Skocz do zawartości

Do ujeżdżaczy VN


DRACO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to pisze sie nato aby ze znajomym z VROC ktory ma nr 77 pogadac do kogo sie z tym zwrocic aby stworzyc chapter i co trzeba spelnic tylko nie dzisiaj bo troche mam klopot z trafieniem w klawisze a po angliczansku to juz wogle :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgu zmien moto na porzadne a jakies co pisze sie przez H :) :buttrock:

To tylko zart ale pomysl rozwaz :crossy:

 

Zmieniac bede napewno... nie wiem jeszcze kiedy... kwestia kasy i czasu jej nazbierania.

Chyba, ze uczkne cosik z kasy na mieszkanie... ale wtedy mnie ktos zabije...

Myslalem aby nastepne moto bylo VT1000 albo VTX 1300. A tak wogole to chcialbym miec Valkyrie F6C.

Sorry wszystkim za OT w temacie...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Dandim tabliczka jest z przodu z prawej strony miedzy polkami zawieszenia.

Plyn chlodzacy latwo sprawdzic. Za tylnim garnkiem jest zbiorniczek wyrownawczy i jest tam podzialka typu malo - full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym ogromną prośbę, jeżeli komuś by się chciało zrobić zdjęcie tabliczki znamionowej oczywiście z zamazanymi numerami VIN, lub spisać wszystkie dane z niej to byłbym wdzięczny. Muszę wykonać nową na wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja na USA i diagnosta się przyczepił braku normalnej tabliczki znamionowej. Zresztą tą samę sytuacje miałem z poprzednim sprzętem Yamahą Maxim.

A może ktoś też ma wersje na stany vulcana i poprostu ta tabliczka jest w innym miejscu niż na główce ramy z prawej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja na USA i diagnosta się przyczepił braku normalnej tabliczki znamionowej. Zresztą tą samę sytuacje miałem z poprzednim sprzętem Yamahą Maxim.

A może ktoś też ma wersje na stany vulcana i poprostu ta tabliczka jest w innym miejscu niż na główce ramy z prawej strony?

ja mam usa wersję 1500a - na nim nie ma tabliczki - jest natomiast na główce ramy naklejka (taka "nieździeralna") - jestem przed zerowym przeglądem i jeszcze nie wiem co na to diagnosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie

Od dziś jestem z Wami mój nr VROC22802. Co prawda to mój pierwszy sezon na Kawie VN800 Clasic po przesiadce z Virago VX700 , a że jeżdzę motocyklami od zawsze i czuję sie na niej świetnie. Temperamentem podobna do Virago , ale prowadzi się zdecydowanie lepiej i jak na crusiera dobrze pasuje do moich niezbyt imponujących gabarytów (168/62). Pilnie śledzę temat znaczków bo jestem takim zainteresowany, a jako że długo ujeżdżałem Virażke i należę do C.Y.C. mam już bardzo ładny znaczek tej grupy i znaczek ISRA.

 

pozdrawiam ujeżdżaczy VN i wszystkich forumowiczów

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------

Waldi ISRA13831 ; VROC22802

Edytowane przez WWaldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...