Skocz do zawartości

Powiedźcie mi co to jest ...


Mkorwas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli to orginał i Peugot,a jak byś go jeszcze zlekka odnowił można wyciagnąć pod nazwą"zabytkowy" z 400-500zł :icon_rolleyes:

 

Może wystaw na allegro go i dowiesz się za ile możesz go puścić w świat :lapad:

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHŁOPAKI DZIĘKÓWA ZA WSZYSTKO ALE TO JEST PEUGOT I UWIERZCIE MI ALE ON JUZ JEZDZI :D DZIS GO SAM ZROBIłEM :buttrock: Musiałem tylko kupic manetki linki baczek :D noi najwazniejsze było to że było zardzewiałe sprzęgło które służy do tego odpalania .... gdy jest odpowiednia prędkosc to takie sprzęgiełko sie włącza i włącza sie rozruch :flesje: jest poezja :P orginał ;p Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :flesje: a i jest on z 71 r. :flesje: Powiedzcie mi za ile ja to moge sprzedac ?

Duuużo jak jest zabytkowy...

 

gdy jest odpowiednia prędkosc to takie sprzęgiełko sie włącza i włącza sie rozruch :flesje:

Tak to się odpala Vespe :D Prawie identyczna konstrukcja. Kumpel ma to wiem.

Ale zembatka niezła :icon_mrgreen:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item160905556_motoro...eugeot_104.html

http://www.allegro.pl/item164229200_peugeot_103_mofa_.html

 

Tu są troche droższe a modele są bardzo podobne ale ich stan jest lepszy gdybys doprowadził je do podobnego stanu mógłbyś zą wiosne popchnac go w podobnej cenie ale w takim stanie to szaro to widze .... Myśle ze teraz to tak od 150 do 200 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja też miałem motorower z 73r. i poszedł za jakieś 200zł. Jak Ci się chce to go odmaluj itp. ładnie poskładaj i spróbuj sprzedać może trafisz jakiegoś jelenia (w co bardzo wątpie) i drożej sprzedasz.

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doprowadź go do 100% sprawności technicznej, wyczyść elegancko, ale ja bym nie malował, niektórzy kolekcjonerzy (a właściwie może większość) woli orginalny lakier nawet bardzo zniszczony. Jak znajdziesz fanatyka to za dobre pieniądze go sprzedasz. :) Bądź cierpliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zakonserwuj go i niech sobie stoi przecież jeść nie woła a może za np 2 lata cena skoczy a motorków już niebedzie za wiele... zawsze mozesz kupca szukac na stronach old timerów itp może jakieś info na str klubu jakiegoś? tam ludzie czesto poszukują takich rzeczy, ewentulanie możesz sam cieszyć sie z możliwości jazdy na oryginalnym klasyku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...