Skocz do zawartości

ropa w moto........


Jimmy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na metan(pierd) powinien pujsc ;)

 

a tak na powaznie jak zalejesz ropy do benzyniaka to duzo sie niestanie tylko strasznie kopci lub jak jest slabo rozgrzany to niezapali wogule..

 

jesli do diesla zalal bys beny to by bylo gorzej bo by mugl sie zatrzec poniewaz ropa inaczej OLEJ napedowy ma wlasciwosci smarujace i dlatego diesle maja wieksza zywotnosc (to jeden czynnik wiekszej zywotnosci.)

 

O ROPIE W BENZ I NA ODWRÓT MÓWILI W TVN TURBO I Z TAD TO WIEM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pierdzieć do baku nikt nie próbował???

Weź podłóż zapalniczke pod dupe i piernij, efekt murowany :biggrin: ;)

 

na metan(pierd) powinien pujsc mrugacz.gif

 

a tak na powaznie jak zalejesz ropy do benzyniaka to duzo sie niestanie tylko strasznie kopci lub jak jest slabo rozgrzany to niezapali wogule..

 

jesli do diesla zalal bys beny to by bylo gorzej bo by mugl sie zatrzec poniewaz ropa inaczej OLEJ napedowy ma wlasciwosci smarujace i dlatego diesle maja wieksza zywotnosc (to jeden czynnik wiekszej zywotnosci.)

 

O ROPIE W BENZ I NA ODWRÓT MÓWILI W TVN TURBO I Z TAD TO WIEM smile.gif

Nom, raczej nic nie powinno się stać, bo ropa jest bardziej "śliska" że tak powiem. Mój stary jak było -25 to lał troche benzyny do diesla i bus jeździ do dziś:biggrin: Dobrze się na kujawskim jeździ, w końcu z pierwszego tłoczenia ;)

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś do DT125 nalałem przez przypadek ropy... ale to wszystko przez tą verve bo to niebieskie i to w dodatku obok siebie.... tylko że miałem tak 2.5 : 2.5 L. no i nie wiedziałem. wsiadam na moto, odpaliłem :lapad: no i pojechałem. nagle coś śmierdzi takimi hamskimi spalinami z diesla, odwracam sie a tu kopeć. zatrzymałem sie na swiatłach, prubuje ruszyć muł jak niewiem. i tak mułowato ciągnął do 7tyś a potem to odrazu na koło szła. takiego kopnięcia dostawała że niewiem. ale sie zatrzymałem na parkingu, między samochodami, zjęłem wężyk z kranika i wylałem wszystko na asfald. nalałem benzynki i było git :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś do DT125 nalałem przez przypadek ropy... ale to wszystko przez tą verve bo to niebieskie i to w dodatku obok siebie.... tylko że miałem tak 2.5 : 2.5 L. no i nie wiedziałem. wsiadam na moto, odpaliłem :lapad: no i pojechałem. nagle coś śmierdzi takimi hamskimi spalinami z diesla, odwracam sie a tu kopeć. zatrzymałem sie na swiatłach, prubuje ruszyć muł jak niewiem. i tak mułowato ciągnął do 7tyś a potem to odrazu na koło szła. takiego kopnięcia dostawała że niewiem. ale sie zatrzymałem na parkingu, między samochodami, zjęłem wężyk z kranika i wylałem wszystko na asfald. nalałem benzynki i było git :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przez przypadek ojcu do malucha zatankowałem ropy tylko było jeszcze trochę benzyny, pojechalismy do domu ciesząc się ze benzyna tania, najbardziej się zdziwilismy jak wyjął kluczyk ze stacyjki a maluch dalej chodził:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: ale jak bedzie wiecej ropy niż benzyny to zimny motor nie zagdaka,bo jest za niska temp.zapł. i ropa nie bedzie chciała sie zapalić (świece zaleje),ale jak na rozgrzanym silniku to powinien silnik chodzić tyle ze na plecami zadyma niezła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...