasz o zdjęciu dla mnie?

Odpowiadam na pytania:

-Złoty Stok mamy ogladać przy nastepnym spotkaniu, takie były propozycje, co nie znaczy, że nie można ich zmienić, temat do dogadania,

-jedzonko we własnym zakresie się kupuje, w Bikers Choice też mozna

- płytki nie potrzebne

-Śnieżnik niedaleko, ale kto będzie wstanie tam się wdrapać po piątkowym zagajaniu tematów, to jest ponad 1400 m.n.p.

- poza tym mozna wszystko......jeść, pić, spać, spacerować do woli, byle nie ruszać motorka po alkoholu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...