Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja zapytam po raz kolejny:

leci ktoś od mojej strony?

Ewentualnie gdzieś z okolic Strzelec (Strzelc?) Opolskich?

Dajcie znać, to może polecimy razem?

Tylko, że ja dopiero w sobotę...

Ale może być nawet o 5. rano... :icon_eek:

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedzielę jednak odpada wyjazd do Czerska (może po 15.00 gdzieś się wyrwę) jest koniec m-ca i dopinam plany, więc tylko krótki wypad w sobotę na motobajzel i spowrotem do roboty. Będę w kontakcie gdybyście dłużej zabawili w okolicy Góry Kalwarii.

 

KaKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu sie umawiamy na jakies inne wyjazdy

niz do kletna, zaraz bedzie opr. :icon_eek: :) :D

 

tak sobie zartuje :biggrin: kletno juz prawie zapiete

na ostatni guzik, tydzien przed jeszcze poprzypominamy i spoko

 

moze jak tam bedziemy to przydyskutujemy

spotkanie gdzies nad morzem :lalag: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu sie umawiamy na jakies inne wyjazdy

niz do kletna, zaraz bedzie opr. :buttrock: :crossy: :wink:

 

tak sobie zartuje :icon_arrow: kletno juz prawie zapiete

na ostatni guzik, tydzien przed jeszcze poprzypominamy i spoko

 

moze jak tam bedziemy to przydyskutujemy

spotkanie gdzies nad morzem :banghead: :icon_arrow:

Nad morzem....czemu nie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu sie umawiamy na jakies inne wyjazdy

niz do kletna, zaraz bedzie opr. :crossy: :crossy: ;)

 

tak sobie zartuje :biggrin: kletno juz prawie zapiete

na ostatni guzik, tydzien przed jeszcze poprzypominamy i spoko

 

moze jak tam bedziemy to przydyskutujemy

spotkanie gdzies nad morzem :lalag: :crossy:

 

A może w dolinie Rospudy koło Augustowa? Byłem tam na wczasach w zeszłym roku i jest naprawdę

ładnie, nic nie przesadzają w TV. :biggrin: Z Augustowa rzut beretem do Wilna. Mozna by zorganizować jednodniowy wypad na Litwę.

Zgadzam się, że w Kletnie powinniśmy podjąć decyzję o kolejnym spotkaniu. Jest tyle miejsc w Polsce wartych zobaczenia, że nie powinno być problemu z wyborem.

 

A tak w kwestii śmigania po okolicy i odchodzenia od tematu Kletna to można potraktować te wypady jako trening przed zasadniczą podróżą. My z grupy "Północ" musimy wjeździć się w sprzęt po zimie bo droga przed nami daleka :crossy: . Tak więc przypominam, że spotykamy się z Tomaszem Milewskim jutro (niedziela) 10.30 w Jankach na stacji Neste. Zapraszamy innych na wycieczkę do zamku. Szkoda Kaka, że nie możesz jechać z nami.

 

Pozdrawiam,

VY

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROT bardzo cieszę się że zdecydowałeś się na Kletno.Do miłego zabaczenia ;)

Ja też ... już mi się Pałacem Kultury odbijało po zimie :biggrin: Czas z ziomalami polatać. No to jak wpuszczacie mnie na nie-Virażce to przybywam :crossy: Bójcie się ! :crossy: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ... już mi się Pałacem Kultury odbijało po zimie :wink: Czas z ziomalami polatać. No to jak wpuszczacie mnie na nie-Virażce to przybywam :buttrock: Bójcie się ! :icon_twisted: :flesje:

Daj znać czy Ci nocleg zarezerwować (ile osób), może być wolne miejsce przy Biker's Choice za 25 zeta...ale tam pokoje 4-osobowe, bedziesz mial kogos w pokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_twisted: Rezerwacja dla Jędrka 342 dostał pozwolenie od drugiej połowy .Nie wiemdlaczego sam sie zgłasz?????Aha ma problemy z logowaniem na forum?chyba????? :wink:

 

Nad morzem....czemu nie...?

