Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich VROCersów. Jestem szczęśliwym posiadaczem VN800 classic. :crossy: Chciałbym abyście mnie przyjeli do swojego grona. obecnie mieszkam we włoszech więc sezon na motor mam praktycznie cały czas i naprawdę trzeba przyznać że jest gdzie pośmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Naszywki są juz u mnie. Teraz tylko przepakowac, poadresować i wyslac. Do konca tygodnia powinny być.

 

Witam wszystkich. :notworthy: Czołem Misiol. :buttrock: Po dwudziestu latach niemania moto kupiłem mojego kochanego Vn 1500 classic.

Do szacownego grona VROC też się zapisałem. Wiem, że trochę późno się odzywam ( moto kupiłem we wrześniu), ale jakby Ci się ostała z jedna naszywencja (najlepiej dwie he he) to bym wył z radości.

 

Pozdrowionka

 

VROC 31253

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :notworthy: Czołem Misiol. :buttrock: Po dwudziestu latach niemania moto kupiłem mojego kochanego Vn 1500 classic.

Do szacownego grona VROC też się zapisałem. Wiem, że trochę późno się odzywam ( moto kupiłem we wrześniu), ale jakby Ci się ostała z jedna naszywencja (najlepiej dwie he he) to bym wył z radości.

 

Pozdrowionka

 

VROC 31253

Strasznie cienki jest ten nas polski vroc :banghead: tyle postów to aż żal tu zaglać :lapad: My polacy to chyba tylko jak coś nas gnębi to potrafimy się zorganizować... albo jak mamy konkretny interes toooo wtedy taaaak.

http://picasaweb.google.pl/suavecgio/3Comp...069611929276482

Edytowane przez suavec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie cienki jest ten nas polski vroc :banghead: tyle postów to aż żal tu zaglać :lapad: My polacy to chyba tylko jak coś nas gnębi to potrafimy się zorganizować... albo jak mamy konkretny interes toooo wtedy taaaak.

http://picasaweb.google.pl/suavecgio/3Comp...069611929276482

Siemasz Suavec :buttrock: No tak to już u nas jest. Ale to nie znaczy, że trzeba siedzieć na dupie i nic nie robić. Dobrze będzie jak nawet kilkanaście osób się zbierze na początek. Myślę, wasz VROC też nie powstał w pół roku.

Najważniejsze to zacząć. A tak w ogóle to co tu dużo gadać. Byłem kilka razy we Włoszech (niestety samochodem) i co widziałem? A to, że sezon macie praktycznie przez cały rok. A to bardzo ułatwia sprawę.

Tylko pozazdrościć.

 

Pozdrowionka dla ciebie i reszty VROCersów. :crossy:

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemanko :buttrock:. Mam propozycję i czekam na Wasze za lub przeciw.

Obok mojej miejscowości (Przasnysz) jest fajne gospodarstwo agroturystyczne. Nazywa się Gościniec Pod Kasztanem. Są pokoje gościnne, a jak zabraknie to od groma miejsca na namioty. Właściciel robi super nalewki, gospodyni dobre żarcie. Obok jest nieduża stadnina koni. Można pojeździć na koniach niemechanicznych. 4 km dalej lotnisko. Można się karnąć samolotem ( teraz nie wiem za ile, ale się dowiem).

Jest w okolicy kilka miejsc do obejrzenia więc trasę bym zaplanował.

Załatwię ze dwie zajebiste kapele, żeby nam pograły.

Ważne, żeby się Vulkany spotkały.

Ja myślę o lipcu. Piszcie ludziska co Wy na to.

 

:buttrock: :buttrock: :buttrock:

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest nas pięciu muszkieterów. :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: A raczej "Vulcanierów". Mam nadzieję, że narazie.

Powiem tak. W tym zajeździe dzisiaj są terminy wolne, a jutro może być cały lipiec zajęty.

Ja zarezerwowałem 9 - 11 lipiec. Zjechalibyśmy się 9-go po robocie. Zagrałaby kapela. Potem ognicho, gitara i browarek. W sobotę trasa, inne rozrywki, kapela itd. W niedzielę czas na sen, śniadanko i powolny rozjazd. Jak będzie nas tylko kilka Vulcanów kapele można zastąpić zajebistym nagłośnieniem, wielkim ekranem i koncertami z dvd. Też będzie czadzik. To tak bardzo ogólnikowo. Sezon urlopowy. Każdy ma czas. Co Wy na to? Reszta szczegółów później.

Piszcie tłumnie i rozgłaszajcie gdzie możecie, a może się uda.

 

Nara :flesje:

 

 

 

Aha. Kapele też mam wstępnie zaklepane.

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest nas pięciu muszkieterów. :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: A raczej "Vulcanierów". Mam nadzieję, że narazie.

Powiem tak. W tym zajeździe dzisiaj są terminy wolne, a jutro może być cały lipiec zajęty.

Ja zarezerwowałem 9 - 11 lipiec. Zjechalibyśmy się 9-go po robocie. Zagrałaby kapela. Potem ognicho, gitara i browarek. W sobotę trasa, inne rozrywki, kapela itd. W niedzielę czas na sen, śniadanko i powolny rozjazd. Jak będzie nas tylko kilka Vulcanów kapele można zastąpić zajebistym nagłośnieniem, wielkim ekranem i koncertami z dvd. Też będzie czadzik. To tak bardzo ogólnikowo. Sezon urlopowy. Każdy ma czas. Co Wy na to? Reszta szczegółów później.

Piszcie tłumnie i rozgłaszajcie gdzie możecie, a może się uda.

 

Nara :flesje:

Aha. Kapele też mam wstępnie zaklepane.

Witam,. myślę,że super pomysł ,roześlę wieści na lipca mały zlocik vulcan raiders.......Jestem za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich, może planuje juz ktoś dłuższy wypad na wakacje?? Fajnie by było w kilka maszyn skoczyc, najlepiej w kilka VNów :biggrin: Ja narazie myśle zeby z dziewczyną skoczyc na Korsyke (wstępnie termin od 11 lipca - wiem ze ciepło bedzie, ale niestety sesja...) coś po drodze zobaczyc (Wenecja, Piza), potem tydzień wyspa: plaża, wino, troche pozwiedzac... I powrót jakiś ciekawy (np. Alpy). Jeśli sie znajdzie ktos chętny to mozna nowy temat założyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...