Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Ja dotarłem do Gorzówka o 16, nie bez przygód po drodze. Wyleciała mi ta cholerna śruba od stopki, całe szczęście sznurek do snopowiązałek był na dnie sakiewki :icon_razz: . Pozdrawiam wszystkich dziekując za miłe towarzystwo i świetna zabawę.

www.podrobka.com/images/stories/logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno wszyscy chętni na koszulki z kletna proszę o wpis poczekamy do czwartku i zamówimy brakujące

EKHM ... to może dla kjujika też ? :icon_razz:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszystkie Motonitki i Motonici!!!

 

Niechaj się stanie sprawiedliwość i oddam swoje słowo dziękczynne za wspaniałą atmosferę, pogodę nie tylko ducha i wyśmienite towarzystwo was wszystkich - moja nowa rodzinko :crossy:

 

Szczególne wielkie dzięki organizatorom (marcyśkowi) i tym, którzy się mną zaopiekowali na samym początku :icon_biggrin: (bzyku) i wszystkim tym z którymi tak wspaniale się bawiłem, odpoczywałem i bezpiecznie wróciłem do domku. Postaram sie wrzucić zdjęcia zmojego aparatu a jest ich trochę. Kiedy następne KLETNO?

 

Jarek/vel pilot/ ROUTE 66 RIDER

 

SZEROKOŚCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzwiazku z tym iz Kletno wtym roku juz zaliczone,nalezy pewnie juz dzis zarezerwowac miejsce na impreze wroku 2008 A WIEC ZEZERWUJE RAZY 2 U WIEDZMINA choc wiem ze zmienia sie wlasciciel ale pewnie buda bedzie stala na swoim miejscu.

 

 

Ps to jest refleks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzwiazku z tym iz Kletno wtym roku juz zaliczone,nalezy pewnie juz dzis zarezerwowac miejsce na impreze wroku 2008 A WIEC ZEZERWUJE RAZY 2 U WIEDZMINA choc wiem ze zmienia sie wlasciciel ale pewnie buda bedzie stala na swoim miejscu.

Ps to jest refleks

No byłeś "First" ale ja ja też rezerwuję 2 miejsca u Następcy wiedźmina (no, no rozwijamy się/dwa miejsca!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamir56 * 2

Kosin * 2

Królik * 2

Pierwoszów * 2

Marcysiek * 2

Cyce * 2

 

w domku przy kominku

No to Marcyś musi tworzyć nową listę HEHEHE

 

 

i jeszcze sprawa koszulek, kto chce do czwartku pisać

Edytowane przez hamir56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...