:buttrock: Dobry zlocik na wyspie Wolin chyba w Lipcu .Ja tam :flesje: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: Rezerwacja dla Jędrka 342 dostał pozwolenie od drugiej połowy .Nie wiemdlaczego sam sie zgłasz?????Aha ma problemy z logowaniem na forum?chyba????? :wink:

:biggrin: Dobry zlocik na wyspie Wolin chyba w Lipcu .Ja tam :biggrin: :biggrin:

witam rezerwuje 1 miejsce do Kletna dzięki ci kalin :biggrin: nareszcie zalogowany :biggrin: a co do Lipca jadę :lalag: :crossy: z połową drugą jak zda prawko i ja mam kupić moto :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rezerwuje 1 miejsce do Kletna dzięki ci kalin :flesje: nareszcie zalogowany :biggrin: a co do Lipca jadę :lalag: :crossy: z połową drugą jak zda prawko i ja mam kupić moto :lalag:

Witamy kolejnego uczestnika spotkania w Kletnie. :clap:

Widze że kolega jest w temacie Kletna :flesje: , ja też miałem kłopoty z logowaniem.

Robiłem to dwa razy i teraz jestem zalogowany nie pod swoim nikiem :crossy: i na poczcie żony :biggrin:

Edytowane przez r+z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejnego uczestnika spotkania w Kletnie. :flesje:

Widze że kolega jest w temacie Kletna :biggrin: , ja też miałem kłopoty z logowaniem.

Robiłem to dwa razy i teraz jestem zalogowany nie pod swoim nikiem :crossy: i na poczcie żony :biggrin:

Próbójcie tędy wchodzić na forum - http://forum.moto.win.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, a ja niestety przespałem informację o spotkaniu w Kletnie i dopiero teraz się dowiedziałem o tej wspaniałej imprezie. Z tego samego powodu ominął mnie wypad do Torunia - bardzo żałuję :rolleyes:, gdybym wiedział, na pewno bym się pojawił.

Widzę, że sporo ludzi jedzie do Kletna z daleka, ja mam jeszcze trochę obaw, czy jechać, z Bydgoszczy to jakieś 380km. Ale Wasz zapał mnie dopinguje, muszę sprawdzić, czy mi się uda przygotować motocykl (wymiana opon i parę innych szczegółów) i może przyjedziemy do Was z moją małżonką :crossy:. Na razie niestety niczego nie mogę obiecać ani tym bardziej zapisywać się na listę. Ale wpisuję się tu jako osoba bardzo zainteresowana spotkaniami Viragowców, nie tylko w Kletnie, ale i wszędzie :evil:

Co do spraw technicznych - rozumiem, że jeśli sam sobie załatwię nocleg w Kletnie, to mnie nie wyrzucicie z imprezy, jeśli przyjadę niezapowiedziany? Składkę oczywiście uiściłbym na miejscu.

Niezmiernie się cieszę, że jest tylu sympatycznych ludzi, którzy podzielają moje zamiłowanie do Virago :biggrin:

Pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, że się wkrótce spotkamy, jeśli nie w Kletnie, to gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam serdecznie , dla kolegi z Bydgoszczy nie martw sie my jedziemy z Wawy i mamy do przejechania 450 km i mysle ze damy rade a poza tym spotkanie na ktore sie wybieramy jest dla fajnych ludzi ktorzy maja ochote sie spotkac w milym gronie i mysle ze kazdy bedzie trzymal fason i bedzie milo. Spotkalem sie dzisiaj z Virago Yama na malym spacerku bylo bardzo super geby nam sie nie zamykaly tyle mielismy do powiedzenia a przeciez wcale sie wczesniej nie znalismy,zrobilismy troche zdjec jednak ja nie potrafie jeszcze ich tu zainstalowac moze Yama to zrobi.Odwiedzilismy ruiny zamku w CZERSKU serdecznie polecam po przybyciu na miejsce stwierdzilem, ze kiedys juz tam bylem ale bylo to chyba z 15 lat temu ach ta pamiec.Serdecznie wszystkich pozdrawiam i moze uda nam sie jeszcze spotkac przed Kletnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawell w blyskawiccznym tepie musisz poskladac moto

i wybrac sie do kletna, spotkamy sie gdzies po drodze

i mykniemy razem. nie bede tyle kilasow sam dralowal

pozdr

Pawell wpisuję Cię na listę ze znakiem zapytania, a moto składaj jak najprędzej i sprężaj się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...